Jump to content

Recommended Posts

Nick-ul adminului in cauza : o.n.u.24
Nick-ul tau : cristian
Ip-ul : 89.165.189.15
SteamID : STEAM_1:0:2092029309
Motiv : acest demo:https://www65.zippyshare.com/v/N1Q6xBQu/file.html
Data/Ora/Harta pe care s-a intamplat incidentul : data; 07.05.2020   ora; 13:35   harta: fy_cluj
Dovada : Am inteles ca nu se mai face poze sau test wargoods, nu poti da ban cu un demo care demonstreaza ca nu am absolut nimic.

Joc pe acest server de foarte mult timp chiar am fost admin pana luna trecuta , am fost controlat de toti admini in special de pgl-camper si dallas,nu a fost absolut nici o problema.

daca acest admin imi  facea poze si nu le incarcam sau in test wargoods care arata ca am vreun cod intelegeam , dar nu este cazul!

multumesc!

Am stat pe tine în jur de o ora, demo-ul este de la ora 11:59, a durat ceva pana l-am găsit ca să pot sa îți dau ban și sa am și dovada, sa nu ma trezesc ca faci reclamație asa cum faci acum, stilul tău de joc s_a schimbat radical după ce ti_a zis victoras ca ai jucat cu coduri, aveai 0 cu 6. Ideea e ca te-am mai urmărit și în alte zile și am zis ca hai ma ca poate nu știu eu, azi în condițiile în care era doar eu pe sv, ce ai zis, lasă că merge și cu wall, ideea e ca dacă aveam posibilitatea sa îți fac ss nu mai aveai ce comenta, asa doar asta e dovada. Ii las pe cei mai experimentați sa își dea cu părerea, decizia e la latitudinea fondatorilor. O zii bună! 

0-6 nu ai sa vezi la mine niciodata in primul rand , victoras este din acelasi judet cu mine suntem din 2 orase apropiate, la care el a glumit pentru ca nu ii venea sa creada ca a vazut demo facut de tine . Eu iti dau SI TEST WARGOODS SI POZE PE IMGUR, ti le dadeam si fara sa le ceri . 

Tu nu sti care este gluma , zilnic te intreaba 10 persoane daca ai wall si tu spui si nu te cred:))

Nu am vrut sa zic , dar ma provoci , nu ai nici o treaba nu adminul , nu este de tine , mai prinde experienta si dupa te poti face.

La mine nu o sa vezi niciodata absolut niciun fel de coduri.

multumesc!

Acum 11 minute, o.N.u.24 a spus:

Am stat pe tine în jur de o ora, demo-ul este de la ora 11:59, a durat ceva pana l-am găsit ca să pot sa îți dau ban și sa am și dovada, sa nu ma trezesc ca faci reclamație asa cum faci acum, stilul tău de joc s_a schimbat radical după ce ti_a zis victoras ca ai jucat cu coduri, aveai 0 cu 6. Ideea e ca te-am mai urmărit și în alte zile și am zis ca hai ma ca poate nu știu eu, azi în condițiile în care era doar eu pe sv, ce ai zis, lasă că merge și cu wall, ideea e ca dacă aveam posibilitatea sa îți fac ss nu mai aveai ce comenta, asa doar asta e dovada. Ii las pe cei mai experimentați sa își dea cu părerea, decizia e la latitudinea fondatorilor. O zii bună! 

Apropo de primul rand , nu exista un jucator sa aiba wall sa il prinzi dupa o ora :-))

In primul minut de cand ajungea la jucatori  deja se vede daca are ceva.

Cristi daca ai chef de chat , puteti sa va transmiteti mesaje , iar daca ai venit sa jignesti , toata lumea poate sa faca asta . Nu intru in detalii dupa ce am sa ma uit peste demo am sa vin cu un raspuns .

Intre timp daca Victoras a vazut deja demo-ul facut il rog sa vina si cu  un raspuns !

Pro! Unban

Am urmarit demo-ul  si nu am vazut urme de wall !

Inca astept raspuns si de la restu adminilor !

Edited by G@m3

Prietene, vad ca o iei la mișto, am stat atât pe tine sa fiu 200% sigur ca ai wall, eu am dovada aici ca ai, 2 faze zic ca sunt de ajuns sa se vadă, tu nu ai decât sa dovedești ca nu ai. Bafta. 

gameover nu am jignit cu nimic , doar ca ma stiu curat .

Referitor la ce ziceai tu de ss sau test wg, ai fost admin și te bazezi pe asta pentru ca știi ca nu mai avem voie sa facem, dar asta nuh înseamnă că poți juca cu wall, aim, speed, sau ce coduri mai sunt. Tu te bazezi pe asta ca dintr-un demo poți scăpa, ca se vede sau nu. În demo-ul asta se vede clar cum stai cu țintă prin zid pe player și ieși direct acolo unde sunt. De asta a durat atât, ca să îți răspund la întrebare 

Chiar acum, o.N.u.24 a spus:

Referitor la ce ziceai tu de ss sau test wg, ai fost admin și te bazezi pe asta pentru ca știi ca nu mai avem voie sa facem, dar asta nuh înseamnă că poți juca cu wall, aim, speed, sau ce coduri mai sunt. Tu te bazezi pe asta ca dintr-un demo poți scăpa, ca se vede sau nu. În demo-ul asta se vede clar cum stai cu țintă prin zid pe player și ieși direct acolo unde sunt. De asta a durat atât, ca să îți răspund la întrebare 

Joc cu casti , ma bazez pe realitate si pe dreptate , tu crezi ca mai ma zbateam cu ceva ?

Hai sa o lasam asa te rog frumos ca nu are rost.

Mama lor de căști dacă te fac sa vezi prin pereți...

Chiar daca stii mapa foarte bine , nu cred ca se justifica faptul ca ai iesit cu tinta direct pe 2 playeri consecutiv, erai departe de ei, nu puteai sa i auzi, dar in orice caz mie mi se pare suspect. Esti activ, te am vazut de atatea ori, nu te am suspecat niciodata, dar acum omul are si demo unde la macar o runda mi se pare evident. Din partea mea contra.

• Like 1
  • Thanks 1

Eu unul sunt de parere ca ar fi avut cod,cu toate ca a avut acea faza dar din experienta spun ca am vazut cum joaca si de fiecare data cand am fost pe server nu mi-a iesit cu tinta pe mine sau asa din partea mea un PRO unban

• Like 1

Parerea mea este ca sa se introduca comanda amx_ss pentru a avea dovada clara ca nu are wall iar demo pentru hack-uri  de tras

Iar in legatura cu banul dat inca nu pot sami dau cu parerea 

Edited by _K1NG V1P3R_
  • Haha 1
  • Confused 1

Salutare.Am vazut si eu demoul.Nu sunt admin dau cu parerea. 100% Nu pot sa zic ca ere wall saucheat.Intreadevar are cateva situati mai neclare dar se pot intampla intrun joc de cs...... si daca nai wal...!!!

Cea ce am observat intreadevar la Cristian cateodata joaca foarte foarte bine si altadata mai putin.

Acum ca o fii vb ca stie harta sau...nu stiu.  E o parere.

Spor in toate.   Si pe O.N.U 24 il vad cu admin si in viitor. Eu am o parere buna despre el.

Szilvia.(TIFI)

Edited by TIFI
  • Like 1
  • Upvote 1

Inafara de cele doua face pe care le-am pus si in video, pe grup, nu mi se pare ca are.

pro, eu!

• Like 1

Am văzut și eu demo-ul și nu mi se pare ca are wall! 
PRO UNBAN!!!!

• Like 1

pro unban

UNBAN

T/C

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...