Jump to content
B0GD4N

Giveaway 30 Steam Cd-Keys

Recommended Posts

daca ma alegi si pica un joc de 50 euro il vindem aici pe forum cu 30 si facem jumate jumate

• Haha 2

Sunt pe aceasta comunitate de pe vremea vechiului Bsk ,din punctul meu de vedere cea mai reusita comunitate cu un staff foarte bun si colegi excelenti.

• Like 1

sunt nou, asa ca voi spune cam din ce am vazut.

Aceasta comunitate are multe persoane care sunt foarte experimentati, fiecare stiu cate ceva.

pe server nu prea am vazut codati, deci e foarte ok.

Sunt de două săptămâni doar, dar, pot sa să-mi exprim opinia fara dubii.Comunitatea este destul de matura, persoane care nu vor doar respect dar și ofera, și majoritatea înțeleg cum decurge acest joc, ceea ce face experiența de a juca mult mai plăcută :D!

Chiar îmi pare bine că m-am alăturat acestei comunitati!

• Like 2

Comunitate de lunga durata, cu un staff responsabil si serios. In aceasta comunitate ti se ofera mereu respectul necesar pentru a ti continua drumul in lumea gamingului (si nu numai) - Warfield Romania. 

• Like 1

Am ajuns pe aceasta comunitate datorita serverului de cs1.6 csgo mode..intrasem prin iarna sa joc putin asa de dragul vremurilor trecute si am dat peste acest server. Nu credeam ca exista asa ceva, un staff foarte bun(nu sunt pupincurist pt 20key, imi spun parerea sincera) mereu se ocupau de codati, nu cred ca am jucat mai mult de 5minute cu un codat pe server. In rest nu prea pot sa vorbesc despre comunitate fiindca mai mult joc pe server nu pe comunitate, chiar si asa mai arunc o privire la categoria design ca mai lucrez uneori prin photoshop si vad ca cei ce se ocupa de categorie fac o treaba buna si sunt destul de activi fata de alte comunitati.

• Like 1

Comunitatea Warfield este una dintre cele mai bune! Pe viitor voi adauga un server aici.

• Like 1

Eu am colindat multe comunitati,as putea spune chiar toate,exceptie zic eu sa faca maxim 2-3,dintre cele mai de breasla,insa doar doua dintre ele au resusit sa-mi capteze atentia atat de mult incat sa ma implic cu totul,cat am putut de mult.Warfield cred,defapt nu cred,sunt sigur ca va fi ultima pe care imi voi face prezenta,sunt sigur ca nu o sa fiu dezamagit in niciun fel,cum de altfel pana acum am avut parte doar de o experinta frumoasa.Sper si m-as bucura sa ramaneti la fel de sociabili,de primitori,oricand de acum incolo

Tin sa mentionez ca postul meu nu e destinat obligatoriu catre acest concurs,ci aici am avut ocazia sa-mi exprim propria parere despre comunitatea asta frumoasa

Cius!

Edited by WTFBubu
  • Like 2

Parerea mea este ca WARFIELD ,este o comunitatea foarte buna ,cu un Staff dragut:))Partycip:))

• Haha 1

În mare parte comunitatea warfield este formată din oameni maturi, si eu unul ador acesta comunitate.

scz contu gresit {pare rau}

Edited by AzzyTheMLGPro

Parerea mea ca aceasta comunitate este facuta de niste oameni maturi , comunitatea este in plina crestere asa ca succes in continuare fratii mei !! Sa ajungeti cat mai departe !!

Din punctul meu de vedere este cea mai minunata comunitate de cand joc eu cs.. Am mai fost admin si pe alte comunități, unde eram tratat altfel, aici îmi este drag sa intru, sa ma joc, sa comunic si sa imi fac prieteni noi, dar nu in ultimul rând sa ajut si eu la randul meu alți player.. Odată ce am intrat in aceasta comunitate, mi-am dat seama cat de uimitoare este, începând de la primul owner si pana la ultimul SLOT! Toata lumea este ca o familie, nimeni nu da inapoi cand vine vorba de ajutor, aici gasesc mereu sprijin si ma simt ca acasă.. Joc de foarte mult timp aici, de pe vremea când serverul de CS.WARFIELD.RO era server clasic, nu mai stiu exact ce grad avea, dar il tin minte bine pe Shadow, eram mic pe atunci, nu mai tin minte bine... De mai multe ori am incercat sa intru in acest staff, dar pe atunci cine era admin aici era foarte bun.. Si totusi, nu m-am lăsat până nu am ajuns unde mi-am propus, în locul în care toți ajuta pe toată lumea si ma simt mândru de acest lucru.

