Jump to content

[CS] In asteptarea noilor colegi

Recommended Posts

TbJoiEH.png Numele cu care joci : sLothie
TbJoiEH.png Steam : Da 
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:1:197244857
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 16 
TbJoiEH.png Oras : Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Mai am de invatat
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? : Da
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Impunerea regulilor si sunt elev deci pot fi activ des
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Am experienta in xenforo si acesta arata ok, deci presupun ca da
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :  https://www.gametracker.com/player/sLothie/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Depinde de zi, in timpul saptamanii 1-3 ore, in weekend pot sa joc pana si la 12 sau mai mult
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : Sneic m-a adus :)

Edited by sLothie
Acum 31 minute, sLothie a spus:

TbJoiEH.png Numele cu care joci : sLothie
TbJoiEH.png Steam : Da 
TbJoiEH.png STEAM ID : STEAM_0:1:197244857
TbJoiEH.png Varsta (minim 16) : 16 
TbJoiEH.png Oras : Bucuresti
TbJoiEH.png Experienta in AMX?! : Mai am de invatat
TbJoiEH.png Esti de acord cu regulamentul? : Da
TbJoiEH.png Cu ce ne poti ajuta : Impunerea regulilor si sunt elev deci pot fi activ des
TbJoiEH.png Cum te impaci cu forumul : Am experienta in xenforo si acesta arata ok, deci presupun ca da
TbJoiEH.png Link GameTracker cu orele jucate :  https://www.gametracker.com/player/sLothie/CS.WARFIELD.RO:27015/
TbJoiEH.png Cat timp pe zi jucati CS : Depinde de zi, in timpul saptamanii 1-3 ore, in weekend pot sa joc pana si la 12 sau mai mult
TbJoiEH.png Cum ati aflat despre server/comunitate? : Sneic m-a adus :)

Acceptat!

@sLothieCiteste regulamentul intern si toate informatiile pe care o sa le intilnesti la Admins only. Restul de informatii le afli pe parcurs de la buddy sau de la ceilalti colegi.

Edited by DuMi.
  • Silviu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...