Jump to content
Sign in to follow this  
Spider bite

Cerere Unban

Recommended Posts

Nick-ul adminului in cauza : Versace
Nick-ul tau : Spider bite
Ip-ul : 
SteamID : 
 STEAM_0:0:517964325
Motiv : WG
Data/Ora/Harta pe care s-a intamplat incidentul : 29.06.2019, Ora 15:30 harta fy_snow
Dovada : - 

Am primit ban pe nederept! Nu se poate in felul asta..:| Deja e prea detot...data trecuta am primit ban deoarece am avut ramas hackul de acum 2-3 ani in cs..stiti povestea din cererea anterioara...sa va zic ce s-a intamplat..dupa acea patenie am instalat CS warzone si am jucat pe noul cs, nu m-am obisnuit si nu prea mi-a placut grafica, asa ca ma gandeam sa reinstalez vechiul cs pe care jucam...ca sa nu mai am probleme, am sters absolut tot din laptop ce apartine de counter si mi-am reinstalat windowsul sa fiu sigur ca nu mai exista nimic din counter pe laptop..dupa ce am reinstalat windowsul am luat file-ul setup de pe un cd pe care il aveam si am reinstalat de acolo Counter -Strike 1.6 HD, care nu se mai gaseste pe net deoarece s-a inchis vechiul server de ceva ani pe care jucam si asa mi-a zis fondatorul de atunci ca warfield e continuitoarea serverului...Bun..am reinstalat counteru dupa ce mi-am reinstalat si windowsul si am jucat acelasi cs cu care eram obsinuit...aseara tarziu Virus mi-a zis sa fac un wg..si l-am facut cu cea mai mare placere..stiind ca nu am absolut nimic...problema a fost ca nu mi-a disparut acel ceva din cs si mi-a aparut iar negativ testul chiar daca eu nu jucam cu cod...si este ceva incredibil ca a mai aparut chiar si dupa ce am sters tot ce se putea si am schimbat si windowsul...am vorbit cu PGl si mi-a zis sa nu mai joc pe vechiul cs pt ca voi primi ban definitiv...(cu el am vb azi dimineata) asa ca neavand ce sa fac..am reinstalat cs warzone si am jucat de azi dimineata doar pe el..pana a intrat Versace si mi-a dat ban permanent...nu mi se pare ok...azi dimineata i-am scris la pgl ca cand intra pe sv sa mai facem odata testul si cu noul cs..sa vedem daca da tot negativ..dar nu am mai apucat pt ca am primit ban...i-am zis si la virus sa facem testul cand am intrat azi pe sv dar din anumite probleme pe care le-am avut cu cs (nu mi se vedea absolut nici un scris) nu am mai reusit, iar dupa am uitat..eu il asteptam pe pgl sa facem testu sa vedem daca totul e in regula...asa ca nu mi se pare corect sa iau ban aiurea...asta nu e motiv..e doar motiv de intelegere..nici eu nu am de unde sa stiu ca daca schimb windosul si sterg tot imi mai poate aparea..asa am gandit-o in momentul respectiv..daca altfel nu se poate joc cs warzone..oricum asta joc de azi dimineata si incerc sa ma obisnuiesc.. Deci va rog frumos , as dori putina intelegere din partea voastra si sa imi dati unban deoarece consider ca am luat ban total gratuit, deoarecec nu am jucat cu nici un cod pe server! Vreau sa va ajut, am si activitate in ultimele zile pe server cat si pe forum..nu am intentii rele, nu am stiut, nu ma gandeam ca poate reaparea dupa schimbarea windowsului...repet trebuia sa repetam testul azi dimineata cu PgL..i-am si dar mesaj sa repetam testul dupa ce imi reinstalez warzone...multumesc..doresc din suflet intelegere deoarece imi doresc enorm sa continui pe acest server si in comunitatea voastra...multumesc

Nu stiu ce s-a intamplat si nu-mi pot da o parere daca esti sau nu vinovat.

Asteptam si parerea celorlalti admini+Adminul in cauza! 

Semnatura-mea.Silen.gif

Colegii mei ţi'au atras atenţia odată  iar tu n'ai vrut să inţelegi, să fi sănătos ! 

https://imgur.com/a/L5kQZ8S

Respins !

Edited by Versace.
  • Like 1

Mi-au zis..dar eu nu am de unde sa stiu ca daca imi reinstalez windowsul si imi sterg absolut tot din laptop imi mai apare chestia aia...de asta il asteptam pe pgl sa facem un nou test cu cs warzone sa vedem daca apare si pe acel cs...da repede ai venit tu cu banu...sincer nu as sarii in sus daca as sti ca sunt nevinovat...si nu as fi mers pana la capat...daca jucam cu coduri ziceam da, ma-ti prins, asta e si imi vedeam de teaba, dar sunt nevinovat! si nu aveam de unde sa stiu...poate sa ti-o confirme si pgl...i-am zis sa facem testul din nou sa vedem si la noul cs daca apare aceasi problema...e vb doar de intelegere aici...dar esti cam incapatanat...:| Cand stiu ca mi se face o mare nedreptate...nu suport chestia asta sa fiu acuzat si sa nu fac acel ceva de care sunt acuzat...cel mai corect ar fi ca cineva oricine sa imi faca acum testul wg pe warzone sa vedem daca apare sau nu..iar daca nu mai apare la umatoarea data daca va mai aparea sa am ban permanent..si atunci nici eu nu mai joc pe vechiul cs deoarece acum stiu ca nu se mai poate repara deloc...am incercat..nu am putut asta e..pt warfield renunt la cs si o sa ma obisnuiesc cu altu...dar va spun...nu am jucat cu cod! sunt nevinovat! As face orice sa o dovedesc

Edited by Spider bite

Contra!

2 WG uri negative , No Smoke Hack si No Recoil ( fast_wallpuf ).

Prima data tea iertat toata lumea si  pe langa asta ai primit si slot, explicami si mie cui naiba i sa dat Pro la cerere unban dupa test negativ wg si pe langa asta si Slot?ai spus ca nu o sa mai intri de pe CS-ul vechi. 

Azi dimineata unul dintre admini ti-ai cerut WG si tia iesit negativ rezultatul acelasi. 

Iar tu tot astazi imi scrii ca nu iti placea grafica la cs-ul pe care ti lam recomandat.

Dece restul inclusiv eu pot juca de pe cs ul actual doar tie nu iti place grafica? 

Infine poveste lunga.

Toate dovezile se vor adauga diseara la ora 8.

O zi buna!

Respins 

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...