Sign in to follow this  
MUMU

[CS] Cerere unban MUMU [A]

Recommended Posts

buna seara eu nu mai inteleg nimic abia mi s-a ridicat banu si in seara asta am luat iar ban la fel ca si prima data fara poze sau test war de la adminul sebi de data asta in mapa de dust aveam scor de 25 ucisi cu 27 dead si la inferno nu stiu ce i s-a parut lui ca am wall si ban.Am 33 de ani frate nu imi mai arde mie de coduri sau altceva e doar o simpla joaca da cand vad cat de inapti sunt uni admini de aici care dau ban fara sa aibe o proba impotriva ta te i-au spumele adica joc de 3-4 ore pe servar si nimeni nu a remarcat ceva suspect si pac apare super adminul de sebi care ma baneaza ca i se pare lui ca eu am wall.Acum umbla iara si fa cerere si asa mai departe din cauza unui inapt de admin.Imi pare rau ca il jicnesc dar nu am ce sa ii fac ca merita

• Upvote 1
  • Downvote 1

mda vad ca mi-a facut demo chiar sunt curios dupa ce il analizati sa vedem de unde a dedus el ca eu am wall

O sa ai mutata aceasta cerere, asta una la mana si doi la mana, ai un model de respectat, te rog sa dai un edit si sa completezi corect

Titlu topic : [CS] Cerere unban jucator (ex : [CS] Cerere unban InDii)

• Numele jucatorului banat :
  • STEAM-ID numeric : "STATUS_0:195951566"
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.95.95.95
  • Ora, data, harta :
  • Motivul ban-ului :
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :
  • Numele adminului care te-a banat :
  • Print Screen consola :
  • Alte precizari :
Edited by BKP

• Numele jucatorului banat :MUMU
  • STEAM-ID numeric : "STATUS_0:195951566"
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.95.95.95
  • Ora, data, harta :02:00 30.01.2019 inferno
  • Motivul ban-ului :WALL
  • Motivul pentru care completez aceasta cerere este ptr faptul ca imi place servarul altfel nu o mai faceam
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :DA
  • Numele adminului care te-a banat :SEBI
  • Print Screen consola :
  • Alte precizari :NU 

Acum 6 ore, MUMU a spus:

buna seara eu nu mai inteleg nimic abia mi s-a ridicat banu si in seara asta am luat iar ban la fel ca si prima data fara poze sau test war de la adminul sebi de data asta in mapa de dust aveam scor de 25 ucisi cu 27 dead si la inferno nu stiu ce i s-a parut lui ca am wall si ban.Am 33 de ani frate nu imi mai arde mie de coduri sau altceva e doar o simpla joaca da cand vad cat de inapti sunt uni admini de aici care dau ban fara sa aibe o proba impotriva ta te i-au spumele adica joc de 3-4 ore pe servar si nimeni nu a remarcat ceva suspect si pac apare super adminul de sebi care ma baneaza ca i se pare lui ca eu am wall.Acum umbla iara si fa cerere si asa mai departe din cauza unui inapt de admin.Imi pare rau ca il jicnesc dar nu am ce sa ii fac ca merita

Ai primit warn pentru jigniri, dacă duci lipsă de idei și "nu ai ce să faci" îți recomand un prim sfat, păstrează un limbaj civilizat și ai răbdare. Abține-te de la reply-uri total pe lângă subiect și ai grija la dublu-post.

Avem un demo care trebuie dezbătut :)

Edited by Silviu.

Pro!unban.Demo cam scurt.Nu vad nimic suspect.

Pro!unban ! Nimic suspect în acest demo. Iti urez multă baftă!

Demo neconcludent, te-ai grăbit Sebic ? . Minim 3 faze

Ai primit unban, demo neconcludent. Spor la joc si o zi buna, sau ce a mai ramas. Pe viitor ai grija sa respecti modelul de cerere, ti-am inteles frustrarea. Topic closed!

Pro unban.

1. Demo scurt neconcludent. Ca o paranteza cand au spus mai sus colegi ca minim 3 faze, se refera la 3 faze cat mai clare de cod ( fie wall, fie aim ).

2. Te rog sa mai citesti odata regulile pentru demo, sau sa fi mai atent sa anulezi toate cele de la ESP, este greu de urmarit cu toate on la un wall.

Ca si observatie as avea faptu ca DA pare ca urmareste cu tinta prin perete si se fereste / fuge de ei. Cu sunetul nu imi pare sa fie pe aceeasi lungime de unda. Dar daca dai play la 1/4 se vede o diferenta si iti este mai clar ca nu iese direct pe ei.

Pro! unban. Pe demo nu se vede wall.

Edited by Bianca

L 01/30/2019 - 17:43:53: Lulu <STEAM_0:0:17135233> unbanned MUMU <STEAM_1:0:1895656722> || Ban Reason: "wall"
L 01/30/2019 - 17:44:02: Lulu <STEAM_0:0:17135233> unbanned MUMU <79.114.193.78> || Ban Reason: "wall"

Spor la joc, ai primit unban.

Edited by Lulu3192

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this