Jump to content
DaNy B_RA

cerere unban DaNy B_RA

Recommended Posts

Nick-ul adminului in cauza : edi
Nick-ul tau : DaNy B_RA
Ip-ul : il puteti vedea voi in ftp
SteamID : 
Motiv :  ne salvanduse pozele am cerut sa mi se faca wg  dar a refuzat si am primit ban
Data/Ora/Harta pe care s-a intamplat incidentul : 
Dovada :  nu am dovada deoarece nu sau salvat pozele

va multumesc de intelegere si sper ca se va lua masuri

• Upvote 1

Eu unul sunt Pro unban, motivele mi le stiti. E activ, joaca la noi de ceva vreme, de multe ori a fost testat si a fost curat. \

Dovada aici : https://www.wargods.ro/wcd/search.php  E curat ca lacrima

Zic sa avem si noi putina rabdare cand dam ban si sa ajutam cand playerii nu pot da poze s isa gasim alte modalitati, sa fim mai intelegatori mai ales cu playerii "fideli"

pro unban   activ pe sv si un player bun.....

PRo la Unban ,   dar daca in cs-ul actual pe care il ai nu se salveaza pozele , te rog sa iti   instalezi alt cs . Pentru ca pe viitor sa nu mai avem probleme dinastea . Multumesc si  o Seara Faina In continuare .

Edited by G@m3

Buna seara!

In primul rand, as dori un ss de la consola ta daca se poate. (Incearca sa te contectezi pe TM, si pe urma)

In al doilea rand, daca in modelul de cerere unban se cere IP, cum ar fi daca toata lumea ar spune: "Gasiti voi in FTP". Daca se cere, te rog frumos sa respecti modelul.

In al treilea rand, sa ne spui si noua care model de CS il folosesti in momentul de fata, si de unde lai descarcat.

In al patrulea rand, la motiv scrie-mi te rog, motivul concret pentru care ai luat ban! Cum ar fi no.ss? Sau no.wg? Astept oricum orice dovada din partea ta, cu care poti dovedi ca esti curat.

In concluzie, asteptam si adminul in cauza cu un reply, si pe tine cu cerintele mele.

Pana atunci rabdare! 

Edited by PgL-CampeR
  • Upvote 1

Cum a zis si camper mai sus dacă suntem cunoscuți asta nu inseamna ca putem completa cu ce vrem noi modelul nu il  completăm deloc sau il completam pe sărite . Tot ce e în model este cu un motiv.  Ip il poti afla ușor și ai putea face o poza la consola cand încerci să intri. Ce e atat de greu? Si noi vrem unban cu asa  cerere:)? O sa revin cu edit cand o sa apara si dovada adminului.  Succes!

• Upvote 1

Pro unban,e foarte activ pe server și joaca destul de bine

buna seara  

va multumesc tuturor .

pgl camper ..1 am cs.pgl.exe la-m luat de pe google si daca aveti cum am spus si pe sv un cs bun sa il iau si eu

2.imi cer scuze de ftp ..nu se va mai repeta

3 motivul este ca nu sa-u salvat pozele in cstrike .si am vrut sa dau wg si am fost refuzat iam spus ca ii dau ip de la pc sa caute in pc -ul meu 

nu inteleg de ce nu se salveaza pozele ..

1. Sa instalezi te rog frumos, CS Warzone ,    https://cswarzone.com/cs/

2. Dezinstaleaza orice alt CS 

3. Sa la-si si o poza din consola te rog!

ok, pgl mersi de intelegere

Ateptam un reply din partea ta! 

Acum 2 minute, DaNy B_RA a spus:

ok, pgl mersi de intelegere 

nu merge cs-ul ce l-ai trimis sa-l descarc

Dupa parerea mea, daca joaca de mult timp asta nu inseamna ca e curat, dar daca voi spuneti ca l'ati testat e treaba voastra, as vrea sa vad si eu un reply din partea adminului care te'a banat, nu sunt nici pro nici contra, decizia ii apartine celui cu grad mai mare + acces ftp .

Edited by Versace.

Pro,  player-ul este foarte activ insa te rog sa pui un ss cu ce e in consola dupa ce încerci să te conectezi pe server.

Pana la proba contrarie, de la mine ai CONTRA. Din moment ce eu ti am cerut dovada sa mi arati ca esti curat, iar tu nu poti sa mi demonstrezi mie ca esti curat, pentru mine esti codat in momentul de fata. Tu ai cerut wg dupa ce te ai reconectat pe server, ai intrat tero/ct, dupa iar spec si tot asa. In timpul ala puteai sterge niste fisiere din pc si evident ca pe wg nu ar mai fi aparut nimic sau sa ai doua cs uri in cs si sa mi dai wg de pe celalalt unde nu ai wall ul. Am multe motive de indoiala, si tocmai de aceea ai CONTRA. Si nu conteaza cat de activ esti sau cate fraguri faci pe server, asta nu inseamna ca te iarta cineva doar din motivele astea. Daca cei cu grad mare iti accepta unban ul, si ulterior vei primi admin, nu inseamna ca vei avea imunitate asa ca nu ti o lua in cap. Avand in vedere ca sunt singurul care pana acum a dat CONTRA, banuiesc ca ne vedem pe server. 

