Jump to content

[CS] Cerere admin Junioru [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : Junioru
# Steam : Da
# STEAM ID: STEAM_0:1:63925206
# Varsta : 23
# Oras : Resita
# Experienta in amx? : 2 ani
# Esti de acord cu regulamentul? : Da
# Cu ce ne poti ajuta? : depinde 
# Cum te impaci cu forumul? : ok
# Link-ul cu orele jucate : 
https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=Junioru
# Cat timp pe zi jucati CS? : 2-3 ore pe zi 
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : am aflat de server de la un prieten ( ERGO)

•  
  • Like 2
  • Din pacate nu indeplinesti toate cerintele necesare (20 de ore) . Pentru moment !Contra, dar te asteptam intai cu o cerere de slot iar dupa ce faci si orele , cu o cerere de admin.

Eu sincer nu te-am văzut deloc pe sv,mai fă niste ore si aplica iar,deocamdată CONTRA  

Grabit tare,mai aveai 10 ore de asteptat

!Contradeocamdata,dar nu-ti pierde curajul si revino cand indeplinesti cerintele

Edited by WTFBubu

Observ ca indeplinesti toate cerintele in afara de ore, nu vad asta un motiv de refuz plus ca tocmai am terminat de curand o campanie de recrutare.

Cred ca ai facut cererea din propria initiativa si ma bucur asta si te am prins putin pe server cred ca ieri sau acum 2 zile.

Orele o sa le faci pe parcurs in orice caz.

PRO din partea mea

Edited by lupi

De la mine ai PRO! Vârstă ai, steam ai, orele le faci pe parcurs! Sa citești cu atenție regulamentul și multa bafta! 

Salutare, de îndeplinit niște cerințe îndeplinești dar sincer nu te-am văzut pe server, ce sa zic mai baga niște ore de cs pe serverul nostru și fi activ, 

Contra din partea mea, 

Big up! ?

Edited by Ciulaaa

Propun sa mai faci niște ore,sa apucam sa te cunoaștem și noi.. După poți sa revii cu o cerere. 

Momentan, Contra!, te așteptăm cu o nouă cerere. 

Nu te am vazut pe Server sincer....s au nu imi aduc aminte....dar meriti un PRO ca si majoritatea care au facut cerere!

Umpic mai multa Activitate te rog inclusiv pe forum ! Bafta

Edited by Chirurgu_PTK

Te-am vazut pe server in ultimele 2-3 zile,dar nu ai orele.Indeplineste cu orele si revino cu o cerere.De la mine CONTRA.

• lupi changed the title to [CS] Cerere admin Junioru [A]
  • Silviu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...