Jump to content
Sign in to follow this  
Cotos

reclamatie

Recommended Posts

• Numele jucatorului reclamant : Cotos#

Pentru domn' chirurg 

Sa ai bafta lu puiu domn'le :D 
  • Confused 3

@Cotos, ce vrea sa insemne aceasta "reclamatie", sincer nu inteleg nici macar ironia 

• Haha 1

I-am dat gag pt injurii....inainte l-am rugat de 4 ori sa se opreasca! Apoi a injurat iara si ma luat la misto de nu stiu cate ori! A scris de 10 ori pe U@  si l-am rugat sa termine....apoi iam dat gag a 2a oara si a dat RETRY cand avea gag! LUPI A FOST SI EL ON POATE SA CONFIRME!

• Upvote 2

Prezent, well @Chirurgu_PTK l-a avertizat inainte sa se potoleasca deoarece @Cotos nu se trage de sirete cu el ca sa zic asa. Nu a inteles si de aici a luat gag, a dat retry si a avut noroc ca i-a dat doar 30 de minute,  ca eram pregatit sa-i dau 2h.

• Upvote 3

Nici nu ar trebui sa discutam pe seama acestei reclamatii

1. deoarece nu este facuta dupa modelul de reclamatii

2. deoarece tu, Cotos ca si player nu trebuie sa contesti decizia unui admin atata timp cat stii bine ca motivul banului a fost dat pe drept. si sa tinem cont ca ce ai facut acum...ai facut o de mai multe ori.

Dupa mine ai merita un ban mai lung sa te potolesti. 

• Like 2

Nu mai sunt admin , dar, tu chiar nu te poti abtine la unele faze , chiar daca esti vip 

• Like 1

Prietene nu iti permite cineva tie sa fii peste noi, peste regulament, te rog sa citeste acest regulament si sa revii dupa ce il citesti foarte bine.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...