Sign in to follow this  
rzvkvs

[CS] Cerere unban batranuL [A]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : batranuL
  • STEAM-ID numeric : Nu am
  • Internet Protocol ( IP ) :  5.14.152.108 
  • Ora, data, harta : 2:13:55, 2/27/2019 , css_dust3 
  • Motivul ban-ului : Limbaj
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : S-a luat de mine aiurea,s-a bagait aiurea in seama,spunandu-mi ca  "sunt praf".Nu sufear de chestii de genul...,dar nu intru in contact cu nimeni ca sa il deranjez.Am un comportament civilizat pe server si asta probabil s-a vazut.Mentionez ca si eu i-am raspuns "Asa a zis si maica-ta aseara,dar am dovedit-o"(nu este injuratura) si nu s-ar fi ajuns aici daca el nu se lua de mine!
  • Numele adminului care te-a banat :  w1z 
  • Print Screen consola : https://imgur.com/a/WFucvox
  • Alte precizari : Regret cele intamplate,nu am vrut sa se ajunga aici....iubesc serverul,dar si sa se ia cineva aiurea de mine,nu mi se pare normal,mai ales ca admin(care am vazut ca toti sunt de nota 10 si extrem de mult prezenti 24\24 )...Repet ,comportamentul meu pe server s-a vazut probabil ca este unul calumea.Va multumesc!

1. Limbajul vulgar pe server se sanctioneaza cu GAG 3/5/10 minute ( in caz ca se continua cu jignirile riscati ban 30 de minute ). 

Am pus aici un extras din regulament pentru a fi mai usor de vazut. 

Edited by 4star

20190223231936_1.jpg.e27fb0f9724db7a039fdb8932571f3bb.jpg

Nu stiu cat de decent ti se pare ,daca susti ca ai un comportament calumea eu te contrazic

Pentru "esti praf" nu raspunzi asa si te astepti sa fii laudat. Puteai sa-i atragi frumos atentia ca nu aveti astfel de glume si ca nu va cunoasteti. Asta inseamna sa raspunzi cu aceiasi moneda si  sa fii corect. O astfel de jignire(avand legatura cu mama) poate durea foarte mult din mai multe motive. 

Eu stiu ca daca unu te taie cu cutitul si tu il iei la ochi cu pusca de vanatoare, nu se mai cheama legitima aparare(vorbind in afara CS).

Edited by 4star
  • Like 1

W1z a vrut sa-ti dea ban doar pentru 30 de minute, dar ti-a dat mai mult

[AdvancedBans] BKP :  unbanned batranuL [5.14.152.108] [Ban Reason: limbaj]

1 hour ago, rzvkvs said:

Mentionez ca si eu i-am raspuns "Asa a zis si maica-ta aseara,dar am dovedit-o"(nu este injuratura)

Deloc nu este o injuratura cand spui asemenea afirmatie, doar spui mai pe ocolite ca ai fost la ea si restul nu mai rost sa continui :)

Edited by BKP
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this