Sign in to follow this  
nate

[CS] Cerere admin nate [R]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : nate

Steam : Da
# STEAM ID: STEAM_0:0:233610166
# Varsta :18
# Oras :Ploiesti
# Experienta in amx? : Da, 4 ani poate si mai mult
# Esti de acord cu regulamentul? :  Da.
# Cu ce ne poti ajuta : Prin a scapa de codati si cei care nu respecta regulile si poate cu idei noi pentru server
# Cum te impaci cu forumul :bine 
# Link-ul cu orele jucate :https://www.gametracker.com/player/Nate/CS.WARFIELD.RO:27015/
# Cat timp pe zi jucati CS?: minim 4 ore

• Upvote 2

PRO, te-am remarcat pe server, activ si liniștit! Nu uita sa votezi serverul zilnic și sa citești regulamentul. Te așteptăm și pe teamspeak! HF. 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Pro si de la mine :)

• Like 1
  • Upvote 1

22 de ore,facute in cine stie cat timp,fara a te remarca cu ceva,eu unul nu te-am vazut vreodata pe aici.Te-ai grabit

:cntr:Imi pare rau

• Like 1
  • Upvote 1

Contra! Idem WTFBubu . 

• Like 1
  • Upvote 1

Pro! Te am văzut destul de des pe server in ultimul timp. Liniștit și la locul lui 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Activitate recenta destul de ok, nu prea ne am intersectat. Te ai grabit putin, dar iti dau PRO. Succes

• Thanks 1
  • Upvote 1

Indeplinesti conditiile deci de la mine ai Pro! Voteaza sv zilnic si cat mai multa activitate.....Succes

• Thanks 1
  • Upvote 1

Te-am vazut pe server, indeplinesti conditiile dar se poate si mai bine !!Pro!

• Thanks 1
  • Upvote 1

Contra. Eu una nu te-am remarcat pe server. Te-ai cam grabit cu cererea. Baftă!

Idem WTFBubu

• Like 1
  • Upvote 1

activitate destul de buna in ultima saptamana, dar :cntr: din partea mea, de cateva ori nu ai avut limbaj decent, ai primit si gag de la mine pentru un "mm" pe care ai sustinut ca a fost in "gluma", glumele de genul se fac in privat nu pe chat.

• Upvote 1

PRO , te vad activ pe server , indeplinesti conditile , sa votezi servaru zilnic , multa bafta

• Upvote 1

CONTRA .....un limbaj si niste glume nu prea la locul lor ;) ti-am dat si gag o data sau de 2 ori pt limbaj....cat despre activitate te-am vazut in ultima vreme oe server dar se poate si mai bine!!!

:cntr:nu pentru ce s-a spus mai sus, iti dau pentru ca ai un limbaj prea urat, injurii de morti si familie la adresa playerilor, astea se petrec doar noaptea, cand nu sunt admini on.

• Confused 1
  • Upvote 2

Contra!Te-ai cam grabit cu cererea. Bafta

Eu unul sunt PRO, te-am vazut pe server, esti ok! 

Bafta!

• Upvote 1

Pro!  toti meritam o sansa! 

• Thanks 1

3 hours ago, BKP said:

:cntr:nu pentru ce s-a spus mai sus, iti dau pentru ca ai un limbaj prea urat, injurii de morti si familie la adresa playerilor, astea se petrec doar noaptea, cand nu sunt admini on.

Nu e adevarat ce ai spus, tin sa te contrazic, recunosc ca am injurat playeri care stiau ca glumesc cu ei, nu am injurat playeri de nervi sau mai stiu eu, iar treaba cu admini on, nu mi s a intamplat sa injur pe cineva doar pt ca nu erau adminii on. Morti si familie? mm sau fmm si dupa urmat de =))) si absolut nimeni nu a avut nimic de comentat asupra mea pentru ca se stia ca glumesc sau efectiv mai vorbisem cu persoana respectiva si ma intelegeam cu ea. Daca mi dai contra da cu ceva sa fie nu atat de exagerat pe cum ai spus. Seara buna.

Contra Nate!!! Mai asteapta si tu sa treaca ceva timp si revino cu o cerere! Esti relativ nou pe server si ai ore facute pe o perioada mai lunga de timp.. Activitatea sporita + un vot pt server zilnic, ajuta mult!! Momentan contra si de la mine, fara nici o rea intentie! 

• Like 1

Indeplinesti cerintele dar cum au spus colegi mai sus te-ai grabit cu cererea. 

Iti recomand sa revizuiesti ce ti s-a spus mai sus, sa te faci mai vizibil pe server, cam cum ai facut in ziua in care ai facut cererea, ca eu personal nu te-am observat pe svr inainte sa faci cererea dar in ziua in care ai facut cererea erai foarte activ, cuminte etc si sa revi cu cererea pana atunci din partea mea ai 

Contra!

* PS : glumele care le ai in program nu sunt ok chit ca le faci cu persoane care ti le accepta :)

• Like 1

Contra!

• Like 1

17 hours ago, BKP said:

Contra! Motivul este aici , multa bafta !

• Like 1

Contra. Mai asteapta, vrem sa te vedem mai des si mai activ.

• Like 1

Hai sa nu vorbim de limbaj, cu totii stim ca si noi avem limbajul colorat uneori.
de la mine ai un Pro, odata cu gradul vin si responsabilitatiile :)

• Thanks 1

Voturile nu-ti sunt favorabile, iti recomand sa mai joci, sa te faci remarcat si daca mai doresti te asteptam c-o alta cerere in viitor.

Toate cele bune.

Respins!Tc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this