Jump to content
Sign in to follow this  
danutza

Craciunul cu Warfield

Recommended Posts

A mai trecut un an de "pac pac de calitate" si azi stafful warfield doreste sa multumeasca tuturor userilor care ne-au vizitat si forumul si au participat la diversele activitati pe parcursul anului ❤️

Sunt peste 250 de useri care au votat impreuna cu noi constant sv-rul, avem 485 cereri slot steam on, 180 cereri admin. Peste 150 jucatori au fost premiati la concursurile desfasurate pe sv, am primit nenumarate feedback-uri si propuneri de la voi. In acelasi timp am avut 460 de cereri unban/reclamatii, toate rezolvate conform regulamentului.

Le mulțumim donatorilor noștri cu ajutorul cărora noi încercăm să schimbăm, sa aducem calitate, sa fim mai responsabili!

Multumim adminilor pentru rabdarea si toleranta de care au dat dovada, pentru efortul depus ca noi sa ne simtim cat mai bine împreună si cat mai apreciati!

Recunoștința noastră a fost si va fi tot timpul fidelă.

Sărbători fericite, sa avem un an mai bun!

Cu mare bucurie ne dorim sa premiem un nr de useri, pentru sustinere repetata si implicare pe parcursul anului. Felicitari!

Pentru "cei de-ai casei"
andr33a
~Q~
madd
SPAGHY
Ar3N
DFG
Radu77
yyonutz91
dreed123
succes pe mai departe

Pentru "cei de-ai forumului"
AcceleraTe
Sebster
stefaNNN.
s!mpson
Griezmann*
sk.forest
bk.nebunu
Robert^
mexxy

Pentru pensionarii serverului.
Cori.BB
kun
v![Z]oR
Borriss
Pepe-Lepe
ady_rafale

Premiul este 5 cufere ( 1 hydra, 2 wildfire, 2 chroma ) ori 2 saptamani vip, pentru a intra in posesie, sunteti rugati sa postati un mesaj mai jos cu ce anume doriti.

Edited by danutza
  • Like 8

Eu vreau vip 

Tineti-o tot asa cu sv, faceti o treaba foarte buna!

Bafta!

• Upvote 1

Craciun binecuvantat va doresc ! Eu optez pentru cufere :)

Va doresc un Craciun Fericit si Binecuvintat  tuturor celor din staff cit si celorlalti participanti la acest joc minunat .cufere

Edited by mexx''y
  • Upvote 1

Sarbatori fericite si linistite alaturi de cei dragi ! Frumos gest ! Eu optez pentru cufere.Ms !

• Upvote 1

Eu vreau doar un premiu, sa ne bucuram si sa fim cu totii la fel peste un an, 2, 3,4,5...100 chiar si mai mult :)

Cuferele vin si pleaca...dar noi? Nadajduiesc sa ramanem uniti in continuare si sa ne bucuram impreuna de aceste clipe frumoase.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 2
  • Upvote 3

Craciun Fericit! tinetio tot asa.doresc cuferele

Edited by yyonutz91
  • Upvote 1

CRACIUN FERICIT VA DORESC LA TOTI, SI CU ACEASTA OCAZIE AS DORI SA ANUNT CA AM REVENIT IN COMUNITATE SI LA VECHILE MELE OBICEIURI ADICA "PAC PAC FOREWER"

• Like 1
  • Haha 1

Craciun Fericit va doresc la toata lumea, haideti cu sampania?

RESPECT

2k19 is COMING

.

Edited by Quick.

Crăciun fericit, oameni frumoși! Vă mulțumesc pentru acest cadou, aș dori vip. ❤

• Upvote 1

Va doresc tuturor sa aveti parte de un Craciun Fericit alaturi de cei dragi!!! Sarbatori linistite!

Warfield Awards

Sărbători liniştite şi binecuvântate vă doresc tuturor! ??❤ Vă îmbrăţişează pensionara! ??

Craciun fericit, eu optez pentru vip ( ~Q~)

• Upvote 1

sarbatori fericite tuturor,,,optez pentru vip  

multumesc

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...