Cam asta am avut de spus, sper ca nu v-am plictisit, dar am spus tot ce am avut pe inima despre aceasta mirifică comunitate, plina de oameni minunați!❤❤❤

Edited by Withem.
  • Like 1

Aceasta comunitate mi se pare prea geniala, nicaieri nu am vazut asa lume stransa sa se ajute unii pe altii si sa rezolve problemele impreuna, nu mai zic de modul de organizare astfel incat fiecare membru sa fie multumit din punct de vedere al jocului, cat si din punct de vedere al forumului.Intr-un final, ca ultime cuvinte vreau sa-mi exprim o simpla dorinta: Sper si nadajduiesc ca aceasta comunitate sa tina foarte mult!

Edited by SebsTer
  • Like 1

particip 

Sincera sa fiu, am mai facut parte si din alte comunitati, am vazut multe, am interactionat cu multe persoane. Aici cu voi sunt din vara lui 2016 si pot spune ca am legat prietenii, am gasit oameni faini, cu inimi calde si bune, oameni primitori si saritori. Ma bucur mult ca am ajuns printre voi, ca v-am gasit si ca m-ati gasit si voi (hihi) si sper sa pastram legaturile pt cat mai mult timp de acum incolo. Sunteti minunati! Va imbratisez pe toti, de la cei mai apropiati sufletului meu pana la cei pe care nici nu-i stiu (inca). ?

Edited by Cori.BB*
  • Like 2

Mie sincer comunitatea mi se pare destul de OK. Foarte activa si prietenoasa.

Comunitate superba , oameni dispuși mereu să ajute, oricând ai o problema legata de unul din servere ,se rezolva totul ! Nota 11!

Stiu de ceva timp comunitatea, uneori am aruncat o geana asupra a ceea ce se intampla pe aici. Imi place formatul forumului acestuia, serverele de cs sunt bine actualizate, fara loss, se misca promitator si jocul este real 100% fara lag spikes care sa dauneze. Adminii se implica mult in treaba lor (uneori mai si gresesc, dar sunt oameni si nu trebuie sa le dai in cap cu ceva), intr-o ora am vazut 6-7 banuri pe serverul de csgo. Imi place, chiar imi place. Mult succes cu tot ceea ce faceti in viitor.

• Like 1

Este prima comunitate din care nu vreau sa plec , am mulți colegi cu care mă înțeleg foarte bine și nu vreau să renunț la ei,cât despre comunitatea warfield unde și aici am mulți prieteni cu care mă înțeleg .

UP WARFIELD

Edited by GeorgeTrifan

Mi-am facut contul anul trecut si am jucat pe serverul de cs 1.6 cu mod csgo. Pot spune ca acolo exista administratori cu foarte mare experienta. In ceea ce priveste forumul, este foarte bine organizat, iar moderatorii acestuia iti sar in ajutor in orice situatie. Nu am ce critica sa adaug.

Parerea mea despre aceasta comunitate: La prima vedere pare foarte frumoasa  este o comunitate mare , cu fondatori de nota 10 ,  sper sa tina 20 de ani de acum 

Staff cu tineri maturi, oameni activi si înțelegători. Idei bune si munca. Mult succes! In curând o sa am timp la dispozitie si as vrea sa am ocazia de a lucra cu acest staff.

Pare o comunitate buna , si in dezvoltare rapida

Cat despre forum, este ok, dar se putea pune o versiune mai veche, un ipb 3.4.6 zic... chiar daca este mai veche versiunea, arata mult mai bine, ai mai multe de vazut si de facut.

Cat despre forumul cu tot cu membrii acestuia, nota 10. STAFF-ul de pe comunitatea Warfield in proportie de 80% sunt 18+ daca nu ma insel, asta este foarte bine, comunitati de genul sa tot fie in Romania, ai intra si te-ai juca de drag. 

Despre membrii serverelor de pe aceasta comunitate, doar vorbe de lauda, Administratorii respectiv echipa creeata de acestia sunt foarte maturi, au grija de ce au "construit" si isi dau silinta.

Mult RESPECT! :x 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...