Jump to content

[CS] In asteptarea noilor colegi

Recommended Posts

In asteptarea noilor colegi!

TbJoiEH.png Numele cu care joci : (Trebuie sa corespuna cu nickname-ul de pe forum)
TbJoiEH.png Steam : Da / Nu
TbJoiEH.png STEAM ID : (daca ai steam on)
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :
TbJoiEH.png Oras :
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :

INFORMATII

Cererile se prezinta in acest topic urmand sa primeasca decizia. In urma aprobarii unui Helper, acesta intra in perioada de proba in timpul de 2-3-4saptamani, in functie de implicare!

3Tegj91.pngATENTIE3Tegj91.png

eI5OnFE.png Primii playeri care isi gasesc curajul sa aplice o sa dispuna de un cadou ce consta in 5cufere+5chei

(Acest premiu se ofera doar primilor curajosi)

eI5OnFE.png BONUS WARFIELD: Helperii care se acomodeaza si trec cu succes perioada de proba or sa dispuna de acest bonus, BONUSUL WARFIELD care consta intr-o saptamana VIP Silver (O LUNA) sau  SKIN StatTrack, la alegere! 

In plus de asta fiecare helper o sa primeasca cate un buddy (admin care se ocupa de helperii aflati in proba pentru o acomodare mult mai usoara)

Succes! :)

Edited by Silviu
  • Like 1

# Numele cu care joci : xDanyTNT ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu : Nu
# STEAM ID: (daca ai steam ON) : Nu
# Varsta : 15
# Oras :Rovinari
# Experienta in amx? : 7-8/10
# Esti de acord cu regulamentul? :  Sigur
# Cu ce ne poti ajuta? : Cu Un Membru Nou In Staff , Si Un Jucator Foarte Online
# Cum te impaci cu forumul? : Perfect
# Link-ul cu orele jucate : O Sa Le Fac Pe Parcurs
# Cat timp pe zi jucati CS? : 3-4 ore
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : Nimeni Nu Mi-a Zis De Server , Eu M-am decis sa aplic , server-ul il stiu din 2018 ,

iar dupa am luat o pauza de 1 an

Edited by xDanyTNT

TbJoiEH.png Numele cu care joci : ReD^
TbJoiEH.png Steam : Da 
TbJoiEH.png STEAM ID :  "ReD^" 6303 STEAM_0:1:217251224
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 23
TbJoiEH.png Oras : Iasi
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Am fost admin pe multe servere, insa acum ceva ani..Am fost si aici,cred..Daca se poate afla arfi placut
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :  Clar ca da
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Mentinerea unui server curat
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : n-am multe ore, daca am vreo 5-6 e ok :))
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : in ultimul timp stau cel putin 4 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : il stiu din tinerete :))

Ps: azi am primit slot...sper ca nu este o problema,nu ?

# Numele cu care joci : Eu beau spirt
# Steam : Da / Nu : da https://steamcommunity.com/id/beaubere
# Varsta : 16
# Oras galati
# Experienta in amx? : 0
# Esti de acord cu regulamentul? :  absolut
# Cu ce ne poti ajuta? : sunt foarte activ si pot intra aproape la orice ora daca este nevoie
# Cum te impaci cu forumul? : foarte bine
# Link-ul cu orele jucate : nam link dar stiu ca joc de 1 luna si am 400 de ore jucate
# Cat timp pe zi jucati CS? : cel putin 5
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : am gasit severul pe server list random asa ca am intrat si chinez mia spus sa aplic 

Edited by eu beau spirt
idk

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Curierul
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:1:473071161 
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :20
TbJoiEH.png Oras :Iasi
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : da am experienta am mai jucat si pe alte servere si mi-am facut treaba cum trebuie
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :da sunt deacord cu regulamentul incat , aceasta comunitate sa fie respectata si pretuita in cel mai bun mod posibil !
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : pot ajuta aceasta comunitate in primul rand cu ajutorul playerilor , ordinea , disciplina pe acest sv
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : ma impac foarte bine , este foarte bine conceput
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=Curierul / tin sa zic ca nu sunt foarte multe dar am degand sa stau pe acest sv !
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :intre 4-5 ore pe zi
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : am aflat despre aceasta comunitate pe internet si imi face placere sa fac parte din ea  !

