Sign in to follow this  
Adrian Voicu

Tm/propunere t0ny

Recommended Posts

Nickul tau:t0ny
Gradul tau:Staff Leader
*Propunere:Boost
*Detalii propunere:Salut, o sa vorbesc pe scurt am rugăminte dacă se poate și vreți /sau aveți cum haideți sa punem și noi mana de la mana câtuși de puțin sa putem avea și noi un boost lunar cum au toate serverele cred ca suntem destui admini în cât am putea sa ne organizam sa punem sa putem cumpăra un boost lunar nu cred ca este o avere asa putem sa populam serverul mult mai mult și (poate), pe parcurs ceva admini în plus care sa formam o echipa corespunzătoare cum sunt și pe alte servere, Va mulțumesc pentru înțelegere T0ny

Alte precizari?:nu
Screenshots (daca este necesar):nu

• Upvote 1

Pro!toti adminii caci suntem o grozavie de admini sa puna macar 1E sa strangem sa punem boost lunar. La cati suntem am strange pentru mai multe luni.

• Upvote 1

PRO, ar trebui sa facem asta 

Pro!

Cred ca am zis de N-ori chestia asta, si ca si acuma , toata lumea apropba dar nimeni nu face... (Doar cativa)

Sa încercăm nu doar sa aprobam sa și facem asta cu putinu nostru ca și restul adminilor după alte servere nu au puse sula în coaste sa doneze o anumita suma sau sa fie obligați dar dacă și noi suntem o comunitate de circa 20 de admini plus minus și noi putem fii ca ceilalți din alte comunități asta dacă vreți sa avem un server full 24/24 h asa poți si juca cum trebuie și pe parcurs sa fiim vizualizați și vizitați și totodata văzuți bine de către alți playeri văzându-se munca noastră. (adică adminatul) va mulțumesc sper sa reușim dacă aducem mai des vorba și despre boost 🙏

• Upvote 2

Aveti topicul de Boost Server deschis Non Stop, acolo gasiti informati cum sa donati sau puteti sa lasa-ti mesaj lui xDallas sau mie. 

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this