Jump to content
Mihnealoe

[CS] cerere admin Mihnealoe [A]

Recommended Posts

Nickuri cu care joc : Mihnealoe / Mihnealoe231

Steam : La contul principal momentan nu mai am acces, dar o sa imi fac altul cat de curand ❤️ 

Varsta : 16 ani ?

Oras : Bucuresti 

Experienta in amx : prima data cand aplic pentru admin :)...desi imi este putin teama, cred ca ma voi descurca cu ajutorul vostru.

Esti de acord cu regulamentul? : Fiecare server are politica lui, care nu se comenteaza, dar da sunt de acord.

Cu ce ne poti ajuta? : Pot sa ajuta la diminuarea cazurilor de cod de pe server...(au cam inceput sa apara), si la pastrarea unui comportament decent intre jucatori.

Cum pe impaci cu forumul : Bine structurat, frumos, prezentabil...nota 10 

Ore jucate https://www.gametracker.com/player/Mihnealoe/CS.WARFIELD.RO:27015/

Cat timp jucati cs? : Joc in jur de 3-4 ore pe zi in vacanta si in timpul liceului cam 1-2 ore 

Edited by Mihnealoe
  • Like 2

PRO, activitate ai, probleme nu ai creat. Citește cu atenție regulamentul, votează zilnic serverul și te așteptăm și pe teamspeak! Bafta. 

• Thanks 1

Pro!Te-am vazut pe server , esti activ si meriti o sansa . Nu uita sa votezi zilnic serverul si sa citesti regulamentul . Succes !

• Thanks 1

Pro! Esti activ. Voteaza sv, citeste regulamentul. Bafta

• Thanks 1

Pro ! Te-am văzut activ și nu uita sa votezi , succes !

• Thanks 1

PRO...Activ si linistit, daca nu te descurci la ceva intrebi ;) bafta!!

• Thanks 1

Pro, te am vazut linistit si activ, voteaza serverul, te asteptam si pe ts, succes! 

• Thanks 1

Pro!

• Thanks 1

:pr0:Succes!

• Thanks 1

Salut ! Nu știu prea multe despre tine,nu am fost atent la vocabularul tău....dar nici nu au fost reclamații la adresa ta.Sfaturi și alte informații poți cere la oricare dintre colegi....fiecare o să te îndrumare.să citești regulamentul,să arunci o privire pe forum pentru a îți face o idee despre ce e de făcut pe viitor.mult succes

pro.png

• Thanks 1

Pro. Asculta de sfaturile colegilor și o sa te descurci. 

• Thanks 1

:pr0: Succes!

• Thanks 1

Pro!Multa Bafta.

• Thanks 1

Sincer....nu-mi amintesc sa ne fi intersectat

..poate nu am bagat de seama...dar merg pe mana colegilor care cu siguranta stiu de ce ti-au dau pro ul lor :)

Bafta! 

• Thanks 1

Warfield Awards

Pro!esti la locul tau dar trebuie sa citesti regulamentul atent si daca ti se accepta vei primii un buddy sau vei fii ajutat de ceiilalti colegi ,bafta.

• Thanks 1

Pro!

• Thanks 1

Pro! Sa votezi server-ul, sa citesti cu atentie regulamentul intern, sa intri pe ts3, in rest iti urez  succes si cu siguranta te vei descurca! Daca ai nevoie de ajutor sau întâmpini probleme nu ezita, noi te vom ajuta cu drag! 

• Thanks 1

Pro!

Te vad mereu pe server, deci ai activitate si meriti gradul ! Sa citesti regulamentul ! Mult noroc

• Thanks 1

:pr0:

• Thanks 1

PRO,

Foarte activ pe server , ma bucur ca esti dornic de a invata mai multe, succes !!!

• Thanks 1

Mult succes si felicitari pt curaj!

Acceptat!

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...