Jump to content
Sign in to follow this  
kraddy

[CS] Cerere unban kraddy [A]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : kraddy
  • STEAM-ID numeric : no steam
  • Internet Protocol ( IP ) : 141.70.80.34
  • Ora, data, harta :    23:00. 13.01.20, de_dust2
  • Motivul ban-ului : "Flooding", cica.
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :  N-ar face sens.  In cazul de fata, cred ca e legat mai mult de sistem.
  • Numele adminului care te-a banat :  /
  • Print Screen consola : 82746285-2466042640170897-23488815192772
  • Alte precizari :   Datorita unui gand nostalgic, am zis sa ma reapuc de  joc dupa o pauza de cativa ani de zile.  Ca orice am , am descarcat primul cs pe care l-am gasit, si cum in trecut jucam doar pe serverele comunitatii asteia, bineinteles ca  am intrat  pe  warfield.  La putin  timp, ma trezesc cu asta. 
    Nu joc de pe steam, deci ma gandesc ca ar putea fi ceva in neregula cu setarile versiunii pe care am luat-o, config-ul poate (Desi eu nu am gasit nimic).
    Daca aveti vreun sfat, e bine-venit.
    Multumesc.

Dai un restart la router sau asteapta vreo 10-15 minute si dupa incearca sa intrii din nou ! 

Salut!
Asta e a doua oara cand s-a intamplat. In consola nu apare niciun admin, motiv sau altceva., iar poze in cstrike nu sunt. Prima data am dat reset la ip, a functionat. Acum, a functionat de la sine dupa 20 de minute, cum ai si spus,   fara sa dau reset sau sa fac altceva.
Am o presimtire ca se va mai intampla, si nu  pot da reset la nesfarsit. Voiam sa aflu daca este  decizia unui admin in spate ( asta este motivul real al cererii), caz in care n-as mai da reset si atunci alt scop ar avea cererea, dar daca nu este, cel mai probabil voi incerca alta versiune sau il voi lua  pe steam.

Edited by kraddy
  • Like 1

Acum 1 minut, kraddy a spus:

Salut!
Asta e a doua oara cand s-a intamplat. In consola nu apare niciun admin, motiv sau altceva., iar poze in cstrike nu sunt. Prima data am dat reset la ip, a functionat. Acum, a functionat de la sine dupa 20 de minute cum ai si spus, de altfel,   fara sa dau reset sau sa fac altceva.
Am o presimtire ca se va mai intampla, si nu  pot da reset la nesfarsit. Voiam sa aflu daca este  decizia unui admin in spate ( asta este motivul real al cererii), caz in care n-as mai da reset si atunci alt scop ar avea cererea, dar daca nu este, cel mai probabil voi incerca alta versiune sau il voi lua  pe steam.

Speram sa nu ti se mai intample . Nu esti primul care a patit-o . Nu ai primit de la admin , este un ban pe care-l da serverul si expira in cam 15 minute. 

• Like 1

Am inteles!
Voi incerca sa abordez situatia altfel, cum am mentionat mai sus.
Mersi frumos de raspuns!
Seara faina!

• Like 2

PRO ,ai luat de la server ...in cazul de față o sa iei unban !Succes 

Aseară au foat probleme care țin de host, sv-rul a cazut de mai multe ori si nu numai al nostru. S-a lucrat pt a remedia situatia, insa mai multi jucatori au luat ban insistand pe reconectare. Este un sistem de protecție al sv-rului antiflood iar banul expira de obicei intre 5 si 15 minute.

Ps: Bine ai revenit la joacă, daca ai alte probleme de rog sa-mi scrii in privat.

Sfatul meu este sa nu descarci alte jocuri care nu stii ce conțin, instalează steam si alege varianta originală, ai alte avantaje.

Joc placut!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...