• Like 1
La 18.01.2020 la 1:30, xDanyTNT a spus:

# Numele cu care joci : xDanyTNT ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu : Nu
# STEAM ID: (daca ai steam ON) : Nu
# Varsta : 15
# Oras :Rovinari
# Experienta in amx? : 7-8/10
# Esti de acord cu regulamentul? :  Sigur
# Cu ce ne poti ajuta? : Cu Un Membru Nou In Staff , Si Un Jucator Foarte Online
# Cum te impaci cu forumul? : Perfect
# Cat timp pe zi jucati CS? : 3-4 ore
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : Nimeni Nu Mi-a Zis De Server , Eu M-am decis sa aplic , server-ul il stiu din 2018 ,

iar dupa am luat o pauza de 1 an

Respins!   

Acum 23 ore, ReD^ a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : ReD^
TbJoiEH.png STEAM ID :  "ReD^" 6303 STEAM_0:1:217251224
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 23
TbJoiEH.png Oras : Iasi
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Am fost admin pe multe servere, insa acum ceva ani..Am fost si aici,cred..Daca se poate afla arfi placut
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :  Clar ca da
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : n-am multe ore, daca am vreo 5-6 e ok :))
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : in ultimul timp stau cel putin 4 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : il stiu din tinerete :))

Ps: azi am primit slot...sper ca nu este o problema,nu ?

Acceptat!

@ReD^, citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Acum 18 ore, eu beau spirt a spus:

# Numele cu care joci : Eu beau spirt
# Steam : Da / Nu : da https://steamcommunity.com/id/beaubere
# Varsta : 16
# Oras galati
# Experienta in amx? : 0
# Esti de acord cu regulamentul? :  absolut
# Cu ce ne poti ajuta? : sunt foarte activ si pot intra aproape la orice ora daca este nevoie
# Cum te impaci cu forumul? : foarte bine
# Link-ul cu orele jucate : nam link dar stiu ca joc de 1 luna si am 400 de ore jucate
# Cat timp pe zi jucati CS? : cel putin 5
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : am gasit severul pe server list random asa ca am intrat si chinez mia spus sa aplic 

Respins!

Acum 18 ore, AndreiBidirliu a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Curierul
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:1:473071161 
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :20
TbJoiEH.png Oras :Iasi
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : da am experienta am mai jucat si pe alte servere si mi-am facut treaba cum trebuie
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :da sunt deacord cu regulamentul incat , aceasta comunitate sa fie respectata si pretuita in cel mai bun mod posibil !
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : pot ajuta aceasta comunitate in primul rand cu ajutorul playerilor , ordinea , disciplina pe acest sv
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : ma impac foarte bine , este foarte bine conceput
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=Curierul / tin sa zic ca nu sunt foarte multe dar am degand sa stau pe acest sv !
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :intre 4-5 ore pe zi
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : am aflat despre aceasta comunitate pe internet si imi face placere sa fac parte din ea  !

Acceptat!

@AndreiBidirliu, citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Totodata astept mesaj in privat in care sa specifici schimbarea nickname-ului de pe forum sa fie identic cu cel de pe server.

