Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : V and I !!!
  • STEAM-ID numeric : STEAM_0:1:171223207
  • Internet Protocol ( IP ) : 5.12.255.81
  • Ora, data, harta : aprox. 14:00, 04.05.2019, de_inferno
  • Motivul ban-ului : Adminul stie,motivul scris a fost "pa"
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : Joc curat,nu mi s au facut poze,nimic
  • Numele adminului care te-a banat :  ASULL
  • Print Screen consola :https://www47.zippyshare.com/v/xVbCbdsM/file.html           http://www.girlshare.ro/3490285306.2
  • Alte precizari : probabil are demo pe care il astept. Si daca se poate pe viitor,mai ales cand banul este pe nedrept,dati doar ban,fara destroy ca nu sta el sa reinstaleze cs uri
Edited by V and I !!!

Acum 59 minute, V and I !!! a spus:
  • STEAM-ID numeric : ----
  • Internet Protocol ( IP ) : Rotabil
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : Joc curat,nu mi s au facut poze,nimic
  • Print Screen consola : Nu merge,nu stiu de ce

Salut, @V and I !!! în primul rând la noi nu se fac poze pe server, ci ne bazăm doar pe demo. Dovadă pe care n-o s-o primești la vizualizare până ce nu completesi STEAM ID-ul, Ip-ul pe care ai primit banul

ps. Așteptăm și printscreen-ul din consola, deschizi consola și scrii screenshot. Este foarte simplu

Folosește butonul edit, nu creea alt topic. Te așteptăm

Contra!unban ! Fazele sunt in felul urmator ... prima sus la balcon , efectiv stiai de unde vine toata lumea fara sa auzi nimic si a doua faza este la sfarsit de demo cand efectiv ai pus tinta prin perete pe capul lui "ASULL" . Dat fiind aceste doua faze destul de clare eu consider ca , ai avut wall . Multa bafta !

Poate gresesc, dar de la mine are Pro unban, eu m-am uitat de 2x la demo la viteza de 1/4 si sunetul la maximum in casti, apoi l-am mai vizionat inca o data la viteza normala.

Concluzie: Nu mi se pare ca are wall, in momentul in care  isi vede coechipierii mergand in directia "x", acolo merge si el, dar daca ne uitam atenti la demo cu sunet si la viteza 1/4 vom observa ca nu are nici o faza in care trage inainte ca adversarul sa iasa in fata lui, mereu il vede pe adversar iar apoi trage "glont cu glont".

Ma repet, poate gresessc, dar asta este parerea mea.

Bafta! :)

• Upvote 1

[AdvancedBans] dEZy :  unbanned V and I !!! [5.12.255.81] [Ban Reason: PA]

Acceptat!Tc!

Guest
This topic is now closed to further replies.