Jump to content
Aragaz

[CS] Cerere unban Aragaz [R]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : Aragaz
  • STEAM-ID numeric :  STEAM_1:0:1813353127
  • Internet Protocol ( IP ) : 86.120.193.36
  • Ora, data, harta :07/31/2019 ORA: 17:12:10
  • Motivul ban-ului : PA
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : Să fie clar, o spun din prima, am folosit și eu la viața mea coduri dar niciodată pe sv dvs+ ca imi place să joc fără.
  • Numele adminului care te-a banat :dEZy
  • Print Screen consola :https://imgur.com/a/kfI5DFt
  • Alte precizari : altă dată cere și tu un wg sau fă-i niște poze meștere, acolo la colț l-am văzut pe ăla după cutie că se vedea puțin negru și mi-am dat seama că e cineva acolo dar tu fiind deștept arunci cu ban-ul că așa-i frumos, no?
Edited by Aragaz
Ip & steam id

Ai wall. btw ti-am zis ca ne jucam ruleta ruseasca :)))

Acum 3 minute, dEZy a spus:

Sa incepem cu inceputul:

La noi pe server nu se cere wg si nici poze nu facem. Noi ne bazam pe demo.

Se vede ca ai wall  o faza ar fi cand erai in  casa si mergeai fara shift, dupa dintr-o data apesi shift ul cand ai vazut ca ai inamic pe balcon, in dreapta, iar cea de a2a in site cand nu stii pe care sa-l bati primul :)))) aici chiar am ras.

Contra! Unban! Succes! 

Se vede cât de bine știți să adminați (y) mare like de la mine, in primul rand voi n-ați auzit de amplificator sunet pe căști, normal că m-am oprit din moment ce m-am uitat pe harta si unu de al meu era la o distanță și am auzit pași în jur, atunci am apăsat shiftu pentru a nu mă arăta, în al doilea rând de ce m-aș mai fii chinuit chinuit cu o cerere de unban? Hai aș fii zis dacă era a doua zi dar după cum vedeți au trecut doar câteva minute diferență, cum am mai zis, nu știți să adminați deloc, vă las să vă distrați pe sv ul vostru de copilași, baftă:D

• Haha 1

Contra!la unban .... se vede clar ca ai wall nu a facut pasi ala la balcon si tu te-ai oprit si pam te-ai dat de gol .

Acum 37 minute, Aragaz a spus:

Se vede cât de bine știți să adminați (y) mare like de la mine, in primul rand voi n-ați auzit de amplificator sunet pe căști, normal că m-am oprit din moment ce m-am uitat pe harta si unu de al meu era la o distanță și am auzit pași în jur, atunci am apăsat shiftu pentru a nu mă arăta, în al doilea rând de ce m-aș mai fii chinuit chinuit cu o cerere de unban? Hai aș fii zis dacă era a doua zi dar după cum vedeți au trecut doar câteva minute diferență, cum am mai zis, nu știți să adminați deloc, vă las să vă distrați pe sv ul vostru de copilași, baftă:D

Am vazut ce amplificator sunet pe casti, se aude pe shift cand merge, nu? :cntr:UnBan, spor pe alte comunitati.

Acum 46 minute, Aragaz a spus:

Contra.UnBan se vede clar ca ai wall , succes :)

:cntr:wall clar . Multa bafta !

Contra unban 🤗.

Ne pare rău că nu ne ridicam la standardele tale și ca suntem niște copilași, asta e, avem pt ce sa plângem în seara asta 🤷🏼‍♀️

Edited by nati
  • Haha 2

Acum 12 ore, Aragaz a spus:

Contra! Si e problema noasta cât de bine știm sa adminam. Deținătorii serverului decid asta :)

• Thanks 1

Contra!Lasand la o parte stilul tau de joc... Eu ti-as fi dat ban doar pentru modul in care te comporti. Numai eu ti-am gag de 2 ori... doar pentru ca te crezi zmeu. Succes !

• Upvote 2

Contra , aveai wall. Am văzut demo . 

• Thanks 2

Respins!Tc!

Toate cele bune, si spor la tot ce-ti propui in viata, atat virtuala cat si cea reala.

• Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...