Jump to content
Sign in to follow this  
PgL-CampeR

[TM] Propunere CampeR

Recommended Posts

[TM] Propunere:

Nickul tau: PgL-C@mp3R
Gradul tau: - 

*Propunere:  Youtube/Live/Reclama/Beneficii

*Detalii propunere: Propun ca unul dintre staffi, de preferat cineva care nu lucreaza, sa faca un youtube channel, unde am putea posta filmulete sau reclame de pe joc.

Am putea avea followeri/abonati, daca treaba merge bine. Si asta ar fi un beneficiu pentru server.

Azi intre orele 10-11:52 au cam fost 4 persoane pe sv , mapa fy_snow..... din 4 persoana 3 admini..... Trebuie sa facem ceva ca sa intre lumea.

!!Atentie!!

As dorii sa se ocupe cineva care are mult timp la dispozitie, ca de exemplu cei care au terminat scoala si au vacanta de vara!!

Sau cei care nu lucreaza!!

Alte precizari?:  O sa dau cateva exemple poate nu chiar Extraordinar de bune dar ca sa ne formulam o ideeie in cap:

1. 

2. 

3.

Screenshots (daca este necesar):

Edited by PgL-CampeR

Asta da, ar fi o idee buna ... dar gaseste tu acel om cu atata timp sa se ocupe sa stie sa faca filmari bune si asa mai departe . 

• Haha 1

De asta am precizat cineva care ar AVEA TIMP.... Acuma nu vreau sa arat cu degetul sau sa pun pe cineva sa faca!

Voluntar daca doreste cineva , pentru binele serverului....

As face dar timpul meu este limitat.

Pentru cine vrea sa faca sa ma anunte .... cand voi avea timp voi face si eu cate un mic filmulet si mai multe ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...