Jump to content
SeByyy

[CS] Cerere admin SeBy [ A ]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : SeBy
# Steam : Da   
# STEAM ID: (daca ai steam ON)STEAM_0:0:426732214
# Varsta :15
# Oras :Buzias
# Experienta in amx? :nu prea am experienta 
# Esti de acord cu regulamentul? : da
# Cu ce ne poti ajuta :pot ajuta serverul, scapandu l de codati.
# Cum te impaci cu forumul :bine
# Link-ul cu orele jucate :sunt recomandat de :dezy , anquri ,silviu ,dlc si sly.
# Cat timp pe zi jucati CS?: 2 ore 

• Like 2
  • Upvote 3

Contra!avem deja un Sebi si cred ca , este suficient. Acum , lăsând gluma motivul pentru nu s de acord sa primesti acces este legat de varsta ta . Pentru mine este una mica . Multa bafta!

Pro!Toata lumea merita o sansa. Nu ma uit la varsta ta, deoarece sunt multi copii capabili si disciplinati, dar mai activ pe server, nu te-am vazut de prea multe ori. Mult noroc si fii ascultator :D

• Like 1

Pro! varsta nu este o problema mare. O activitate mai mare si sa votezi sv zilnic

• Like 1

:pr0:merita sa ii dam o sansa , totul se invata nimeni nu sa nascut invatat si asa cum spun colegii mai multa implicare din toate punctele de vedere cum ar fii sv / forum / ts.

• Like 1

Pro!Merita o sansa,mai multaactivitate daca se poate!!

• Like 1

Pro!Toate au un inceput si toti meritam o sansa . Multa activitate si implicare! Bafta!

• Like 1

Pro, sper sa fii varianta mai buna de Sebi 🧐

• Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Pro lăsăm vârstă că mai avem kinderi aici :)

• Like 1
  • Sad 1

Pro! Esti liniștit, dar lasa timiditatea la o parte! Fa ti mai mult curaj! Incearca sa intri mai des pe server. Trecem cu vederea peste vârstă, iti dam o șansă! Sa incepi sa votezi server ul zilnic, sa citești regulamentul si te mai astept pe ts! 

Edited by Mihaela
  • Like 1

Pro, cu totii meritam o sansa! :)

• Like 1
  • Upvote 1

:pr0:

• Like 1

:cntr:Varsta nu ar fi o problema,insa eu unul nu prea te-am vazut pe server,sau nu te-am vazut deloc

Pro, meriti o sansa. Daca o primesti profita de ea si dovedeste le celor care dau contra ca erai de PRO :) 

• Like 1

Activitate cam slabuta ce-i drept dar,  sper sa se imbunatateasca odata cu aceasta cerere facuta :

Pro, din partea mea.

Succes!

• Like 1

fie pro pentru incurajare, sper ca o sa ti maresti activitatea:) 

• Like 1

Pro, tinere, nu uita sa votezi serverul, sa fi activ pe forum, sa citesti, nu cu atentie, cu mareee atentie regulamentul si desigur te asteptam pe ts. Nu uita, deci nu uita, orice problema pe care o ai te rog sa ne intrebi :) Suceeees Sebyy!!!

Edited by SebsTer
  • Like 1
  • Haha 1

PRO! Chiar daca e micut, invata. Am avut si exceptii la varsta :)

• Like 2

:pr0:și din partea mea, ești la limita cu vârsta, am mai avut și excepții, sa fi atent la sfaturile colegilor mei, dacă vei avea nevoie vreodată de ceva ajutor, nu ezita sa ceri ajutorul. Succes :)

• Like 3

Pro! Chiar daca vârsta e o mica problema fiecare merita o șansă. Nu uita sa votezi serverul zilnic si sa ceri ajutor daca ai nelămuriri. :) Baftă !

Acceptat!Tc!

Citeste regualmentul intern si pentru orice nelamurire astept pm.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...