Jump to content
Sign in to follow this  
2peu

[CS] Reclamatie 4ookG [REZOLVAT]

Recommended Posts

Numele jucatorului reclamant : 2peu
    Numele adminului reclamat : 4ookG
    Ora, data, harta pe care se joaca : 9:00 29.06.2019  de_dust2
    STEAM ID numeric reclamant :
    Motivul reclamatiei : Abuz de putere
    Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : 
    Alte precizari : Nu inseamna ca, daca stiu juca la sunet am wall. Daca  il iau de 2 ori prin perete nu inseamna wall. Doresc sa vad dovezile adminului prin care demonstreaza el wall`u. Pentru ca poze nu mi-a facut. Eu nu am ce dovezi sa aduc. Exista programul detector de hack si printr-o simpla scanare se poate vedea daca jucatorul foloseste ceva sau nu. Tin sa mentionez ca incepusese sa imi placa serverul vostru si as dori sa continuu. Daca nu , nu este nici o problema. Am sa imi gasesc o alta comunitate.

Multumesc anticipat

PS : Am 33 de ani si joc CS de peste 15 ani, poate chiar 20

Daca pentru faza de la cutie mi-am luat ban atunci lasati-l. ( Am vazut de unde a venit HE era clar ca sta la cutie ca un boot.) In orice caz nu folosesc nici un cod. Nu am jucat nici un joc cu cod in viata mea. Stiu ca nu va intereseaza asta dar in fine. Eu sunt dispus si la un Teamviwer check daca e cazu. Ramane la latitudinea voastra.

Mersi

Salut 

Counter strike a aparut in 8 noiembrie 2000, sigur nu esti jucator de atunci dar sa trecem peste acest aspect, 1. Atitudinea ta lasa de dorit , vocabularul la fel . 2.Ai rabdare sa se vizioneze demo si colegi isi vor spune parerea. Si noi suntem oameni , poate uni dintre noi mult mai batrani ca tine si sigur jucatori de cs mai vechi ca tine . Deci ...rabdare 

2peu daca se ajunge la concluzia ca nu ai wall o sa primesti unban si te poti reintoarce pe sv

Imi aduc aminte ca eram in generala cand am inceput sa fug de la ore si mergeam la sala de net sa joc CS. Harta preferata " Mansion " . 

Atitudinea mea e atitudinea unei persoane iritate care stie ca i sa facut o nedreptate. ( Nu ma judeca pentru asta ca ai fi facut la fel daca erai in locul meu ). Vocabularul idem, e din aceeasi cauza.

Nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu nimeni. Doar ca : pentru un episod nu poti sa imi dai BAN cu motiv wall.

Faptul ca aveti chestia pe server de a vedea cand ai facut dmg la inamic ma determina sa trag la intamplare unde s-ar putea ascunde. Iar daca observ ca am facut  dmg il apas pana moare. Asta nu inseamna ca am wall.

Pro unban, Sebi nu a vazut nik suspect 

Acum 2 ore, Lulu a spus:

Singura faza mai ciudata pentru mine este la porti la lung cu maximus ala... cand incepe sa traga in perete..La aceasta faza sa zicem ca putem trece cu vederea. Iar alta  ar mai fii  cu 400 pe la ct base, la aceasta nu stiu ce sa zic, eu n-am auzit pasii. In rest se vede ca joaca la  sunet.

Pro! Unban

Edited by Mihaela

Pro! UN BANN!

1) la cutie vede He din B,deci se astepta sa fie porti sau cutie...

2) prima faza suspecta a fost atunci cand a mers prima data Porti spre A,acolo a atacat foarte multe peretele atat cu He cat si cu ak`ul..dar urmatoarea runda merge tot porti nu mai ataca acolo dar se astepata sa fie adversar pe acele pozitii.

Concluzie in afara de porti o jumatate de faza nu am vazut WALL.

Pro!Unban, e curat!

:pr0:Unban,nimic suspect

:pr0:UnBan, nu are nimic :) 

PRO unban

:pr0:unban

:pr0: unban

Acceptat!Tc!

9 hours ago, 2peu said:

Imi aduc aminte ca eram in generala cand am inceput sa fug de la ore si mergeam la sala de net sa joc CS. Harta preferata " Mansion " . 

Atitudinea mea e atitudinea unei persoane iritate care stie ca i sa facut o nedreptate. ( Nu ma judeca pentru asta ca ai fi facut la fel daca erai in locul meu ). Vocabularul idem, e din aceeasi cauza.

Nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu nimeni. Doar ca : pentru un episod nu poti sa imi dai BAN cu motiv wall.

Faptul ca aveti chestia pe server de a vedea cand ai facut dmg la inamic ma determina sa trag la intamplare unde s-ar putea ascunde. Iar daca observ ca am facut  dmg il apas pana moare. Asta nu inseamna ca am wall.

Ca oricare problema pe care ai intalnit-o in viata ta reala de zi cu zi, sunt ferm convins ca n-ai rezolvat-o pe repede inainte si nici c-o atitudine iritata. De asemenea, nici daca ai un vocabular colorat nu se va rezolva mare lucru sau mai repede.

P.S. Nici noi nu suntem o gasca de 14-16 ani, uni precum @w1z au 40+. 

Toate cele bune si daca doresti respect, incearca sa-l si acorzi.

Edited by dEZy
  • Like 8
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...