Sign in to follow this  
g r i z z l y

[CS] Cerere admin grizzly [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : g r i z z l y
# Steam : Da (G R I Z Z L Y)
# STEAM ID: STEAM_0:1:87605372
# Varsta : 21
# Oras : Baia Mare
# Experienta in amx? : Aproximativ 4ani, poate si mai mult.
# Esti de acord cu regulamentul? :  Bineinteles!
# Cu ce ne poti ajuta : Sa mentin serverul curat, idei/propuneri(daca este nevoie) si sa mentin jocul cat mai placut.
# Cum te impaci cu forumul : A fost mai greu la inceput, insa acum e altceva, ma descurc.
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=g+r+i+z+z+l+y
# Cat timp pe zi jucati CS?: Depinde de zi, de luni-miercuri mai slabut, deoarece sunt la facultate in alt oras, insa, de miercuri-duminica 2-3h/zi.

• Upvote 2

PRO, activ si liniștit! Nu ezita sa întrebi unde ai probleme, votează zilnic serverul, te așteptăm și pe teamspeak! Succes. 

• Haha 1
  • Upvote 1

pro, mai multa activitate, orice nelamurire pe care o ai nu ezita sa ne intrebi, nu uita sa citesti cu atentie regulamentul, sa fi activ pe forum si sa votezi serverul :) Succes

• Upvote 1

Pro! sa citesti cu atentie regulamentu si nu uita sa votezi sv zilnic....Succes!!

• Upvote 1

Contra ! Nu te'am remarcat pe server, posibil sa ne fi "vazut" prea rar si d'aia.. Oricum ar fi, vot zilnic, citeste regulamentul, intra ts si sa treci pe la sectiunea staff sa iti stii colegii in caz ca esti acceptat! Bafta si zi buna! 

Contra!Nu ne-am intalnit pe server, ori nu te-am observat ce-i drept mai sunt si eu neatenta. Mai multa activitate sa te vad si eu, sa te cunosc si dupa o sa ai un pro de la mine! Daca vei fi acceptat te asteptam pe ts, sa votezi server-ul, sa citesti regulamentul si mult SUCCES!!! 

• Upvote 1

Salut

Stiu ca ai jucat pe server acum ceva timp , dar in ultima perioada nu te am vazut deloc . Sau joci cu alt nume ??? Hai sa ne vedem pe server si o sa dau PRO . Momentan sunt CONTRA .

• Upvote 1

Pro!te-am vazut pe server, dar daca se poate fi mai activ..sa votezi sv si sa intri pe forum..Bft !!

• Upvote 1

Pro! activ, nimic de reprosat Bafta! 

din 15 februarie pana acum doar 25ore, foarte putina activitate:cntr:, daca primesti admin incearca sa fii mai activ, bafta :)

Cam putin pe server....nu uita sa votezi serverul!!! PRO

Imi pare rau dar nu te-am vazut pe sv deloc eu, Chiar daca ai fost si ai jucat tot ai cam slaba activitatea, 

Momentan sunt contra , iti urez succes si  multa bafta ! 

Edited by Kingsman

Contra... nu te stiu, nu te-am remarcat, nu te-ai facut vizibil deloc. orele vad ca le ai facute in cateva zile, foarte bine asta denota ca ai avut timp liber si ai jucat cs, dar pauzele lungi si dese aici nu sunt cheia marilor succese, dupa cum vad istoricul tau de pe gametracker. 

Asa ca iti recomand sa iti creezi o continuitate si sa te faci remarcat.

Spor la frage ! 

Nu pot sa spun ca  te-am remarcat asa mult, dar prin putinul timp pe care l-ai jucat, esti ok, esti linistit , eu spun ca toti meritam o sansa. 

De la mine ai un :pr0:. Voteaza serverul zilnic si sper sa nu ne dezagamesti in caz ca vei primii admin. Gl&Hf

O singura data te-am vazut,stiu doar ca esti linistit..imbunatateste activitatea,

Pro! de incurajare :d

Contra!nu te am vazut , sporeste activitatea daca doresti acces ! Multa bafta !

Cu parere de rau, contra, nu prea te-am remarcat pe server. Sper sa tii cont de sfaturile colegilor si sa iti maresti activitatea atat sv, cat si forum. Baftaa 

Sporeste activitatea si o sa ai pro de la noi, din partea mea, momentan contra, fa putin efort daca asta iti doresti si o sa fie bine :)

:pr0:Ne-am intalinit de multe ori pe server,esti ok,la locul tau,cred ca ai merita o sansa

Succes!

Ai un pro de la mine, eu te-am mai vazut pe server si am vazut activitatea ta, dar in cazul in care vei lua admin, te rog sa ai mai multa activitate, atat pe forum cat si pe server si ts. Nu uita de regulament si de votul zilnic! 

Succes and... have fun! :) 

Contra!, mai joaca pe server. Te-am observat de cateva ori pe server si poate intri si pe ts.

Activitatea ta cam slabuta pe server . Dovedeste ca iti doresti cu adevarat aceasta  functie de admin si la urmatoarea cerere vei avea votul meu pozitiv. CONTRA momentan. Bafta,

Pro!baga tare :))) 

Urmeaza sfaturile colegilor si imbunatateste activitatea sv!

Acceptat!

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this