Jump to content
Sign in to follow this  
V and I !!!

[CS] unban v and i [R]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : V and I !!!
  • STEAM-ID numeric : ---
  • Internet Protocol ( IP ) : 82.76.171.216
  • Ora, data, harta : 15:30,  05.07.2019
  • Motivul ban-ului : Nu se stie deocamdata...
  • Motivul pentru care crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : A venit din senin,fara motiv zic eu
  • Numele adminului care te-a banat :Nu stiu
  • Print Screen consola :Nu am
  • Alte precizari : Unde nu stiu sau nu am e pentru ca am luat destroy. N am poze,n am informatii. Astept si eu... Si pe viitor daca se poate,daca nu vreti un player pe server dati i ban,ATAT.
  • Ce treaba are adminul sa distruga un bun din calculatorul unui player? CS ul in cazul asta. Vine el sa l instaleze? O zi buna.

Salut, 

Ban/destroy fara motiv nu ai cum sa primesti pe acest server, toti adminii sunt oameni seriosi. In consola aveai cine ti-a dat ban/destroy si motivul. Ei bine, motivul il stii si tu singur dar te faci ca ploua, limbajul neadecvat pe care il folosesti tot timpul este principalul motiv. Ii las pe ceilalti colegi sa detalieze si sa te faca sa intelegi anumite lucruri!

Edited by nati
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

L 07/05/2019 - 15:20:58: [advanced_bans.amxx] BKP <STEAM_0:1:115589762> banned V and I !!!

@BKP

contra unban, de atatea ori ai luat ban pentru limbaj, chiar si o saptamana si tu tot continui cu acest comportament neadecvat, pur si simplu nebagand de seama sau pur si simplu nepasandu-ti de acest regulament al jucatorilor, pentru ca da...avem si noi un regulament de buna purtare pe server sa nu existe neplaceri. In concluzie, dupa fapta (repetata) si rasplata. 

• Like 3

Eu ți-am dat destroy si nu o sa fie nici primul și nici ultimul, de atâtea ori ai primit ban de la colegii mei pt o săptămână pentru înjurăturile adresate playerilor de morti și familie, noi nu toleram asemenea limbaj pe server, nu suntem pe câmp, exista o limita și tu ai trecut cu mult peste ea. Asa că, iti doresc și mult noroc pe alte comunități 

• Like 5

Stim ca ai un limbaj de mahala si orincand prinzi ocazia, injuri. Crezi ca injuriile aduc la ceva bun?

Daca vrei sa injuri, dai drumu prietene, urla, tipa faci cum vrei tu, dar nu te apuca sa injuri alti oameni doar pentru ca esti tu mare zmeu

Adevarat, puteai sa primesti doar ban permanent nu destroy, dar daca ai primit ban de la Bkp, inseamna ca l-ai suparat cam tare.

Decizia ramane la mana celui care ti-a dat ban.

• Like 1

Respins!Limbajul si atitudinea ta lasa de dorit. De multe ori ai primit ban pentru asta. Mult noroc in alte parti! 

• Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...