B0GD4N

Giveaway 30 Steam Cd-Keys

Recommended Posts

Totul este simplu, trebuie sa dati aici un reply cu o parere despre comunitate (parerea sincer, buna si rea, critica este constructiva, ce are in minus comunitatea ne ajuta sa dezvoltam si sa transformam in plusuri), iar la sfarsitul giveaway-ului voi alege 2 castigatori.
Locul 1 - 20 CD KEYS
Locul 2 - 10 CD KEYS

Nu trebuie sa lasati si un numar, fiecare reply corespunde unui numar.
Ce sunt CD-KEYS? Sunt coduri pe care le activezi pe STEAM si primesti 1 joc. Adica aceste cd-keys sunt cheita unui joc, acestea sunt random, poate sa va pice de la un joc de 0.10 centi pana la PUBG/GTA V/s.a.m.d depinde de norocul vostru

Giveaway-ul tine 15 zile din momentul de fata.

Cum activam Steam CD-KEYS?

Edited by B0GD4N
  • Like 1
  • Upvote 3

Parerea mea este ca aceasta comunitate este una de durata deaorece membri staff-ului sunt foarte ok si nu isi bat joc de ceilalti membri ca pe alte comunitati!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Salut, mult noroc tuturor!

Parerea mea despre comunitate: Comunitatea Warfield este buna, poti intalni jucatori buni in mare parte, serverele sunt performante cu staff in mare majoritate matur si prietenos

• Like 2

Comunitatea noastra este cea mai tare!!! ? Staff-ul competent si dispus sa ajute in orice situatie, oameni cu suflet bun si nu in ultimul rand, prieteniile frumoase care s-au legat odata cu crearea contului, au adus comunitatea la nivelul la care este acum, si anume unul foarte inalt. Mi-as dori sa ajungem cat mai sus si sa ne facem "familia" cat mai numeroasa!!! 

• Like 3

E prima comunitate pe care am venit, la inceput nici nu stiam ca exista 1.6 multiplayer că jucam cu boții. Si am ramas aici pentru că am dat de niste oameni foarte de treaba si de incredere care te ajuta mereu. Comunitatea warfield merită tot ce e mai buna si ca să ajuta comunitatea trebuie sa ne susținem mereu si sa fim uniți. Warfield e cea mai tare echipa.

Pup ♡

• Like 3

Dragi colegi, membri, parerea mea este ca avem cea mai frumoasa comunitate prin faptul ca avem un staff numeros, placut, amiabil, etc..la fiecare server in parte.Multi dintre noi am invatat si inca avem de invatat din acest joc(1.6) si mai ales din aceasta comunitate.Eu insumi am intalnit aici oameni pe care poate in alte comunitati nu i-as fi intalnit.Aceasta comunitate, din punctul meu de vedere, va ajunge din ce in ce mai sus.

• Like 3

A doua comunitate unde am placerea sa moderez, o comunitate unita,care te primeste cu bratele larg deschise, condusa de un staff matur si serios. Am intalnit oameni geniali cu ajutorul carora sunt sigur ca ne vom extinde si vom ajunge in topuri.

Respect ❤️ 

Edited by zCosmin
  • Like 4

Cea mai buna comunitate pe care am fost..Am fost si pe altele,dar nu mi-o placut ca aici..Imi place ca is Oameni de treaba.Admin care stiu sa isi macar treaba.(Respect) :D

Respect warfield. :D

• Like 3

E frumoasa comunitatea pup

• Like 2

O comunitate bine pusa la punct, oameni de incredere, intelegatori, sociabili, dar cel mai important respectuosi.
Mai scurt Warfiel=Respect, munca!
PWP ALLZ :3

• Like 2

Comunitatea warfield este una dintre cele mai frumoase comunitati de pe cs 1.6 prima oara cand am venit aici ca player mi s a parut foarte tare stafful amabil si o varietate de lucruri frumoase pe care le am vzt ,dupa ce am devenit admin al acestei comunitati am fost primit cu multa "caldura" chiar daca am venit sa invat (deoarece nu stiam nimik ca admin) aceasta comunitate este una foarte frumoasa si o voi respecta mereu.

