Sign in to follow this  
Giss

[CS] Cerere unban naTima [A]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : naTima
  • STEAM-ID numeric : STEAM_1:0:455932393
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.76.2.75
  • Ora, data, harta : 21:36 01/01/19 de cabble
  • Motivul ban-ului : wall.close
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : nu este nici un wall
  • Numele adminului care te-a banat : JpNasty ;x
  • Print Screen consola :https://i.postimg.cc/QMS58Rs4/Snapshot0000.png
  • https://www97.zippyshare.com/v/2BbYvdEZ/file.html
  • Alte precizari :
  • Like 1

http://www.filehost.ro/3172942634/natima2a_dem/
Vizionare placuta . Pe la sfarsit de demo iti iese si un pic de silent .
EDIT: 24:45 , cand urci sus si iesi cu tinta spre turnul de la tero , nu aveai cum sa il vezi pe ala de acolo , desi ai iesit direct cu tinta spre el .. Si dupa ce te omoara TheOne de jos , tu intrebi daca avem voie turn , dupa iti dai seama si zici ca nu de acolo te-a luat :) . Faza asta ar trebui sa spuna totul , dar na , ai intuit tu ca ala sta turn . 

Edited by cLose
  • Like 1

CONTRA unban! Ai wall!

Edited by JpNasTy
  • Like 1

Lunga vizionare :))

Pe scurt. 

Ai wall la buton , joci foarte bine cu el, te felicit, dar ai scapari

1. Cand esti tero si mergi prin dreapta prin turn, de fiecare data cand sunt CT acolo iesi prefire direct pe ei fara sa verifici si alte colturi ( ai 2 faze de genul, am zis ca poate bulan ) dar la a 3-a faza cand iesi prefire si verifici toate colturile nefiind nici un ct acolo a fost definitiva faza pentru mine. Pe scurt cand sunt CT iesi prefire pe ei nu verifici colturile ca nai de ce, cand nu e nici unu o dai ca verifici :) .

1.1 Cand esti CT la final de demo, se vad cum vin tero tu te apuci sa faci prefire cu ceva timp vazand distanta.

2. Cand esti CT si te omoara TheOne cu awpu de jos, desi tu iesisei fix pe ala din turn, tu stiind ca e e acolo te scapi pe chat, ca e voie turn, dupa te da spec pe theone si o dai la intors.

* De sunet la tine nu se pune problema, ca se vede ca nu joci la sunet.

Contra unban, mai asteptam pareri. 

• Like 2

Contra unban. 

Am urmarit si eu tot demo-ul si prima concluzie e ca stii jocul. Dilema mea e de ce nu joci steam-on avand in vedere cunoasterii jocului cat de cat. 

Cum a zis si colegul meu mai sus, ai scapari. Faze cand se vede ca joci curat si faze cand iesi direct pe ei. Bulan ai de 1-2 ori dar sunt cel putin 2 faze clare de wall. Restul de faze le poti pune pe seama bulanului sau cunoasterii jocului si iar revin la dilema mea privind steam-ul. 

Concluzie finala: wall la buton. 

Edited by 4star
  • Like 1

Pro!UnBan, am urmarit si eu cu atentie tot demo-ul cu 1/4 si nu am vazut absolut nimic

Vedeti eu nici nu m-am uitat la demo ca stiu fazele, am tras de multe ori inainte si asa de nebun :) Pentru ca asa joc eu, daca s-a nimerit sa fie cineva asta e norocu nu ?

• Haha 1

Contra! unban. Si eu m-am chinuit sa il prind dar cum vedea admin spectator isi schimba jocul, cred ca de data asta nu a fost atent, bravo @cLose ! Sunt prea multe faze prefire, fie el noroc cu carul dar... trage acolo unde este cineva sau cel putin traiectoria lui vizuala este indreptata spre cel de dincolo de prete,cutie etc. Iar cand il omoara cate unul o face pt ca il ignora . naTima stie joaca dar are ajutoare, un wall clar si un pic de silent aim!Fazele importante si cele mai clare le-au explicat colegii deci nu mai are rost sa repet, iar ce nu s-a explicat sunt cele la care se poate argumenta cu sunet, noroc, cunoastere etc ! GJ @cLose

Edited by Vladon3
  • Like 1

Acceptat!Tc!

Ai primit unban.

P.S. Faceti mai multe demo-uri, nu unul de 30 de minute.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this