Jump to content
Sign in to follow this  
Raizo

[CS] Cerere admin Raizo [R]

Recommended Posts

# Numele cu care joci :  Raizo
# Steam : Da / Nu :  Da
# STEAM ID: (daca ai steam ON): STEAM_0:1:48438571
# Varsta : 26
# Oras : Targu Mures
# Experienta in amx? : 4-5 ani, nu stiu exact..
# Esti de acord cu regulamentul? : Desigur
# Cu ce ne poti ajuta : Cu acea "treaba" de admin like in the good old days...
# Cum te impaci cu forumul: Decent
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/Raizo/CS.WARFIELD.RO:27015/
# Cat timp pe zi jucati CS? : Depinde de zi, de luna.. dar media, recent, cum arata si gametrackerul, cred ca e undeva la 3-4 ore.

P.s 1: Nu am știut dacă trebuie să deschid aici topic nou sau în secțiunea "campaniei" , deci scuze anticipat dacă nu așa trebuia procedat.

P.s 2: În cazul în care cererea mea va fi acceptată, voi dori să consult un regulament strict pentru admini, pentru că nu am găsit pe forum. Acum cațiva ani parca stiam ca era o sectiune speciala cu regulamentul dar pe care o vedeai pe forum doar daca erai in functie. Asa e si acum si oare de asta nu am gasit nimic ? Totodata, as dori sa stiu care e treaba cu teamspeak-ul fiindca nu l-am folosit niciodata si nici nu stiu mai exact ce facilitati permite grupul de teamspeak care am inteles ca e obligatoriu pentru admini acum.

P.s 3: Impartasind cateva detalii despre viata mea personala, eu ca si ocupatie sunt student la medicina generala, actual in anul 4. Deci timpul meu, 90% din el, ziua si noaptea consta in a invata si a fi prezent la stagii, gărzi, cursuri, seminarii, laboratoare, workșhop-uri, congrese, conferințe și tot tacâmul medical cu care am de a face pentru a practica viitoarea profesie. Însă acel 10% din timp ramas, e pentru somn (destul de puțin de multe ori ), pentru mine și pentru relaxarea mea. Aici intra si "radacinile" vechi de "gamer", când redevin si eu copil pentru cateva ore, counter-strike-ul fiind unul dintre jocurile preferate. 😁 Traiesc pe principiul ca in viata trebuie sa stii sa fii si adult si copil. Probabil ca peste 3 ani chiar nu voi mai gasi breșe să mai profit de lucrurile astea, insa studentia inca imi mai permite sa imi reamintesc cum era candva. Am scris aceste detalii personale deoarece vreau ca votul dumneavoastra sa fie dat in deplina cunostinta de cauza, in conditiile in care, eu in sesiune voi lipsi destul de mult de pe server, cred ca 4-5 ore vor fi intr-o saptamana maxim, insa nici de alea nu sunt sigur. Pe forum voi fi totusi ceva mai activ. Deci am considerat ca e bine sa spun de inainte, iar daca voi fi acceptat printre voi si in aceste conditii, va fi placerea mea. Daca raspunsul va fi unul negativ, nu e nici o problema. Suntem oameni care ne intelegem 😎

P.s 4: Imi place comunitatea, staff-ul si faptul ca au ramas oameni faini aici. Keep up the good work ! Poate voi posta si cateva din ideile pe care le am cu privire la server si gameplay-ul curent. Sunt multe elemente faine din cs go care daca se vor putea prelua, cred eu vor aduce un plus semnificativ in ceea ce priveste activitatea jucatorilor de pe server. E o combinatie faina 1.6-le cu GO. 

P.s 5 si ultimul :   andre33a poftim ! Am facut cererea mult asteptata de catre tine 😂 Astept votul tau !

Edited by Raizo
  • Like 5

!Pro 

Regulamentul adminilor este in secțiunea "admin only" la care tu nu ai deocamdată acces. Nu uita sa votezi serverul zilnic! Mult succes! 

Pro!

Pro! Bine ai venit

Pro! asteptam de mult:))) Ma bucur ca te ai gandit sa faci. Succes:D

• Like 1

Pro!

Pro, frumos roman:))) succes:*

• Haha 1

Ai mai avut admin si-ai disparut, fara a spune nimica...stii ca nu este nimic personal, te plac te stimez, dar este mai ok pentru tine sa nu fii admin, de aceea iti voi respinge cererea.

Toate cele bune.

Respins!Tc!

• Like 2
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...