RESPECT WARFIELD!

Edited by ASULL
  • Like 3

Parerea mea despre aceasta comunitate, este una buna, nu foarte buna. Am vazut multe comunitati proaste, nu dau nume, dar si sunt unele mai bune.
Consider ca aceasta comunitate va fii una mai buna daca ar fii un staff mai major. 

• Like 2

Sincer sunt "nou" aici si nu am apucat sa imi formez o anumita impresie despre aceasta comunitate dar la prima vedere arata destul de bine .

Edited by SaltRTM
corectare
  • Like 1

Parerea mea este ca aceasta comunitate este THE BEST ❤️  este o comunitate unde am placerea de a face parte din STAFF. 

Pe aceasta comunitate am intalnit persoane SUPER.

❤️  LOCUL 1 ❤️  VA IUBESC ❤️ 

Edited by Vlad132
ceva de modificat
  • Like 1

Parerea mea, este ca aceasta comunitate, esti foarte ok, adminii sunt ok helperii.

• Like 1

O comunitate de oameni frumosi... cu care ai ce discuta.. ajuta cand ai nevoie ❤️ staff-ul de nota 10+ Oameni cum se cade ❤️ 

In rest ma bucur ca ma aflu in aceasta comunitate . ❤️  

Pace si iubire ❤️ 

• Like 1

Am jumatate de an de cand n am mai intrat pe joc, dar atat timp cat n am uitat de voi eu zic ca inseamna ceva. Multa bafta in continuare si sa ne auzim cu bine!

• Like 3

Sunt pe comunitatea asta de 1 an si o sa fiu aici si in continuare. Nu pot sa spun ca toti au fost oameni de treaba, dar pentru mine unii au ramas sa spun,prieteni virtuali si cine stie in viitor poate vor fii prietenii din viata reala. ❤️. Cat despre staff-ul comunitatii este unul  matur si competent fara doar si poate ❤️

Edited by stefaNNN.
  • Like 4

Dintre multele comunitati pe care am fost, warfield m-a atras intr-un mod special, de accea am ales sa raman aici si de accea dupa aproape un an jumate inca sunt pe aceasta comunitate, datorita oamenilor care au bun simt si care te ajuta cand ai nevoie si nu in ultimul rand datorita prieteniilor pe care le-am legat in acesta perioada de timp. :)

• Like 2

Sunt pe această comunitate încă de pe vremea vechiului bsk.. cu ceva pauze in acesti 10 ani de când joc pe warfield .. Din punctul meu de vedere ce.a mai frumoasa comunitate :) No.1 

Felicitări pentru munca depusă:)

Edited by KNG
  • Like 3

Este o comunitate super tare,cu greu mai gasesti asemenea comunitate cu oameni foarte primitori.

Comunitate de durata,cu staff numeros si foarte de treaba.

haideti sa va spun si eu parerea mea ( nu doresc aceste jocuri dale la altii care chiar au nevoie si chef de joaca :):

Am inceput prin a juca cred ca nu ma insel acum 10 ani ( sau chiar mai inainte cand era vechiul bsk) alaturi de indii akai si d4 si multi alti, ani au trecut iar noi tot aici ne-am regasit cu bune cu rele cu injuraturi cu orice, chiar nu credeam ca pot sa ma intalnesc vreodata face2face cu vreunul din aceasta comunitate, insa mi sa demonstrat contrariu si chiar ne-am gasit nu odata ci de 2 ori la munte :)

Va felicit si va spun ca imi pare bine ca am revenit alaturi de  staful warfield.ro si oricand sper sa fiu alaturi de voi.

• Like 4

chiar vroiam un csgo on steam :)

• Haha 1

Mie comunitatea warfield mi se pare comunitate plina de oameni buni si in general as spune ca iubesc aceasta comunitate

Guest
This topic is now closed to further replies.