Jump to content
Sign in to follow this  
niGGa

Cerere admin dC?! [A]

Recommended Posts

Numele cu care joci : dC?! 
# Steam : Nu
# STEAM ID: --
# Varsta : 20
# Oras : Iasi
# Experienta in amx? : Asa si asa. Au trecut anii si am cam uitat, dar invat rapid.
# Esti de acord cu regulamentul? :  Da, sigur
# Cu ce ne poti ajuta : Va pot ajuta cu adminatul. Sunt activ in fiecare dimineata de la 11 
# Cum te impaci cu forumul : Foarte usor de folosit si foarte bine structurat
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=dC%3F!
# Cat timp pe zi jucati CS?: de la 11 pana la 14 joc zilnic exceptand weekendurile

P.S: Nu am un numar suficient de ore jucate, dar ma tin de treaba ! (y)

• Like 1

Contra! Nu te cunosc ,iar pentru a primi admin trebuie sa te implici mai mult si sa ai activitate si pe forum nu doar pe sv.

Edited by SilentWhisp

Contra!activitate slaba si nici nu te-am vazut deloc...

Te-am observat de cateva ori pe server, dar hai sa ne cunoastem mai bine. Ai putea sa intri si pe ts daca ai posibilitatea si revino cu o alta cerere. Contra! 

Contra, motivele mai sus.

PRO     Fiecare are dreptul de a încerca,timpul dezvăluie dacă suntem sau nu pregătiți pentru a face ceva ! Mult succes

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

PRO, meriți o șansă să vedem ce poți sa faci! 

• Like 2

Hmm, pro pentru incurajare, te am vazut de cateva ori, se poate si mai multa activitate. Te ai cam grabit cu cererea, dar trecem peste. Fii activ si pe forum, voteaza, te asteptam si pe ts. Succes

• Like 1
  • Upvote 1

Contra!nu te am vazut deloc pe server asa ca , n am nici o parere formată despre tine. Tot ce pot sa ti recomand este sa te faci remarcat si dupa sa revi cu alta cerere . Multa bafta!

• Like 1

Pro! Chiar daca te-am vazut mai rarut ca e mai dragut! Sper sa te faci remarcat pe viitor. Nu am decat sa-ti zic sa votezi server-ul zilnic, sa citesti regulamentul intern si sa intri pe ts3, daca se poate sa te cunoastem si noi mai bine! 

• Like 1

Intr-adevar, ai o activitate slaba dar m- a convins " P.s-ul" tau...pentru a-ti dau un PRO din partea mea. Asa ca, te asteptam mai des pe sv, pe forum cu tot ce implica acesta si pe ts daca, vei fii accept. 

Succes!

• Like 1

De la mine ai Pro! vreau sa bagi activitate si multa implicare.Succes!

• Like 2

Eu iti dau un Pro! ne-am intersectat de câteva ori si nu ai facut probleme. Succes!

Edited by DieSl0w
  • Like 2

Pro!de incurajare , incearca sa fii mult mai activ , sa votezi si sa intri si pe ts . Numai bine !

• Like 2

Pro!  te am vazut pe sv si esti linistit

Edited by DuMi.
  • Like 2

Sincer nu stiu cine esti....Nu te-am vazut pe server! pare rau...CONTRA

Pro!

• Like 1

contra, mai multa activitate pentru a ne cunoaste :) Te asteptam cu alta cerere!

Mai multă activitate nu ar strica . te astept si ts sa ne cunoastem mai bine. 50-50 :) 

• Like 1

Pro helper

Daca esti la locul tau si iti faci treaba, o sa iti placa la noi :)

Sa nu fii descurajat daca esto respins, fa cerere pana se plictisesc ownerii sa iti dea respins :)))))

• Like 1

Eu l-am observat pe server si de multe ori! Prezenta este zilnica si mai ales la orele de dimineata, exceptie 2-3zile! 

Ma bucur si te felicit pentru aceasta cerere! PRO cu drag. 

Nu uita, suntem aici pentru tine! Bazeaza-te pe ajutorul si suportul nostru, nu-ti va lipsi niciodata :)   

Edited by Silviu
  • Like 1
  • Upvote 1

Pro!Te-am vazut pe server am vazut ca esti linistit,activitate mai buna de-acum incolo,succes!!

• Like 2

:pr0:te-am văzut de câteva ori pe server. Deşi nu ai activitate aşa bună am dat pro în speranța că o să fi mai activ de acum atât pe server cât şi pe forum, baftă!

• Like 2

Pro asa de încurajare,fiecare are șansa lui,succes!

• Like 2

Pro!Citeste cu atentie REGULAMENTUL . Si nu uita de activitatea ta zilnica Server/Forum +Vot. Succes.

Edited by mexx''y
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...