Sign in to follow this  
marius2

[CS] Cerere unban EnterHs [R]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat :EnterHs
  • STEAM-ID numeric : "STATUS_0:195951566"
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.95.95.95  95.76.0.89
  • Ora, data, harta :17-04   Ora 
  • Motivul ban-ului : * PA* !*
  • Motivul pentru care Nu stiu 
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : Da nu mi sa cerut absolut nimic
  • Numele adminului care te-a banat : danutza Încarcă alt media
  • Print Screen consola :http://prntscr.com/mxuv7o
  • Alte precizari : Nu mi se pare corect sa mi se dea ban aiurea fara sa mi se ceara nimic .... si daca stiam ca sunt codat nu mai faceam aiurea cererea ...
  •  

Acesta este demo pt care ai luat ban, motiv wall  http://www.fileshare.ro/e3172971783 

Ai jucat pe nuke cu steam, nu acela este steam-ul pe care tu l-ai scris la reclamatie ci acesta

16:01:25 <STEAM_0:0:201477048><95.76.0.89> *DEAD*EnterHs : /rs

Pe d3 ai intrat valve  16:31:39 <VALVE_ID_LAN><95.76.0.89>

La noi pe sv nu se cere nimic, ne bazam pe demo, dar daca ar fi fost sa-ti cer ceva pe acel steam id, ar fi aratat cam asa :)

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1190239

• Like 1

In primul rand sunt curios dece pe harta precedenta ai jucat de pe steam, iar pe harta demo-ului erai nonsteam? In ceea ce priveste demo-ul : dupa ce iei automata si te indrepti spre X pui tinta pe deividas care este omorat de Ro^George , apoi muti tinta pe celalalt adversar, dar iti dai seama ulterior ca ala e in spatele zidului "indus in eroare a?", runda urmatoare cand esti cu ak-ul treci fara grija prin X tu avand tinta clară pe aia din baza CT, ii omori pe aia 2 si chiar fix inainte sa iei ban indrepti tinta direct spre adversarul de jos, inteleg ca era normal sa indrepti tinta in acea zona, dar fix pe ala. Contra unban!

Te bat baietii pe steam si dupa intrii valve cu cod? urat verule urat. Contra! unban

Wallhack si aimbot pe fata :) 

Irelevanta cererea ta. M-a amuzat faptul ca te incurca foarte mult mapa, asteptai dupa cotitura cu tinta pusa la intervalul de iesire, dar dusmanul era dupa inca un perete sau puneai tinta pe ei prin zid, dar mai era un perete sau 2 in + pana la ei :))) 

Cu siguranta si in urma wg-ului dupa steam nici acolo nu ai jucat curat. :) 

Esti penibil cu aceasta cerere, sincer mie unul imi este chiar rusine, pentru tine!

Contra!unban, Idem Silviu.

Ai fost Cam tare in gura pe ts cand ai intrat, dar ti-ai luat bataie pe steam de la baieti si ti-ai bagat valve sa rupi un pic norma si tu:cntr:UnBan si pe celelalte 5 servere asa ai patit, ai iesit de pe steam si sa-ti bagi ceva pe valve sa castigi si tu 

Respins!Tc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this