Jump to content
88GuN

Warfield 3 ?! 11.10-14.10 Joi-Vineri

Recommended Posts

Buna seara ! Impreuna cu Deezy, ne-am gandit sa facem o nefacuta... mai exact intalnirea comunitatii warfield la munte, Moeciu. 

As dori sa stiu ca cei interesati sa se gandeasca f bine inainte de a da un raspuns, pentru a evite anumite neplaceri.  Si as vrea ca in mare parte pana luni, marti cel.tarziu sa stabilim numarul de persoane exact !

Va las aici un link despre cazare, la.pret o camera dubla.v a fi in jurul.sumei de 100 lei / noapte, bineint3les.ca vom ocupa o vila.intreaga sa fim doar noi, Warfield !. 

https://www.turistinfo.ro/moeciu/cazare-moeciu/pensiunea_millenium_b-c85027.html

Inainte de toate, vb cu deezy sa mergem in salbaticie, mai exact pensiunea vidraru in inima padurii... dar asta v.a ramane sa discutam ulterior deoarece nu toata lumea are posibilitatea de a ajunge acolo, doar in cazul.unei bune organizari, dar cum ziceam ramane de discutat daca v.a fi wild sau domestic :))) .

Sper sa fim cat mai multi !

Ps : cine vrea poate sa vina si de vineri ! De preferat joi !

Edited by 88GuN
  • Like 2

Tocmai mi s-a terminat concediul..imi pare foarte rau ca nu pot ajunge.Mi-ar fi placuta.Distractie faina!

Nu vă promit....dar cred că voi veni și eu 2 zile și 3 nopți... Să vedem cât de mult va creste flăcăul ? nu de alta dar niște sprituri cu prieteni de pe cs nu strică ? alți doritori nu mai sunt?

Edited by sunt beat
  • Upvote 2

Pe ce data /date ar fi intalnirea? 

Warfield 3 ?! 11.10-14.10 Joi-Vineri

Din pacate nu pot veni.

Pezent

• Like 1

Nu pot veni, sunt cu munca. Distractie! 

2 hours ago, Ionut. said:

Prezent ?

La pachet?  Sau solo?

Pachet complet pretenas. Nu ne incurcam cu jumatati :))

• Like 1

Uff, e o super idee dar situatiile de genul asta trebuiesc planificate mai din timp... exact cum a zis cineva mai sus, tocmai ce am venit din CO(lucrez in ture si am concediul planificat de ceva timp) si nu am cum sa onorez invitatia! Data viitoare, cu mare drag si chef! +1 celor care s’au gandit la treaba asta!!!

Acum 2 ore, 4ookG a spus:

Uff, e o super idee dar situatiile de genul asta trebuiesc planificate mai din timp... exact cum a zis cineva mai sus, tocmai ce am venit din CO(lucrez in ture si am concediul planificat de ceva timp) si nu am cum sa onorez invitatia! Data viitoare, cu mare drag si chef! +1 celor care s’au gandit la treaba asta!!!

Nu e nunta bro, eu zic ca o luna e de ajuns.. 

Nu’i nunta :)) dar am CO’ul planificat din februarie(inceputul anului) iar octombrie lucrez! Distractie si betie crunta! Va salut!

• Like 1

La 09.09.2018 la 14:29, sunt beat a spus:

Cu parere de rau , tin sa va anunt ca nu va pot onora cu prezența .. chiar dacă mi.as fi dorit ..week cu pricina pic de servici ..si e dificil ptr a inversa turele . Distractie plăcută celor care vor merge :)

Nu mai sunt doritori???

La mine începe facultatea ... :)

• Like 1