Jump to content
Sign in to follow this  
Ergo

[CS] Reclamatie SpRITzzz HOȚ [ REZOLVAT]

Recommended Posts

• Numele jucatorului reclamant :SpRITzzz
  • Numele adminului reclamat :
  • Ora, data, harta pe care se joaca :  ora 20:20/ data 21.03.2020/harta css_dust3
  • STEAM ID numeric reclamant :
  • Motivul reclamatiei : Hoț 
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : Print screen la consola.  https://imgur.com/a/EOBoBT3
  • Alte precizari : Nu e normal sa se treaca cu vederea cu admin pe sv.

Din ce ai spus tu acolo s-a inteles cu totul atlceva, cel putin asa am inteles eu. Ai zis vrei un deagle meres pe pulbere si 3k?

Eu am inteles ca iti da pulberele si ii dai deagle meres si 3k.. eu zic ca pentru 3k nu faci atat tam-tam..

• Haha 1

Nu fac tam tam pentru suma,  fac pentru faptul in sine.. ca furi 2 lei sau 3k  tot HOT te numesti.. e vorba de principii aici, dar ce sa sti tu de principii.. mai ales ca e tolerat astfel de comportament pe server, mai mult incurajat de tine, am inteles cum sta treaba. 

Edited by Ergo

@Ergo o sa discutam cu SpRITzz si se va rezolva

• Thanks 1

6 hours ago, Ergo said:

Nu fac tam tam pentru suma,  fac pentru faptul in sine.. ca furi 2 lei sau 3k  tot HOT te numesti.. e vorba de principii aici, dar ce sa sti tu de principii.. mai ales ca e tolerat astfel de comportament pe server, mai mult incurajat de tine, am inteles cum sta treaba. 

Exact, ce știu eu despre principii. Învață să te exprimi și după o sa aflam și noi ce este acela un principiu. Când ești pe server, spune-mi mie ca îți dau eu 3k.

Am vorbit cu @SpRITzzz si este vorba despre o neintelegere. Iti daduse in loc de cei 3k o cheie.

Cand o sa te prinda on o sa-ti dea acei 3k.  

Situatie rezolvata, multumesc pentru intelgere :)  

Tc!

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...