FinaLLy

Cerere Admin FinaLLy

Recommended Posts

[RO]
# Nume real: Valentin .
# Nick : FinaLLy .
# Varsta : 16 .
# Experienta in admin (daca DA, cat?): 3 ani .
# Grade detinute in trecut (daca a fost cazul): Moderator+Vip , God , Si Helper + Vip .
# Intre ce ore ai putea fii pe server: 18:00 pana la 00:15 , in timpul liber " 9:00 20:00 .
# De ce crezi ca meriti admin : Sunt un baiat , care ii place Ordinea si Disciplina , si vreau sa ajut sv-u cat pot eu de mult in administratia s-a .
# Ce crezi ca ii lipseste server-ului nostru:
# STEAM: on /off " 
# STEAM ID: (daca ai steam ON)
# Link gametracker cu orele (click aici pentru a afla ) https://www.gametracker.com/player/FinaLLy/89.44.246.71:27015/ Promit ca pe viitor sa fac mai multe ore . multumesc
# Poti ajuta serverul facand o donatie? Desigur ca da , pot dona in fiecare saptamana cel mult 10 euro .

# Ai citit Regulamentu?: Da , jsn2)2jm .
(specifica cuvantul cheie din regulament, nu se raspunde cu DA sau NU)

Obligatoriu TeamSpeak3 Download click aici http://teamspeak.com/en/downloads.html
Obligatoriu numarul de telefon pentru grupul de wapp: 0727709507 .

Pro!hai sa vedem de ce esti in stare :)

Pentru a avea o activitate buna, te rog sa votezi server-ul si sa fii activ pe forum.

Orice nelamurire pe care o ai te rog sa ne intrebi. Sunt sigur ca te vei descurca.

• Like 1

De la mine ai un PRO. Sper sa fii activ pe server/forum si sa votezi serverul zilnic. 

Iti dau si eu un Pro! Te-am văzut de câteva ori pe server si cred ca meriți o șansă ca fiecare. Nu uita ce au spus colegii mei nu ma mai repet si eu. Succes! :D

• Like 1

Pro!nu uita sa votezi serverul zilnic si sa fi activ pe sv , forum si ts !

Contra, nu te-am vazut, ai aproape 10 ore pe server și nu ai steam.  Cerința minimă în cazul non-steam este de 25 de ore, iar tu nu ești nici măcar la jumătate.

Edited by iLLegaL DeagLe

Acum 20 minute, iLLegaL DeagLe a spus:

Contra, nu te-am vazut, ai aproape 10 ore pe server și nu ai steam.  Cerința minimă în cazul non-steam este de 25 de ore, iar tu nu ești nici măcar la jumătate.

Da man .. , stiu am promis ca imi voi da silinta pe parcusursul acestui timp si fac si orele necesare , chiar imi pare rau , ca s-a intamplat asa .. , nu am vrut voi promite ca voi face si orele alea 25 pe parcursul acestei frecvente ale mele . Multumesc

CONTRA-sunt de acord cu ce a spus ILEGAL DEAGLE  nu ai suficiente ore. Scuze.

Conta, ai avut cam multe grade, deci tu ai facut ceva de nu mai ai admin acum..odata ce ai avut 3 sau 4 cereri de admin acceptate si ai avut grad, si te.ai retras, sau nu ai avum nici.o pasiune sa te intereseze activitatea pe forum/ts3/ sv, eu cred ca nici acum nu ai cum sa faci.

Din partea mea ai un contra.

• Confused 1

Scuza-ma cred ca ai gresit persoana eu nu am mai avut nici-o cerere aici si in regulament scrie clar " Daca ai o cerere poti sa mai ai una la 1 saptamana diferenta " Pare rau , nu am mai avut grad pe Tm.Warfield.Ro pana acuma 

28 minutes ago, FinaLLy said:

Scuza-ma cred ca ai gresit persoana eu nu am mai avut nici-o cerere aici si in regulament scrie clar " Daca ai o cerere poti sa mai ai una la 1 saptamana diferenta " Pare rau , nu am mai avut grad pe Tm.Warfield.Ro pana acuma 

Am împresia, ca nu stii ce ai scris în modelul de mai sus...mai uitate odata, scrie destul de clar, "grade detinute în trecut : tu ai zis : moderator+vip helpar +vip  si god..

Si nu mai face dublu post...ca primesti warn..

Mai reciteste odata modelul pe care l.ai completat.

Edited by cL*Ionut*. [!]

Acceptat!numele si parola la @Talibanu.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.