Jump to content
Sign in to follow this  
canNab1s aka iGreen

[CS] Cerere unban canNab1s [A]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat :canNab1s
  • STEAM-ID numeric :STEAM_1:0:975668186 
  • Internet Protocol ( IP ) : nu-l stiu.
  • Ora, data, harta :Ora 10:40 dimineata, data: 10/1/2019, harta: dust2.
  • Motivul ban-ului :wall
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :Pai nu m-am jucat si eu bine si ce am facut 31 de bobite(fraguri) si gata ma duc pana la maica-mea ca m-a chemat, si dupa cand vin, pac, ban, si nici macar nu mi-a cerut ceva ca sa imi dea ban si sa vada ca am wall, ca eu voiam sa incep si eu o viata(cum sar spune) pe aceasta comunitate, am facut si cerere de admin, designer, daca mai faceam astea credeti voi ca as juca cu wall.
  • Numele adminului care te-a banat :WTFlBubu ;x
  • Print Screen consola :https://imgur.com/a/loSyrfY
  • Alte precizari :Have a good day/night!
  • Haha 1

In cererea ta de admin ai trimitere la demo. Te rog frumos sa l descarci si sa te uiti si tu la el. Una e sa joci la sunet si alta e sa te prefaci ca esti mare jucator. Tu nu dai check , nu nimic, fugi cu lama in mana si dintr odata o scoti cand apare un inamic . ( Cum ai facut cand ai iesit de la CT de te duceai catre lung ) 

CONTRA !!!

Edited by Finch
  • Like 1

Acum 6 minute, Finch a spus:

In cererea ta de admin ai trimitere la demo. Te rog frumos sa l descarci si sa te uiti si tu la el. Una e sa joci la sunet si alta e sa te prefaci ca esti mare jucator. Tu nu dai check , nu nimic, fugi cu lama in mana si dintr odata o scoti cand apare un inamic . ( Cum ai facut cand ai iesit de la CT de te duceai catre lung ) 

CONTRA !!!

Salut nu cred ca merita contra e un pro player, stie sa joace si cand sa scoata arma pentru ca se jaoca de mult timp si stie .

Nu este neaparat hack si m-ai incet ca daca va ia pe toti admini la control si voi aveti un mic hack in pc.

Deci taci.

Edited by Tibiv32
  • Haha 1

Acum 8 minute, Tibiv32 a spus:

Salut nu cred ca merita contra e un pro player, stie sa joace si cand sa scoata arma pentru ca se jaoca de mult timp si stie .

Nu este neaparat hack si m-ai incet ca daca va ia pe toti admini la control si voi aveti un mic hack in pc.

Deci taci.

Salutare, @Tibiv32. In primul rand te rog sa te abtii de la aceste replici. Democratia este la putere, crede-ma pe cuvant, nu avem nevoie de asemenea replici de superioritate, cum nimeni nu l-a rugat pe prietenul tau sa taca, as avea aceeasi pretentie si de la tine

2 la mana aici este vorba de serverul CS.WARFIELD.RO, playerul suspect de cod, in cazul de fata @canNab1s aka iGreen a depus o cerere unban unde asteapta parerile adminilor de pe CS, poate sa comenteze orice parere, in limita bunului simt, nu cred ca are nevoie de avocat.

3 la mana, incet cu acuzatiile nefondate, se platesc foarte scump :) 

Ai un warn momentan. Multumesc de intelegere

Edited by Silviu
  • Like 1

Acum 8 minute, Tibiv32 a spus:

Deci taci.

Scuza-ma....tu cine esti sa vii sa ti dai aici cu parerea??? 

• Like 2

Contra unbann!

Poate vom face o sectiune pe viitor,  unde cei care fac cerere de unban sa-si aduca oameni sa pledeze pentru ei....🤷‍♀️🤦‍♀️

Inca odata....o certitudine pentru mine, ca varsta este importanta! 

Zi buna!

• Like 4

Poate nu sunt eu cel mai in masura sa imi dau cu parerea fiind admin nou..dar sincer si eu as da ban pentru asa ceva..ai niste faze dubioase..

Cu parere de rau mai ales ca am vazut ca ai facut si o cerere de admin dar CONTRA unban!

Edited by DauBine
  • Like 1

Warfield Awards

Contra unban, imi pare rău ai motivele mai sus prietene..

• Like 1

Contra! unBAN! Cred ca nu mai e nevoie de alte argumente , fata de ce au spus colegii mai sus. Daca e nevoie, o sa dau si argumente. Momentan sunt irelevante. 

• Like 1

M-ai dezamăgit complet.. contra unban, wall. ;)

• Like 1

Contra!UnBan.   Ai avut ocazia de a face parte dintr-un Colectiv Minunat de oameni pe care in viata de zi cu zi rar Ii poti intilni. 

Nu pot decit Sa-l felicit pe @WTFBubu.

• Like 2

Am revizuit din nou acest demo si tot nu sunt convins ca nu are. La unele faze chiar nu avea ce sunet sa fie . 

1. La iesirea din baza de la tero cand a scos brisca fix pe acel player care era sa zicem AFK  ,si aceasta faza mi sa parut dubioasa deoarece el scosese brisca de dupa cutii si sa dus direct pe el . 

2.  Faza asta https://imgur.com/a/vLldSus iar mi sa parut foarte dubioasa deoarece tu ai tras fix acolo nestiind si nu aveai cum sa-l auzi pe om ca sta acolo . 

Cu parere de rau , imi asum daca gresesc dar Contra!

Edited by Chinez
  • Like 2

sunt de parere ca te poti schimba ! de data asta vreau sa fiu oaia neagra din grupul de admini !!! dovedeste colegilor mei ca meriti sa ramai printre noi...activ forum,activ server. ai cateva faze de prea iesi pe om,dar au fost cazuri la alti playeri mult mai evidente ! asa ca sunt PRO UNBAN

• Thanks 1
  • Upvote 2

Contra! Nu am nimic de adaugat au spus colegii mei mai sus ce era de spus. Pe viitor joaca curat o sa ai o satisfactie mult mai mare o sa vezi :) 

• Like 2

Contra urban, nici măcar nu te-ai ascuns...

• Like 1

Contra!

Cand te mai gandesti ca ai facut si cerere admin ...

Era ceva sa avem un admin cu wall :))

• Like 1

va rog frumos sa imi spuneti si mie unde se vede walul in acest demo ? faze ? a-ti vizionat acest demo si cu sunet? cat despre demo este mult sub asteptarile mele....pro unban

• Haha 1

Pro! unban sunet ca se poate de clar,wallu e inexistent:)  va rog sa mai verificati odata cu sunet, foarte atent.

• Like 1

Curat! Ai primit unban, bafta pe server.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...