Edited by Silviu

# Numele cu care joci : AYZAN ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu : Da
# STEAM ID: (daca ai steam ON) : Ayzan
# Varsta : 22
# Oras :Edgware/uk
# Experienta in amx? : Nu
# Esti de acord cu regulamentul? :  Da
# Cum te impaci cu forumul? :50-50
# Cat timp pe zi jucati CS? : 4-6 ore uneori si 12 ore daca sunt liber
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : TUDOSE TI O DA el mi a recomandat serveru

• Like 1

# Numele cu care joci :TUDOSE TI-O DA  ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu :Nu
# Varsta : 16
# Oras :Buftea
# Cu ce ne poti ajuta? : Pot ajuta playerii noi  si  va pot face server-ul mai populat.
# Cum te impaci cu forumul? :asa si asa 
# Cat timp pe zi jucati CS? : 3-4 ore minim
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : vorbeam cu un prietene ( Ayzan ) sa cautam un server , si am gasit din intamplare acest server si am decis sa ramanem pe el deoarece este frumos , playeri pro  , etc.

Edited by masteralin
  • Like 1
La 22.01.2020 la 12:39, AYZAN a spus:

# Numele cu care joci : AYZAN ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu : Da
# STEAM ID: (daca ai steam ON) : Ayzan
# Varsta : 22
# Oras :Edgware/uk
# Cum te impaci cu forumul? :50-50
# Cat timp pe zi jucati CS? : 4-6 ore uneori si 12 ore daca sunt liber
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : TUDOSE TI O DA el mi a recomandat serveru

Acceptat!

@AYZANciteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Acum 11 ore, masteralin a spus:

# Numele cu care joci :TUDOSE TI-O DA  ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) 
# Steam : Da / Nu :Nu
# Varsta : 81
# Oras :Buftea
# Cu ce ne poti ajuta? : Pot ajuta playerii noi  si  va pot face server-ul mai populat.
# Cum te impaci cu forumul? :asa si asa 
# Cat timp pe zi jucati CS? : 3-4 ore minim
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : vorbeam cu un prietene ( Ayzan ) sa cautam un server , si am gasit din intamplare acest server si am decis sa ramanem pe el deoarece este frumos , playeri pro  , etc.

Acceptat!

@masteralinciteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Totodata astept mesaj in privat in care sa specifici schimbarea nickname-ului de pe forum sa fie identic cu cel de pe server

• 2 weeks later...

TbJoiEH.png Numele cu care joci : FrankMD(Trebuie sa corespuna cu nickname-ul de pe forum)
TbJoiEH.png Steam : Nu
TbJoiEH.png STEAM ID : (daca ai steam on) -
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :19-20
TbJoiEH.png Oras :Vaslui
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :am mai fost admin  si vip pe alte servere si joc acest joc de cand eram mic,
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :Da, sunt de acord cu regulamentul!
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :Pot modera si administra serverul atunci cand nu se mai afla niciun admin online, in rest sa ajut comunitatea cat si la dezvoltarea serverului!
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :bine, nu sunt probleme!
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/FrankMD/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :2-3 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :L-am descoperit accidental sincer si nu stiam deloc cum e cu skinurile si astea dar am invatat pe parcurs.

• Like 2
La 05.02.2020 la 14:59, FrankMD a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : FrankMD(Trebuie sa corespuna cu nickname-ul de pe forum)
TbJoiEH.png STEAM ID : (daca ai steam on) -
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :19-20
TbJoiEH.png Oras :Vaslui
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :am mai fost admin  si vip pe alte servere si joc acest joc de cand eram mic,
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :Da, sunt de acord cu regulamentul!
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :Pot modera si administra serverul atunci cand nu se mai afla niciun admin online, in rest sa ajut comunitatea cat si la dezvoltarea serverului!
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :bine, nu sunt probleme!
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/FrankMD/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :2-3 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :L-am descoperit accidental sincer si nu stiam deloc cum e cu skinurile si astea dar am invatat pe parcurs.

Acceptat!

@FrankMDciteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

• Like 1

Numele cu care joci : Ciulaaa
TbJoiEH.png STEAM ID : Nu
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :28
TbJoiEH.png Oras :Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Oho:)), pe vremuri asa pe la 14,15 ani..
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? : Da ce nu :))
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Habar nu am,depinde de ce aveti nevoie:))
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : In principiu bine,nu am avut probleme .
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate https://www.gametracker.com/player/Ciulaaa/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Depinde,sunt zile cand nu joc si sunt zile cand joc, depinde de timp,dar in mare o ora sigur.
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :Nu mai tin minte, ca ma joc de ceva timp pe server.

