Jump to content
Sign in to follow this  
Spider bite

Propunere Spider

Recommended Posts

Nickul tau: Spider bite
Gradul tau: Slot rezervat
*Propunere: propun introducerea timpului pe harta si echilibrarea echipelor inaintea inceperii rundelor
*Detalii propunere: 1.Propun un timeleft pe harta de 35-40 de min deoarece atunci cand nu sunt admini pe server se joaca o harta de iti vine acru de la ea...si atunci sa se mai schimbe la 35-40 de minute..in caz ca nu sunt admini..poate asa jocul va fi mai atragator stiind ca se schimba hartile si nu e aceasi harta monotona...iar 2. Propun sa introduceti un plug-in de autoreglare a echpelor inaintea rundelor deoarece de foarte multe ori se ajunge sa se joace 3 vs 6, 3 vs 7 etc . iar daca nu ne echilibram noi se joaca asa multe runde la rand, si cred eu ca o autoreglare a ehipelor inaintea rundelor ar prinde bine pentru mai mult echilibru ^_^ Multumesc ^_^
Alte precizari?:
Screenshots (daca este necesar): -

• Upvote 1

Pro cu echilibrarea, Pro si cu mapele. As veni cu un P.S la treaba cu mapele , propun sa se mai bage si alte mape gen: amr,verso,barcelona etc. Pentru ca se joaca doar cele specifice : dust2,kabul,ww,snow s.a.m.d ! 

• Like 1

Sunt probleme cu PTB ul nu stiu de ce de multe ori ca sa echilibreze ia de la spectatori si ii baga afk in echipe Ș))) 

Treaba cu timelimit sau timeleft aia se poate seta dintr-o singura comanda , se poate rezolva, dar de obicei dupa ora 12-1 noaptea lasam no time limit pe dust2x2 sau fy_snow.

Asta ii peste tot pe fiecare sv, deoarece daca punem timelimit 30 poate dupa 30 de min iti intra o harta de ex de_inferno si voi sunteti 2 persoane sau 4..... atunci iti vine acru cand tra sa va cautati unu pe altu

Treaba cu PTB da ar fii o ideeie buna ca cei care sunt spec sa nui mai bage in joc este enervant si pt noi.......

1 hour ago, B-VIRUS said:

Pro cu echilibrarea, Pro si cu mapele. As veni cu un P.S la treaba cu mapele , propun sa se mai bage si alte mape gen: amr,verso,barcelona etc. Pentru ca se joaca doar cele specifice : dust2,kabul,ww,snow s.a.m.d ! 

B-Virus fa o propunere in sectiunea de Propuneri, imi place ideea! 

E ok dupa 12-1 noaptea no time limit..dar macar in timpul zilei sa fie o limita de timp la o harta..:D

• Upvote 1

Eu am pus de fiecare data timelimit pe 30....

In legatura cu timeleft . Nu avem serverul full in fiecare ora din zi ca sa poti muta mereu hartile .... cand este posibilitate baga-ti timpul si da-ti vot ! 

In legatura cu echilibrarea, voi face o verificare la PTB . 

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...