Jump to content
Sign in to follow this  
lupi

[WF] Clasament Editia 1 (Noi. '19)

Recommended Posts

GRUPA A

# Player Played Wins Draws Losses For Against Points
1 Prastie WF 4 4 0 0 64 22 12
2 DjSoft 4 2 0 2 41 35 6
3 pufuletii 4 2 0 2 53 54 6
4 2#Degeaba 4 2 0 2 41 44 6
5 AkaTSuKi 4 0 0 4 20 64 0

La numar egal de puncte se va lua diferenta intre rundele castigate-pierdute

 

GRUPA B

# Player Played Wins Draws Losses For Against Points
1 ping100 3 3 0 0 48 24 9
2 oriFlame 4 2 0 2 53 41 6
3 Echipa Racheta 4 2 0 2 49 49 6
4 Heroes in pyjamas 4 2 0 2 46 50 6
5 WF Girls 3 0 0 3 16 48 0

Bo3
Semifinala 1:     PRASTIE WF 2 - 0 ORIFLAME  - Neprezentare (9 noiembrie ora: 18:00 )
Meciul 1:   de_tuscan
Meciul 2:   de_nuke
Meciul 3:   de_train


Semifinala 2:     PING 100 2 - 0  DJSOFT  (9 noiembrie ora 20:00)
Meciul 1:  de_mirage   16 - 0 
Meciul 2: de_inferno    16 - 3
Meciul 3: de_train


FINALA MARE:  PRASTIE WF 2 - 0 PING 100 (10 noiembrie ora 19:00)
Meciul 1: de_cpl_mill  16 - 13
Meciul 2: de_inferno   16 - 6
Meciul 3: de_train

 

Edited by lupi
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warfield Awards

PREZENTARE ECHIPELOR

In prima editia a Campionatului WARFIELD s-au înscris urmatoarele echipe formate din veterani ai comunității si noi veniți în numar de 10 echipe:

1. WF Girls                       ( ALI - STEAM_0:1:424464677  ///  danutza - STEAM_0:1:12527870 )
2. Prastie WF                   ( JpNasTy  - STEAM_0:0428051439  ///  winuletz - STEAM_0:0:75758862 )
3. Echipa Racheta             (Pici - /  Dr3amer -  )
4. AkaTSuKi                     (  PgL-C@mp3R  - STEAM_0:1:76002542 /// Transfer: ABIS - STEAM_0:1:221768655 /// OUT: Prophet -STEAM_0:0:72149646 )
5. oriFlame                       ( avo -   STEAM_0:0:423474811  ///  sagace -  STEAM_0:1:120749084 )
6. pufuletii                        ( ASULL - STEAM_0:1:171223207  ///  urek - STEAM_0:0:51698112 )
7.  Heroes in pijamas    ( Lesede -   STEAM_0:0:90490855   ///   Razviii - STEAM_0:1:69976534 )
8.  2#Degeaba                 ( Chinezu - STEAM_0:0:61512922 /// Transfer: greg - STEAM_0:1:16773106) - OUT: Zepter
9. DjSoft                            ( Djpanica -  STEAM_0:0:187972900  ///  Killsoft - STEAM_0:1:52305200 )
10. ping100                      ( Silviu - STEAM_0:0:414455189  ///  lupi - STEAM_0:0:82298463 )


 

 

 

Edited by lupi
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warfield Awards

Din cauza că sunt 10 echipe împărțite in două grupe a câte 5, în fiecare săptămâna o echipe va sta (adica nu va juca niciun meci in respectiva saptamana)

Meciurile se vor desfasura pe serverul comunitatii mix.warfield.ro

ETAPA 1   (27-29 septembrie; Harta: de_inferno; Limitele aici: https://www76.zippyshare.com/v/3sJvTdMC/file.html )

Grupa A

Prastie WF   16  -  6  AkaTSuki      ( Data: Vineri 27.sept 21:00 )              
DjSoft            16   -  3     2#Degeaba   ( Reprogramare:  Sambata 28 sept 19:00)

pufuletii              -  STAU

Grupa B

oriFlame           9  -  16  ping100                     (Data: Vineri 27.sept 19:00)
WF Girls            6  -  16 Heroes in pyjamas         ( Reprogramare: Sambata 28 sept 17:00 )
Echipa Racheta       - STAU

 

ETAPA 2    ( 4-6 octombrie; Harta: de_cbble; Limitele aici: https://www20.zippyshare.com/v/s8dRB2L1/file.html )

Grupa A

Prastie WF     16 - 1   DjSoft      (Data: Sambata 5 oct 20:00)
AkaTSuki      14  - 16 pufuletii   (Data: Sambata 5 oct 21:00)
2#Degeaba    -   STAU 

Grupa B

Heroes in pyjamas 16 - 12  oriFlame            (Data: Sambata 5 oct 18:00)
ping100                   16 -  10 Echipa Racheta   (Reprogramare ???)
WF Girls                    -  STAU

 

ETAPA 3   ( 11-13 octombrie; Harta: de_train; Limitele aici: https://www20.zippyshare.com/v/Uuratz80/file.html)

Grupa A

Prastie WF  16 -  6  2#Degeaba   (Data: Sambata 12 oct 19:00)
DjSoft         8  -  16  pufuletii         (Data: Sambata 12 oct 20:00)
AkaTSuki     -   STAU

Grupa B

Echipa Racheta       7  - 16  oriFlame             (Data: Sambata 12 oct 21:00)
ping 100                   -  WF Girls              (Data: Vineri 11 oct  21:00)
Heroes in pyjamas  -  STAU 

 

 

ETAPA 4   ( 18-20 octombrie; Harta: de_dust2; Limitele aici: https://www20.zippyshare.com/v/C3R72IbD/file.html)

Grupa A

2#Degeaba   16 - 12   pufuletii   (Data: Sambata 19 octombrie 21:00)
AkaTSuki      0  - 16   DjSoft      (Data: Sambata 19 octombrie 20:00) - Neprezentare AkaTSuki = FF
Prastie WF    -   STAU

 

Grupa B

Heroes in pyjamas  5 - 16  ping100              (Data: Sambata 19 octombrie 19:00)
WF Girls                    8  - 16   Echipa Racheta   (Data: Vineri 18 octombrie 20:00)
oriFlame                     -   STAU

 

 

ETAPA 5 ( 25-27 octombrie; Harta: de_mirage; Limitele aici: https://www86.zippyshare.com/v/t8TFUfQV/file.html ) 

Grupa A

Prastie WF    16 - 9  pufuletii      (Data: Sambata 26 octombrie 19:00)
2#Degeaba   16  - 0  AkaTSuki    (Data: Sambata 26 octombrie 18:00) - Neprezentare AkaTSuki
DjSoft              -   STAU 

Grupa B

Echipa Racheta   16 - 9   Heroes in pyjamas   (Data: Sambata 26 octombrie 20:00)
oriFlame            16 -  2 WF Girls                     (Data: Vineri 25 octombrie 21:00)
ping100             -   STAU

 

 

Edited by lupi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warfield Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...