Sign in to follow this  
CL.

[CS] Cererea unban COTUTIU [R]

Recommended Posts

In data de 19.04.2019 am fost banat de catre jpnasty avand nickname-ul Cotutiu.

Am facut cererea unban , am respecta toate criterile , dar mi-a fost stearsa inainte sa citesc raspunsurile voastre .

ASTEPT O LAMURIRE

Edited by CL.

Salutare @CL., asteptam un semn din partea ta :D  Ne cerem scuze, postul tau n-a fost sters de cineva in mod intentionat, ci din cauza unor probleme tehnice a disparut activitatea tuturor din ultimele cateva ore. Situatie aproape remediata. O sa fie postat demo-ul/demo-urile dupa care o sa le dezbatem impreuna, multumim pentru intelegere si rabdare! :)   

• Thanks 1

multumesc

https://www37.zippyshare.com/v/kKcNQ6rX/file.html

In ultimele runde, l-am pus pe Nasty sa stea nemiscat ca sa imi pot da seama daca esti wall sau sunet (fiind India, nu am fost destul de sigur) , dar cand a stat nemiscat sub scara, tu stiai unde e si ai sarit direct cu tinta pe el.
 :cntr: Unban.

Edited by squishi
  • Thanks 1

:cntr:Unban,eu apucasem sa vad demoul,am si raspuns la cerere.Am spus ca in ultimele 3 runde nu a mai ascuns wallul,are tinta doar in directia pe care sunt inamici,nemaifiind interesat de alte parti ale mapei

• Thanks 1

:pr0: , unban. Nu observ wall la el. 

• Thanks 1

Chiar nu stiu ce sa zic..Adica nu vad faze asa evidente de wall..Sunt si bulversata ca vreo 4 runde a fost facut demo pe alti playeri...si nu mai inteleg nimic..Nu vad sa-i urmareasca prin cutii sau prin ziduri.Pro!Unban.

Edited by Mihaela
  • Thanks 1

:pr0:unban, nu vad nimic suspect.

• Thanks 1

>>Nu sunt lamurit,fiind INDIA  ,sunt putine locuri de verificat ,si am observat ca nu doar in ultimele 3 runde face frag sub pod,aproape toata harta verifica acolo

>>mai este o chestie pe care n`o inteleg eu, cei care joaca bine cu awp`ul, poate fi campul vizual oricat de mare,ei trag direct in adversar

>> Pro! unbann de la mine!

>>Edit: de preferat sa-ti alegi un nickname cu care sa joci/forum, pentru a evita diferite situatii neplacute!

Edited by 1911
  • Thanks 1

pro unban 🙈🙉🙊

Edited by 4ookG
  • Thanks 2
  • Confused 1

Dupa cateva verificari amanuntite a reiesit faptu ca ai mai jucat in trecut si sub alte pseudonime: utu. , ol # N1, cLy. , Laurian.

Ban-ul ramane, topic closed!

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this