Jump to content
Sign in to follow this  
tibi

CAteva propuneri tibi

Recommended Posts

Nickul tau: tibi
Gradul tau: Admin
*Propunere: N/A

1. Un plugin ca toti jucatorii sa aibe free vip dupa ora 12 pana in ora 10 dim 

2. ! plugin care sa restranga harta in functie de jucatori gen 2 vs 2 pe dust2 sa restranga harta sa se joace doar site ul A

3. ! plugin pentru cateva skin ri de cs go + incendiara si smoke grenade

4. sa se lucreze la configul de map chooser atunci cand nu sunt admini si se schimba harta din server la optiunile prezentate sa fie hartile cele mai jucate gen d2 / inf / snow/ etc

5. 1 posibil plugin pentru vote map pentru cei care nu au access doar atunci cand nu sunt admini

Edited by tibi
  • Upvote 2
  • Downvote 1

1. O ideie foarte buna, asta ar face ca sa fie on si noaptea!

2. Asta nu este o necesitate, chiar daca dust2x2 are cateva bug-uri putem lasa peste noapte si timp 0.

3. Si asta este o ideie buna, nu cred ca o sa stea foarte mult timp la descarcat, si am putea adauga skin pt HE,Flash,Smoke + 1 Skin de AWP sa fie mai fancy.

4. Nu este cazul, intotdeauna se iveste sa fie 1 admin ON, din cate am vazut, iar seara lasam pe timp 0.

5. Asta am putea face.

Salut, da este o idee buna din punctul meu de vedere dar sa ne gândim în asa fel în cât sa nu îngreunam și serverul cu multe plugin adică sa punem esențialu adică cele folositoare, 🙏

• Like 1

Asta cu smoke-ul depinde de unde o descarci si aia cu awp gasisem eu un skin dar observ acum ca nu mai e si aia cu restrangerea e chiar o idee buna. Asta cu VIP-ul e cam prea trasa de par deoarece noaptea jucatorii abuzeaza de el si intra codatii ceeaa ce necesita admini de noapte.

• Like 1

Bun o sa facem in felul urmator:

Skin pentru Incendiara si Smoke + 1 skin AWP, va fi adaugat, testam o saptamana sa vedem cum merge.

Voi scoate mapele care nu au fost jucate, sau care nu au rostul lor. Oricum seara inainta sa iasa ultimul admin, va trebui sa verifice harta si timelimit!

VIP de noapte se va baga doar daca vom avea Boost Lunar activ + Admini care vor fi disponibili sa fie ON si noaptea.

Pentru vote map m-am gandit in felul urmator: Cei care castiga Concursuriile top,frag,awp daca nu sunt admini sa le oferim Slot+Vip, si sa acordam Acces pentru votemap la Slot.

Ma voi ocupa personal intre data de 13.09.2019 - 14.09.2019.

T/C

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...