lupi

[WF] Discutii

Recommended Posts

Aici este un topic liber, jucatorii ce participa la campionat vor putea schimba idei, glume, date de contact si pot sa vorbeasca despre reprogramari. Si mai ales, cum li s-a parut totul. Ce mai poate fi schimbat si multe altele.

Edited by lupi
  • Like 1

Salutare,

Nu stiu daca sa discutat sau nu, propunerea mea e sa se faca si un topic cu premiile care se vor da.. pentru a atrage mai multi participanti.

Gen 

Locul 1 - x 

Locul 2 - y 

Locul 3 - z

Mersi,

• Upvote 1

La 10.09.2019 la 19:55, avo a spus:

Salutare,

Nu stiu daca sa discutat sau nu, propunerea mea e sa se faca si un topic cu premiile care se vor da.. pentru a atrage mai multi participanti.

Gen 

Locul 1 - x 

Locul 2 - y 

Locul 3 - z

Mersi,

Well, problema asta s-a discutat de cand se lucra regulamentul, acum a fost perioada cu wipe-u mai exact si nu prea a fost timp pentru premii(acestea nu depinde de mine ci de owneri/fondatori mai exact). Ce pot sa-ti spun este ca premiile vor intra abia la urmatorul wipe, mai exact campionatul se desfasoara pe perioada unui wipe (3 luni), iar premiile ajung abia dupa reset, plus ca in functie de premiile trebuie sa fie si in functie de numarul de echipe, sau nu neaparat.
O sa fac un update la postare in legatura cu premiile, dar momentan nu am cum. Sper sa nu mai dureze asa mult.