Edited by mexx''y
  • Like 2
Acum 17 ore, Ciulaaa a spus:

Numele cu care joci : Ciulaaa
TbJoiEH.png STEAM ID : Nu
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :28
TbJoiEH.png Oras :Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Oho:)), pe vremuri asa pe la 14,15 ani..
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? : Da ce nu :))
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Habar nu am,depinde de ce aveti nevoie:))
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : In principiu bine,nu am avut probleme .
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate https://www.gametracker.com/player/Ciulaaa/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Depinde,sunt zile cand nu joc si sunt zile cand joc, depinde de timp,dar in mare o ora sigur.
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :Nu mai tin minte, ca ma joc de ceva timp pe server.

Acceptat!

@Ciulaaaciteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

• Like 1

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Best4Me
TbJoiEH.png Steam :  Nu
TbJoiEH.png STEAM ID :  -
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 15 
TbJoiEH.png Oras : Botosani 
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Am experiente de 3 ani aproximativ
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? : Da
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Orice aveti nevoie
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Foarte bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/Best4Me/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : In jur de 2-3 ore pe timp de seara in general
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : Mi-a propus un prieten sa ma reapuc de cs si am gasit server-ul

• Like 2

Numele cu care joci : ExP_StN 

Steam : Nu

STEAM ID : n/a

Varsta (minim 16) :30

Oras : București 

Experienta in AMX?! : irelevanta ca a trecut mult timp

Esti de acord cu regulamentul? : da

Cu ce ne poti ajuta : hărți dimineața 

Cum te impaci cu forumul : nou pe el

Link GameTracker cu orele jucate :

https://www.gametracker.com/player/ExP_StN/CS.WARFIELD.RO:27015/

16.000 de minute? ? ? ? ? ? ? ? ? ? 

Cat timp pe zi jucati CS : minim 1 hr, max 6

Cum ati aflat despre server/comunitate? : începuse un trend de craciun, cu globul aruncat spre brad și cu sunetul din Cs de la grenada , mi-a adus aminte de joc, am cautat servere,( credeam ca nici nu se mai joaca cineva cs 1.6) , si de pe freaks am găsit serv asta, am intrat și intrat am rămas. 

Edited by ExP_StN
  • Like 5
Acum 14 ore, ExP_StN a spus:

Numele cu care joci : ExP_StN 

Steam : Nu

STEAM ID : n/a

Varsta (minim 16) :30

Oras : București 

Experienta in AMX?! : irelevanta ca a trecut mult timp

Esti de acord cu regulamentul? : da

Cu ce ne poti ajuta : hărți dimineața 

Cum te impaci cu forumul : nou pe el

Link GameTracker cu orele jucate :

https://www.gametracker.com/player/ExP_StN/CS.WARFIELD.RO:27015/

16.000 de minute? ? ? ? ? ? ? ? ? ? 

Cat timp pe zi jucati CS : minim 1 hr, max 6

Cum ati aflat despre server/comunitate? : începuse un trend de craciun, cu globul aruncat spre brad și cu sunetul din Cs de la grenada , mi-a adus aminte de joc, am cautat servere,( credeam ca nici nu se mai joaca cineva cs 1.6) , si de pe freaks am găsit serv asta, am intrat și intrat am rămas. 

Acceptat!

@ExP_StNciteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Edited by Silviu
La 15.02.2020 la 2:23, Best4Me^ a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Best4Me
TbJoiEH.png Steam :  Nu
TbJoiEH.png STEAM ID :  -
TbJoiEH.png Oras : Botosani 
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Am experiente de 3 ani aproximativ
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Orice aveti nevoie
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Foarte bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/Best4Me/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : In jur de 2-3 ore pe timp de seara in general
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : Mi-a propus un prieten sa ma reapuc de cs si am gasit server-ul

Acceptat!

