Jump to content
Sign in to follow this  
shEyk1t ;x

[CS] Ban [Respins]

Recommended Posts

va salut cu respect!

am primit ieri daca nu ma insel ban pe userul shEyk1t ;x  si nu cunosc motivul pentru care

adminul este angry :X parca

Salutări. Întâi de toate trebuie respectat modelul adecvat acestei cereri pentru a lămuri situația. 

Folosește butonul de edit și completează modelul  de mai jos :)

• Numele jucatorului banat :
  • STEAM-ID numeric : "STATUS_0:195951566"
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.95.95.95
  • Ora, data, harta :
  • Motivul ban-ului :
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :
  • Numele adminului care te-a banat :
  • Print Screen consola :
  • Alte precizari :
  • Like 1

Nume: shEyk1t ;x 
IP: 94.52.116.90 
Motiv: PA 
Timp UnBan: Ban permanent 
Nume admin: anqRy ;x 
Admin SteamID: STEAM_0:1:21253

• Downvote 1

nu pot vedea dar crede-ma sincer ca nu joc codat si nu am jucat niciodata

imi da o eroare la vizionare. oricum este alegerea voastra daca imi veti ridica banul sau nu. eu va pot garanta ca nu joc codat

:cntr: unban, aim/silent, la ultimul kill se vede cel mai bine ce frumos iti danseaza tinta.

• Like 1

Contra! Unban. Se vede clar silent ul, nici nu stiu daca sa-i zic asa ca ala nu mai este silent la cum iti sare tinta pe deagle, iar pe celelalte arme se vede cum "tremura".

• Like 1

fratilor voi intelegeti ca nu am avut absolut nimic. dar pana la urma voi alegeti.. MUltumesc frumos pentru tot 

Acum 6 minute, shEyk1t ;x a spus:

fratilor voi intelegeti ca nu am avut absolut nimic. dar pana la urma voi alegeti.. MUltumesc frumos pentru tot 

@shEyk1t ;x Te-as ruga frumos sa ai putina rabdare pana colegii mei vor raspunde la cerere.

• Like 1

:cntr:unban ! Fata de celelalte faze , la ultima cu jupanul se vede clar . Multa bafta !

• Like 2

Contra! daca primul frag poate fi noroc..cele din amblele X`uri nu mai sunt la noroc! te banuiesc de silent!

• Like 2

Scoateți banul si o sa vedeti ca nu utilizez absolut nimic. Chiar va rog sa va uitati într-una la mine nu mă deranjează 👍🏻

• Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 1

Contra!unban, ai aim . 

• Like 1

Acum 8 ore, shEyk1t ;x a spus:

Scoateți banul si o sa vedeti ca nu utilizez absolut nimic. Chiar va rog sa va uitati într-una la mine nu mă deranjează 👍🏻

Pai dacă îți scoatem banul, evident ca nu o sa mai ai nimic, le vei șterge și vei juca normal, cât despre demo uri, silent pe fata, mult noroc pe alte servere/comunități. :cntr:

Edited by BKP
  • Like 1
  • Upvote 1

M-am uitat de curiozitate la tot demoul sa vad si eu cata nesimtire poti avea in tine sa zici intruna ca nu ai nimic cu toate ca la prima faza din demo trebuia sa ma opresc si sa iti ofer un mare :cntr: 

:cntr: si de la mine, eram pe server cand ai primit banul, ai aim clar. Bafta la pacalit pe altii nu pe noi.

Neata ! am reusit sa vizionez demo-ul ! prima faza cu deagle...tinta e la o distanta de 1 cm si dai cap.....apoi la cutie....el a sarit...ai tras si el nu se mai vedea decat foarte putin.....iar dincolo.....tu sari si dai cap....dubios !  bulan nu are cum sa fie in 3 faze :(  are ceva cod  70%,iar restul de 30 % noroc......parerea mea ! sper ca pe viitor sa joci fara chestii care sa iti ajute performantele tale in jocuri! ban permanent nu as da,dar pe o anumita perioada cu siguranta da

• Confused 1

Penibil . sa mai si vii aici sa plangi ca n ai nimic. Joaca unde vrei tu dar aici cu silent n ai ce cauta. 

ok. daca voi asta credeti nu am ce sa comentez. nu ma plang cu nimic doar spun un adevar si nimic mai mult. va multumesc pentru timpul acordat

• Haha 1

:)))))doamne, mai faceti si cerere... Contra! unban

Edited by ALI
  • Like 1
  • Upvote 1

Evident CONTRA..Dacă știam dinainte pentru ce te ajut eu să faci cerere unban..mai bine mă dădeam afk :/ Hahahaha

HUAAAAAAA, ce-i aici? Demo cu aimbot  pe față și ne mai ții romane? Chiar ca la grădiniță? :))) 

Te rog frumos, nu te face mai mult de râs decat ai făcut-o :)

ps. Scuze, dar nu cred că poți mai mult de atât o.O

• Like 2

contla, ihihihihi 🤭

Edited by SebsTer
  • Haha 1

Contra!

Nici nu trebuia sa ma deranjezi! 

• Haha 1

Contra! aim evident:)) o cerere facuta la misto...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...