Eu am respectat regulamentul cu privire la playeri, singura "greseala" a mea a fost ca nu am tinut cont de parerea celorlalti admini de pe server. Pe mine inca trebuie sa ma convingi ca esti curat.

Salut.

Din cate am inteles aseara,nu ai dat pozele...etc..dar in momentul in care ti s-a cerut wg tu te-ai fi reconectat la server.  Adminul edi a procedat corect ca ti-a facut ss,orice admin are dreptul,chiar  daca esti activ sau mai vechi pe sv.  Din partea mea ai un PRO dar pe viitor te rog sa fi mai atent si sa respecti regulile!

edi nu m.am reconectat ma pus automat ct ....si daca team luat dupa cutie nu inseamna ca am wall .

1 ..ti se vedea arma

2 oricine care are vip si poate sari de 2 ori space se pun acolo am murit de multe ori in locul ala si mam obijnuit 

3 am vrut sa iti dau ip de la pc .sa vezi tu cu ochisorii tai ...

4.eu de cand joc pe sv asta nu te-am vazut nici nu inti pe sv sa fi activ si intri si faci asa 

5 imi cer scuze pentru ceilalti admni care le-am stricat buna dispozitie cu banul

6 ramane la aprecierea voastra daca se scoate banul 

VA MULTUMESC !!!!! 

ABIS NU E ADEVARAT NU M-I SA CERUT WG EU AM SPUS CA DAU WG SI AM FOST REFUZAT II POTI INTREBAT PE RESTUL ADMINIILOR CE A FOST ASEARA

• Upvote 1

Nu avem cum sa iti dam unban daca nu ai pus ip si steamid

Fa o poza la consola

Bună ziua domnilor / doamnelor 

Ne bucuram sa avem un astfel de player pe serverul nostru, sa ai activitate și poate joci bine, eu nu prea te-am văzut, dar adminul a trebuit sa își facă treaba, asta cu SS ca nu le ai în calculator poate este și din vina versiunea de CS, dar :

1. Atâta timp cât adminul respectiv îți cere SS, iar tu nu le prezinți înseamnă că este o problema, nu dai  " retry sau reconect" ca să intri înapoi pe server și sa ceri WG, asta e prima greseala

2. Completează corect formularul Unban

- IP nu este afișat în cererea ta 

-  Data/Ora/Harta nu este completat 

3. Pe viitor, faci printscreen la consola ( 1,2,3 etc poze) și postezi aici la secțiunea cerere unban dovezi ca ți s a cerut SS, dovezi ca nu ai ieșit și ai întrat din nou în cs etc

Din partea mea, ai CONTRA 

Dacă suntem corecți, sa fim corecți pana la capăt!!! 

MRK NU MA PRICEP ASA DE BINE LA FEL CA VOI ::: NU M-AM DECONACTAT DE LA SERVER ::ASTA E O AIUREALA

MA PUS AUTOMAT CT NU EU

NU MA PRICEP CU ID CU STEAM NU AM EXPERIENTA VOI SPUNETI CA NU ESTE GREU DAR NU ESTE PENTRU VOI CA STITI

PENTRU UNUL CA MINE ESTE GREU DACA NU STI

Buna ziua, din nou!

Au trecut aproximativ 14 ore de la cererea ta de unban, si inca nu ai reusit sa faci urmatoarele lucruri ce te-am rugat:

1.) Sa la-si un SS de la consola, nu neaparat screenshot, poti face si cu telefonul o poza, dar eu vreau sa vad neaparat ce scrie in consola

2.) Ti-am lasat mesaj privat, si ti-a scris si Syto pe facebook sa instalezi Supremo si sa imi lasi ID si Parola in Privat

3.) Sa ne la-si IP-ul sau SteamID-ul tau

4.) Ai spus ca CS Warzone nu iti merge, ceea ce mi se pare foarte ciudat, avand in vedere ca CS Warzone este compatibil cu toate sistemele de operare, inclusiv eu am folosit acest CS, si niciodata nu mi-a dat bataie de cap! Demo a facut. Poze a facut si aparau in cstrike folder. Iar la testul WG, intotdeauna a iesit POZITIV. Vreau sa spun ca, foarte multe CS-uri de pe internet au tot felul de configuratii, din pacate in ziua de azi si CS Classic 1.6 are, si daca faci test WG, iti iasa rosu, nu neaparat din cauza ta. De exemplu, atasez testul meu WG care l-am facut de mai multe ori folosind   Counter  Strike Warzone:     

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1771048

PGL AM INCERCAT:::ASEARA PANA LA §3 SA IAU SPUPREMO  FRATE CE SA FAC DACA NU AU MERS AM TRIMIS POYE LUI SYTO

Deci vrei sa imi spui ca, CS Warzone nu iti merge, Supremo nu iti merge...... Apoi nu stiu ce sa zic

NUMI MERGE SA LE DESCARC AM PUS POZA DIN CONSOLA LA PROFIL CA NU MA DESCURC

SI ITI DAU SI SUPREMO DACA MERGE SI TEAMWIEWER CE VREI TU

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...