Jump to content

Recommended Posts

Nick-ul adminului in cauza : Mar1usCL
Nick-ul tau : zoomiul
Ip-ul :  192.168.0.20
SteamID : 
Motiv :mi-am primt ban direct fara nici un motiv, chica aveam wall, da nu mi-a cerut nimic, poze test sau altceva .am primit ban direct.
Data/Ora/Harta pe care s-a intamplat incidentul :
Dovada : 

Edited by zoomiul

Pro unban, stiu omul pe server e mai mereu joaca okey, l-am mai urmarit uneori la plangeri dar omu e clean. Din parte mea un mare pro unban

• Like 1

In primul rând nu am ce poze sau test sa îți fac, regulamentul. In al doilea rând am stat pe tine ceva timp și mi a fost de ajuns sa văd ca începi sa dai direct headshot prin pereți, atâta timp cât esti prieten cu o.n.u , si vrei sa joci cu coduri, noroc in continuare, dar eu nu am de gând sa văd un player codat pe server sau pe vreun server pe care l-am adminat ! Bafta.

PS: cererea de unban nu se face după 3 zile, sau nu ai știut nici sa te înregistrezi pe forum?

Edited by Mar1usCL

Nimeni nu e prieten , frate ,sora ,mama sau orice ruda aici ,Onu a vorbit si vorbeste in necunostinta de cauza . Dar ce ma intereseaza pe mine si ce ar trebui sa intereseze pe toata lumea este demo, daca ai sau nu . Pentru ca nu pot sa te cred pe cuvant , vrem dovada faptului ca el  a tras si prin pereti si headshoot.

DIn cate remarc , dupa 24 H inca nu avem dovada .

UNBAN , iar adminu in cauza a primit Avertisment!

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...