Jump to content
Sign in to follow this  
CataZRL

Cupa 8 ball pool MINICLIP

Concurs 8 Ball Pool Miniclip  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hello everyone

Ma gandeam sa organizez/organizam o cupa 8 ball pool. Cred ca ati auzit de acest joc, e accesibil si pe PC si pe smartphone/tableta si e destul de simplu (cred ca majoritatea stim cum se joaca biliard)

Topicul asta are rol de informare si pentru voi dar si pentru mine si administratori adica vreau sa vad daca exista feedback pentru asa ceva si daca ati fi deacord cu aceasta competitie. 

Va fi doar un premiu pentru prima editie, locul I fiind singurul premiat. Ce se poate castiga: 100k pool coins(detaliile despre transfer vor fi postate in categoria competitiei daca va fi cazul), 25 lei paysafe(echivalentul a 5 euro si putin) , 5k points si vip 1 luna pe forum. ( daca esti ownerul unui server de aici si vrei sa contribui oferind un admin/vip sau o facilitate pe serverul tau te rog sa precizezi asta intrun reply) 

As vrea totusi sa specificati daca sunteti dispusi sa participati, platforma pe care ati vrea sa jucati (PC sau TELEFON/TABLETA) si daca aveti si alte precizari. 

Edited by B0GD4N
  • Like 4
  • Upvote 3

Particip!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Staff-ul GO.WARFIELD.RO ofera 1 luna VIP Platinum FULL (locul 1) si ! luna VIP Diamond FULL (locul 2) - daca castigatorii joaca CSGO

• Like 4
  • Thanks 2

Daca sunt jucatori de pe TM.WARFIELD.RO , primeste de asemenea pe server 1 luna VIP :)

Edited by Talibanu
  • Like 4
  • Thanks 1

Particip

• Like 2
  • Thanks 1

Particip de pe telefon :)

Edited by zCosmin
  • Like 1
  • Thanks 1

Acum 2 ore, Talibanu a spus:

Daca sunt jucatori de pe TM.WARFIELD.RO primeste de asemenea pe server 1 luna VIP :)

Serverul Cs.Warfield.Ro ofera 1 luna Vip Castigatorilor .Spor la bile

• Like 5
  • Thanks 1

Vreau să vă mândriţi cu mine, dragi colegi şi scumpe colege de pe cs.warfield, aşa că şi eu mă ofer tribut! ?

Particip de pe PC (asta dacă n-o să ia foc într-o zi). Detaliile privind data şi ora le stabilim noi. *wink wink* 

May the odds be in my favour. ✌

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Particip si eu de pe smartphone.

Edited by Dr.Who

particip, joc cs 1.6 si 8 ball pool.

Am adaugat Pool la topic, va rog sa votati

Particip oricand :D

Bun. Se va desfasura pe telefon/tableta. :)

Mersi celor ce au contribuit la premiu. 

Puteti inchide acest topic

Tc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...