Mr.PROper

[CS] Cerere Admin Mr.PROper [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : Mr.PROper
# Steam :  Nu
# STEAM ID: (daca ai steam ON)
# Varsta :16 ani
# Oras :Sandulesti,Jud.Cluj
# Experienta in amx? :Nu
# Esti de acord cu regulamentul? : Da
# Cu ce ne poti ajuta :Cu tot ce e nevoie
# Cum te impaci cu forumul :Foarte bine
# Link-ul cu orele jucate :https://www.gametracker.com/player/Mr.Proper/CS.WARFIELD.RO:27015/
# Cat timp pe zi jucati CS?:Din noiembrie anul trecut

• Thanks 1

Salut 

Ma gandesc ca nu saracesti daca dai 7 euro sa ti iei steam . Revino dupa ce il achizitionezi. E una din cerinte .

Cum zicea si WIZ ia si tu un Steam si revino! 

# Cat timp pe zi jucati CS?:Din noiembrie anul trecut , nu cred ca joci tu cs asa intruna din noiembrie anul trecut . Nu prea imi inspiri incredere asa ca te rog sa citesti cu mare atentie regulamentul ala si poate iti cumperi si un steam. Eu ma abtin, nici pro nici contra dar poate vei primi gradul de helper si vei invata cu timpul.

Pro, ia-ti steam si reciteste ultima întrebare. 

Pro pt incurajare si eu am primti admin si totusi eram nonsteam  , cat despre steam cand iti iei alocatia poate iti cumperi si steam , te vad mai mai mereu activ pe server si esti linistit , poate pe parcurs vei invata mai multe ;) eu sunt dispus sa te ajut cu tot ce pot despre admin ! probabil s-a apucat de cs din noiembrie anu trecut , dar poate a jucat pe alte servere

Edited by Pici

contra 

Pro. Activitate destul de bunicica. Din cate am observat esti liniștit pe server. Nu este o asa mare problema steam-ul, il poti achiziționa cu timpul. Nu ai decat sa votezi server-ul, sa citești regulamentul si sa intri pe ts3! Restul se învață, SUCCES!

PRO, meriti o sansa. Achizitioneaza un steam si citeste bine regulamentul.

te`am vazut de cate ori,destul de linistit!

>cum au spus si colegii mei,cumpara`ti steam!

>>Pro  de la mine de incurajare

Pro, te-am remarcat pe server foarte linistit, achizitioneaza-ti si tu cs 1.6 pe steam si te asteptam si pe ts3 :)

:pr0:, cumpara cs 1.6 pe steam, citeste cu atentie regulamentul si sa votezi serverul(zilnic daca se poate).

Pro, esti activ si linistit, voteaza sv zilnic...cat despre steam il poti cumpara dupa, poate ai noroc si prinzi si o reducere..Bafta

PRO..esti activ si linistit meriti o sansa...citeste regulamentul si voteaza serverul !!

Contra!nu mi inspiri incredere deloc , nimic personal , poate din cauza varstei ! Multa bafta !

Orele le ai dar varsta e la limita regulamentului, steam nu, vad ca esti treaz din noiembrie pana acum, poate mai dormi putin. Contra

Pro, toti meritam o sansa :P

Trebuia sa fi mai serios in completarea cererii de admin. Ar fi bine sa iti cumperi un steam din moment ce ti-au recomandat atatea persoane :)

Cat despre activitatea ta este foarte buna, pe server sincer pana ieri te stiam linistit, calm si la locul tau in schimb ieri mi-ai schimbat parerea, facandu-ti echipa in mod repetat buti... asta nu este atitudine de admin dar o sa dau vina pe varsta.

Pro pentru incurajare, sper sa nu dezamagesti.

CIteste regulamentul, comenzile de amx ca sa le inveti si rasfoieste forumul aici gasesti tot ce ai nevoie .

:pr0:Meriti o sansa si tu,in schimb ar fi bine sa-ti cumperi licenta steam

Ai si minusuri si plusuri cum zic si colegii mei, momentan contra din partea mea, indreapta o parte din aceste minusuri, cumpara-ti steam (asta ca o prioritate), voteaza sererul zilnic, grija la exprimare pentru ca unii colegi de joc poate nu stiu de gluma sau nu accepta glumele si o sa ai pro din partea mea :)

Pro si de la mine, cu totii meritam o sansa, iar eu te-am remarcat mai mereu pe server. Citeste bine regulamentul si nu uita de ts si steam.

Succes! :)

Acceptat!Tc!

Iti voi da eu un steam + licenta cs 1.6. 

Respecta regulamentul, citeste de asemenea regulamentul intern si astept cuvantul keye.

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.