Jump to content
E Sekero

[CS] cerere admin sekero [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : sekero
# Steam : Da 
# STEAM ID: STEAM_0:0:103524384
# Varsta : 20
# Oras : Otelu-Rosu
# Experienta in amx? : 2007-prezent
# Esti de acord cu regulamentul? : da
# Cu ce ne poti ajuta : deocamdata cu nimic pe viitor am sa sustin serverul si pe cei care l au creat deoarece de cand sunt pe cs 2 server mi au intrat in sange asta si mai unul.
# Cum te impaci cu forumul : cred ca bine idk :D
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=sekero
# Cat timp pe zi jucati CS?: cand merg la munca 3-4 ore, cand nu am chef sa merg cam toata ziua 

• Like 1

!Contra

Daca nu ne poți ajuta cu nimic,atunci parerea mea e ca nu trebuia sa faci cererea! 

Momentan,nu! 

Pot ajuta cu eliminarea codatilor, cu o vorba buna, am ochii antrenati pentru asa ceva, si m-a deranjat sincer faptul ca dintre atatia admini astazi si acum cateva zile nu erau activi, codatii isi faceau de cap si eu faceam spume la pc. Am luat decizia asta pentru ca nu mi se pare o pierdere de timp, si imi place de cand eram mic statutul de admin pe un server bine pus la punct si respectat ca acesta, din toate punctele de vedere, ajut si financiar dar asta pe parcurs pentru ca STATUL ROMAN NU IMI PERMITE SA MANANC 31 DE ZILE PE LUNA CI DOAR 20-25 CU BANII LUATI DUPA O LUNA DE MUNCA/CHIN. PEACE

Edited by E Sekero
  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Salutare, @E Sekeroîntrebarea "Cu ce ne poți ajuta" nu se referea la ajutor financiar, ai înțeles greșit, te rog să dai edit să nu se inteleaga altceva, colegul meu a inteles ca este un raspuns la caterincă, mișto samd sau ca nu ai habar cu ce ne poti ajuta din functia de admin. 

Sper că s-a înțeles și putem continua părerilor într-o manieră plăcută!

Din partea mea ai un PRO. Activ pe server și la locul tau te-am observat. Conditiile indeplinite!

Succes!

Pro! te-am vazut rar, si ai fost linistit!

!Contra, Lasa de dorit limbajul. 

• Confused 1

Pro! eu unu n am avut o problema cu tine sau am vazut,asa ca succes!

• Like 1
  • Thanks 1

Pro!, te-am văzut de câteva ori pe server și nu ai creat probleme.. Te rog sa votezi server'ul zilnic, sa citești regulamentul și activitate pe server. Baftă! 

• Like 1
  • Thanks 1

PR

• Like 1
  • Thanks 1

Pro! Citeste regulamentul o sa ai nevoie, voteaza sv zilnic si daca ai nelamuriri ne poti intreba. Bafta

• Like 1
  • Thanks 1

Pro.

Indeplinesti toate cerintele, mult succes.

• Like 1
  • Thanks 1

Fii atent, ai inceput sa joci de acum o saptamana pe server ca sa faci 20h+ ca sa faci cerere, mi se pare putin repede, nu te stiu prea bine, dar te-am prins de cateva ori pe server. Am vorbit si cu @ASULL si o sa merg pe mana lui. 

Iti dau Pro pentru asta dar sunt sincer si o sa taxez mai tarziu daca va fi nevoie. Succes :)

• Thanks 1

Pro!Multă Baftă. 

• Thanks 1

Pro! 

• Thanks 1

PRO, activ si linistit din cate am  vazut eu..succes!!

• Thanks 1

Succes, restul le discutam pe parcurs!

Acceptat!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...