Jump to content
Dry Cooker

Cerere unban Dry Cooker

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : Dry Cooker
  • STEAM-ID numeric : "STATUS_0:195951566"
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.95.95.95
  • Ora, data, harta : 00 25 aproximativ
  • Motivul ban-ului : wall cred
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : nu am absolut nimic.
  • Numele adminului care te-a banat : SYTO

Print Screen consola :

• Alte precizari : Va salut! Am fost verificat de 2 ori pe acest server pe langa ce s-a intamplat acum(asta ar fi a 3 a oara).De data asta mi s-a cerut wg, intr un final am aflat ce e si am facut.Am dat linkul respectiv si m-am trezit cu ban.Nu am nimic cu nimeni doresc doar sa fiu lasat sa joc. Linkul de la wg este acesta   https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1933498 . Noroc!

Salut , esti un player activ pe server, cat despre raportul tau Wargod , vad ca ti-a gasit

RENDER :OPENGL

Eu unu ti-am luat toate fisierele din raport , la mana insa nu am gasit nimic dubios ca sa iti dea un asa nume "False Positive". Parerea mea este ca ti-a gasit Opengl pentru ca ai in fisierele jocului OpenGL32 .

Daca greșesc,  imi pare rau.

CONTRA!!!

Edited by D34GL3
  • Like 1

Mna, nu mi se pare corect atat timp cat stiu ce fac si ca nu am jucat cu absolut nimic. De altfel cum se face ca mereu cand am fost controlat s-a dovedit ca nu am nimic.Nu sunt nu stiu ce jucator care rupe topurile. Am avut 10-15 fraguri si am fost repede suspectat.  Ideea e ca ma simt neindreptatit. De ce i-as mai fi downloadat aplicatia aia si sa dezinstelez antivirusi sa ma uit la tot felul de tutoriale sa vad ce  si cum se face ca pe server in momentul ala nu prea mi s-a spus ce sa fac(vreo 30 de min a durat toata treaba)  .Cand jucam mai serios dadeam poze pe mess si nu sunt obisnuit cu noile proceduri. Chiar e un server fain, m-am atasat de el si chiar mi-ar parea rau sa nu mai pot juca aici pentru motive inexistente si nefondate.

Edited by Dry Cooker
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Hmm...eu te cunosc destul de bine si am vazut ca joci de ceva vreme pe la noi, din cate stiu ai mai fost verificat si ai fost curat..sper sa nu gresesc. :)

Testul wg e posibil aa dea si o eroare, nu stiu ce sa zic, am patiti-o si eu pe pielea mea, am jucat cs bine mersii si cand mi-a facut Versace wg acum 1 an si ceva mi-a dat ca am cod, si defapt nu aveam nimic..? 

Eu pe de o parte te cred...acuma nu stiu...eu unul ti-as mai da o sansa, sa stergo cs-ul actual, sa iti reinstalezi alt cs, iar dupa ce intri pe sv sa ti ss faca un wg , daca esti albastru e ok, apooi oricare admin sa iti ceara un wg cand nu te astepti pentru control. 

In rest..din partea mea esti ok, fiecare merita a doua sansa, eu unul am primit-o si la fel m-am simtit nedreptatit primind ban la vremea respectiva nefolosind cod si iesind rosu la wg. 

• Thanks 1
  • Downvote 1

Parerea mea am.spus-o in cererea cealalta. In legatura cu ,,mi s-a cerut wg de 2 ori,asta e a3-a oara" ...poate sa ti se ceara ori de cate ori este nevoie,daca unui admin i se pare ceva suspect. O zi buna.

• Like 1

Admini  va rog treceti pe la banlitul meu sa vedeti de ce I sa dat  comanda pa respectivului

Citez daca I se acorda unban eu nu o sa mai fiu admin

Syto

• Thanks 1

Va salut domnilor / doamnelor 

Dry cooker, eu te-am văzut pe server, ești un jucător activ, nu contează de câte ori ti se cere wg sau ss, conteaza sa le ai și sa le prezinți la timp pentru a demonstra dacă ai ceva sau nu!!! 

CONTRA  din partea mea

Dacă suntem corecți, sa fim corecți pana la capăt!!! 

Edited by MRK
  • Upvote 1

Buna ziua!

(Eu nu inteleg o singura chestie! Cum de exemplu EU daca fac testul WG, intotdeauna imi iasa ALBASTRU adica POZITIV? Raspuns la intrebare: Dupa ce descarc CS, indiferent care este, EU nu mai fac modificari, nu execut configurati, nu injectez dll-uri, pur si simplu ma joc DEFAULT.  De atatia ani ma joc CS, si de cand a aparut Wargods Cheat Defender, niciodata nu am avut probleme. Nici macar FALSE POSITIV nu am avut..... https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1771048)

Asta asa in paranteza.

