Sign in to follow this  
laurian1337

cerere unban laurian

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat :laurian
  • STEAM-ID numeric : SteamID: STEAM_1:0:51689991 
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.77.16.220 
  • Ora, data, harta :14 , 6. 11.2019 / nuke
  • Motivul ban-ului :oal
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :astept demo
  • Numele adminului care te-a banat :chinez
  • Print Screen consola :
  • Alte precizari :

# Dovada : https://www112.zippyshare.com/v/l49ehBLW/file.html

Jucai cu fratele tau sau cine o fi , aveați același Ip . Monitor / Wall . Eram on ieri pe Alexandria și te au văzut și alți Admini. 

Nu stiu ce sa zic .. la faza aia de pe mid la container , Tero se batea cu un coechiper de a lui Laurian , acolo nu se putea vedea wall-ul , plus ca era si sunet acolo :) , in rest alte faza tot asa la sunet le-a jucat . Nu pot spune nici contra nici pro unban . Alte faze 'suspecte' de wall inafara de aia de pe mid nu am vazut . 

Contra! UnBan

Ai niste faze suspecte rau .. Din pacate !ContraUNBAN !

O sa fiu foarte direct deoarece nu are rost romanele.. poate nu ai si se face monitor, as putea spune ca e acelasi lucru.(nu am certitudinea ca nu exista ceva)

Contra 

In acest demo nu regasesc wall,nici alt cod ! sunt pozitii normale ....a avut cam acelasi traseu de 3 ori...doar ca odata nu a iesit pe casa ci a iesit jos .faza aceea de la container...clar ca apesi stanga dreapta.Ce spuneti voi de ieri , pe harta alexandra....exista posibilitatea de a fi fost alaturi de cineva....frate,coleg de clasa...etc....dar nu pot dovedii acest lucru.prea putine informatii.au fost cazuri de eram pe ts cu mai multi colegi si se dadea info....sau ii auzeam tinem B...facem rush....asa ca parerea mea e ca poate continua joaca pe server.Nu va suparati pe mine,e parerea mea :) 

PRO

• Like 1

Acceptat!Tc!

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this