@Best4Me^ citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

TbJoiEH.png Numele cu care joci : CalinD3
TbJoiEH.png Steam : Da / Nu: Nu
TbJoiEH.png STEAM ID : Nu
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 17
TbJoiEH.png Oras :Piatra Neamt
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :4 ani
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :Da
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :Eliberarea sv-lui de codati si un limbaj decent
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :Foarte bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :https://www.gametracker.com/player/CalinD3/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :1-2 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :Am dat din intamplare de el de anul trecut

• Like 2
  • Chinez changed the title to [CS] Cerere admin
Acum 18 ore, CalinD3 a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : CalinD3
TbJoiEH.png Steam : Da / Nu: Nu
TbJoiEH.png STEAM ID : Nu
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 17
TbJoiEH.png Oras :Piatra Neamt
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :4 ani
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :Eliberarea sv-lui de codati si un limbaj decent
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :Foarte bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :https://www.gametracker.com/player/CalinD3/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS :1-2 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :Am dat din intamplare de el de anul trecut

Acceptat!

@CalinD3citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

• Like 1
La 17.01.2020 la 21:21, Silviu a spus:

TbJoiEH.png Steam : Da / Nu NU
TbJoiEH.png STEAM ID : (daca ai steam on) -
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) :18
TbJoiEH.png Oras :Brasov
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! :cam 1 an
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta :Pot fii activ pe server
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul :Pana acum foarte bine
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :https://www.gametracker.com/player/Tonciu/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : 4-5 ore 
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? :Din intamplare

• Like 1

Acceptat!

@Tonciu, citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intalnesti la Admins only. Restul de informatii le aflii pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

• Like 1

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Sneic
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:0:218666106
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 19
TbJoiEH.png Oras : Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Vasta
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Activ pranz-seara
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Foarte fain, kudos web designerilor
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=Sneic
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Dupa munca si facultate, de la in jur de 16:00 la in jur de 24:00
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : singur de pe gametracker acum cativa ani buni

• Like 1

TbJoiEH.png Numele cu care joci : xDanyTNT
TbJoiEH.png Steam : OFF
TbJoiEH.png STEAM ID :  "STEAM_1:0:1987280752 "
TbJoiEH.png Oras : Rovinari
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : am mai fost admin pe servere Csgo Remake , si am experienta
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :  Da
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : nu am orele necesare , dar o sa le fac pe parcurs-ul timpului
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : in ultimul timp stau cel putin 5-6 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : il stiu de 3 luni , dar nu am avut tupeul sa ma apuc de el , dar acuma m-am apucat

Acum 2 ore, Sneic a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : Sneic
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:0:218666106
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 19
TbJoiEH.png Oras : Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Vasta
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Activ pranz-seara
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Foarte fain, kudos web designerilor
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=Sneic
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Dupa munca si facultate, de la in jur de 16:00 la in jur de 24:00
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : singur de pe gametracker acum cativa ani buni

Acceptat!

@Sneic Citeste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intilnesti la Admins only. Restul de informatii le afli pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

• Like 3
Acum 2 ore, xDanyTNT a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : xDanyTNT
TbJoiEH.png Steam : OFF
TbJoiEH.png STEAM ID :  "STEAM_1:0:1987280752 "
TbJoiEH.png Oras : Rovinari
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : am mai fost admin pe servere Csgo Remake , si am experienta
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? :  Da
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate : nu am orele necesare , dar o sa le fac pe parcurs-ul timpului
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : in ultimul timp stau cel putin 5-6 ore
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : il stiu de 3 luni , dar nu am avut tupeul sa ma apuc de el , dar acuma m-am apucat

!Respins

• Like 1
  • Silviu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...