Bun

----------------------

1.) As dori un SS de la CONSOLA, sau o poza facuta cu TELEFONUL! (Dupa ce te conectezi pe server, si te da afara fiindca ai BAN, deschizi CONSOLA si faci)

2.) Daca intradevar te simti nevinovat sau nu ai stiut de acel "Wallhack" , iti sugerez sa stergi toate CS-urile din PC/Laptop si sa instalezi daca nu ai STEAM, sa instalezi CS WARZONE https://cswarzone.com/cs/ 

3.) Dupa ce instalezi CS Warzone, intri pe orice alt server, indiferent care este, si refaci testul WARGODS.

4.) Revii pe forum, la cererea ta de Unban si postezi toate DEODATA aici: Poza consola, Dovada ca ai facut testul WG de pe noul tau CS.

• Like 1

Citat
Citat

Nu am o problema sa dovedesc ca sunt curat, dimpotriva daca te simti cu musca pe caciula nu colaborezi. Ideea era ca nici nu stiam pana aseara ce e ala wg., a durat doar pana sa ii dovedesc. In fine, apreciez raspunsurile si sfaturile, iar referitor la ce ai spus pgl voi incerca acum. Multumesc.

• Like 1

Bun! Asteptam.

Părerea mea este ca wg nu este o modalitate sigură de a detecta codatii. Chestia asta a avut multe probleme in trecut și încă are. Eu unul nu am incredere in wg. Am pățit și știu. Cat despre banlistul tau sito vad acolo mult no wg deci te bazezi prea mult pe chestia asta. Eu zic să își schimbe cs si sa mai faca un wg. Până atunci sunt impar o sa revin cu edit! Iar în concluzie wg nu e sigur! Baftă 

• Like 1

DieSl0w

Nu ca ma bazez prea mult pe wg ...in ban list st puse asa pt ca i sa cerut wg si nu au dat au iesit.......e aceiasi treaba ca si cand eu cer ss si nu le dai iesi....deasta sa pus no wg......sunt destui care au facut wg si  nu am avut ce sa le spun.....in cazul de fata avea wallhack, si imi pare rau ca nu am fc demo

Precizez si cu asta eu c am inchei   DACA PERSOANEI DE FATA I SE VA ACORDA UNBAN EU NU MAI AM NEVOIE DE ADMIN O SA FIU DOAR PLAYER PE SV 

VA MULTUMESC 

SyTo_MiNiAnCo

Te astept cu drag doar in randul playerilor de pe server atunci, daca e sa se faca dreptate. Nu voi invoca motive ca te luasem de cateva ori inainte si pot sa o interpretez ca pe o razbunare , doresc doar sa se ajunga la adevar, iar daca pot sa o mai dovedessc in vreun fel o voi face cu mare drag. Repet, sustin si iar repet acum doar pentru syto nu am nimic cu nimeni, nu folosesc niciun fel de hack.

SiTo_MiNiAnCo

Prietene vad ca ataci peronal eu zic sa iti vezi de treaba lu talica  

Daca ar fi asa   ca toti playeri sa ia ban  dupa un test wg si apoi sa stearga cs si tot, sa instaleze altu si tot asa ma intreb eu ce rost au admini

Am repetat doar, nu fac atacuri la persoana. Ma apar si imi apar drepturile. Sunt acuzat pe nedrept, o dovada concreta nu e si nu are cum sa existe cand nu am avut nimic. Cherstia asta duce spre ipocrizie. E absurd daca ma intrebi pe mine. Repet din nou nu fac niciun atac catre nimeni , nu stiu ce dovezi  ai sau ce reprezinta acel wg sincer, dar am facut ce mi  s-a cerut. Te respect si ti-am raspuns ca atare.

As dori te rog frumos, sa instalezi SUPREMO si sa imi la-si in privat ID si Parola!

Imi pare foarte rau, avand in vedere ca ai *FOST* un player activ, dar dupa ce am intrat la tine pe PC folosind Supremo, am vazut cu ochii mei, in Cosul de Gunoi, vreo 3 exemplare OpenGL32.dll. Dupa ce te-am intrebat in Chat ce is cu ele, ai spus ca citez: "Habar nam ce reprezinta mi sa spus si pe forum la fel", dar eu am zis ca nu se poate sa ai tocmai 3 modele de OpenGL32 in cosul de gunoi, asa ca dupa ce am verificat istoricul de pe Google Chrome, am vazut ca in data de 26 Martie 2020 tu ai urmarit 2 TUTORIALE pe YOUTUBE cu OpenGL32, pe urma ai si descarcat OpenGL32 folosind Linkul de pe Youtube.

In primul rand, ne-ai luat de "fraieri", ne-ai mintit si te-ai victimizat!

In al doilea rand, nu mai ai ce sa cauti pe serverul nostru!

Respins!

T/C

92402087_218470579463579_1045562066829574144_n.jpg

92136597_236652491026825_7946641425561550848_n.jpg

92124466_230508464730249_9093362500631527424_n.jpg

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...