Jump to content
Sign in to follow this  
absolut

[CS] Cerere admin absolut [R]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : absolut
# Steam : Da 
# STEAM ID: alexy4cs
# Varsta :35
# Oras :baia mare
# Experienta in amx?  de cand exista 1.6:
# Esti de acord cu regulamentul? : da
# Cu ce ne poti ajuta : keep calm and play CS
# Cum te impaci cu forumul : perfect
# Link-ul cu orele jucate : nu stiu cate ore am aici pe acest srv..probabil baietii mai vechi ma cunosc dupa numele de absolut.Am mai avut admin aici si am renuntat la functie pentru ca am fost prea ocupat
# Cat timp pe zi jucati CS?: Nu stiu cat timp joc pe zi sincer.depinde de zi//2-3 ore sa zic asa..depinde

Edited by sunt beat
  • Like 3

De la mine ai un contra. Sunt sigur că te descurci ca admin dar din câte văd pe gametracker de abia ai revenit si nu cred că ar fi ok fată de altii care au avut o activitate constantă inainte să aplice pentru grad.

Edited by dolls
  • Like 1

iti inteleg punctul de vedere.dar te rog sa iei in considerare cand altii nici nu stiau ce e ala warfielf eu imi faceam treaba ca admin aici.Nu e prima mea zi aici si nici prima luna.Eu cand am timp de cs unde crezi ca intru?

respect.

• Like 2

No bun, m-am uitat pe forum/gametracker. în regula, ai intrat pe server de două ori în ultimele 30 de zile. 

Da, ai avut admin pe  server, dar ziceai ca ai renuntat, dar nu gasesc nicio cerere de retragere si ceva imi spune ca ai disparut pur si simplu, fară să anunți. Nu spun ca nu intri sau ceva, dar nu avem siguranța ca nu se va mai repeta acest lucru. 

Pentru cererea de acum momentan este un contra. dar te rog sa incerci aici unde vor fi sanse mai mari:

Edited by lupi
  • Thanks 1

Momentan contra..te-ai cam grabit, trebuia sa mai astepti cateva zile.Bafta!

!Contra  te asteptam cu alta cerere dupa ce mai faci un pic de activitate ! Bafta !

Momentan !Contra,dupa cum au spus si colegi de mai sus .. te-ai cam grabit..

Te asteptam cu o cerere peste cateva saptamani.Bafta !

• Like 1

Cu parere de rau, momentan si eu sunt contra cererii tale dar, cum a sp si Lupi, avem o campanie in desfasurare :)

Multa bafta!

Edited by andr33a11
  • Like 1

!ContraEu personal nu te-am vazut deloc pe svr.

• Like 1

Nu vad nimic rau in asta,ma bucur ca ai faceut cererea aceasta.Avem nevoie de oameni seriosi si priceputi,sper sa ai ocazia sa dovedesti asta colegilor care au dat contra ;) acceptarea ta ca admin din nou ar putea fi un impuls pozitiv pentru a iti mari numarul de ore petrecute pe server :D folosesti ts,ceea ce pe mine ma incanta mult :D o sa ai nevoie sa recitesti regulamentul si cam ce este de actualitate . O perioada de proba ar fi suficient sa faca conducerea sa ia o decizie in privinta ta,oricine merita a 2-a sansa

PRO

Edited by KillSoft
  • Like 1

Parerea mea este ca absolut ne poate ajuta,macar ca WF Senior si tot ii bine, omul a recunoscut ca intra rar,iar cand o face o face la noi...

Pro! 

• Like 2
  • Upvote 1

Te văd activ pe ts3, pe servăr la fel, eu îți dau  PRO , votează servăru și citește regulamentu, o zi frumoasă. 😊

Pro! Mai multă atenție și seriozitate pe viitor din partea ta și n-aș vrea sa fiu dezamăgit de proul pe care ți-am acordat. Multă Baftă. 

Edited by mexx''y
  • Like 1

Salut domnule ! 

Stim ca totii ca avem un loc de munca,familie,copii .etc....Dar se poate si 30-60 min pe zi sa fim activii !  Parerea mea .. 

Ma gandesc ca revenirea asta sa fie mai activa..nu cateva saptamanii si apoi dispari iarasi! 

Nu uita de forum si sa votezi ! 

Din partea mea ai un pro ,Succes si bine ai revenit !

Sanatate ! 

Edited by Kingsman
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...