Jump to content
Sign in to follow this  
lambadaa

Reclamatie King Viper

Recommended Posts

Numele dumneavoastra:   lambada

Numele adminului:  King Viper

Data si ora la care s-a produs incidentul: acum cateva minute

Motivul plângerii:  Incalca regula nr 2 din Regulamentul TM  si citez  *Nu se vor folosi comenzi intre admini.  Pe langa asta a dat slay  altui player pentru ca a stat cu awp baza  si a facut frag pe el(mentionez ca mai era 1 minut si 10 secunde din runda).

Rog luarea unor masuri.Si asa suntem putini pe sv perioada asta, sa ne pastram si sa ne respectam playerii  pe care inca ii mai avem.

Dovezi (poze/demo):  https://imgur.com/5PiF0qm

din cate stiu nu e la prima abatere, din punctul meu de vedere nu se face asa ceva, suntem colegi daca sunt probleme le putem rezolva in afara jocului(wapp,forum, etc.) sunt de parere ca nu trebuie sa vada toata lumea ca sunt probleme de genul asta in staf. King daca vrei un sfat din partea mea. si daca a fost in spirit de gluma asigura-te ca potiface o gluma de genul cu o persoana. Ca sunteti prieteni cunostinte etc. Hai sa facem sa fim un staff unit, altfel nu va merge treaba. 

• Confused 1
  • Upvote 1

1) Stiu am incalcat regula ca am folosit comanda pe admin dar in apararea mea tu era AFK in baza a 2-3 runda si erai ultimul CT in viata si Playerii DIED sau saturat sa astepte pana te omoara+ ca Ultimul terro nu intelegea ca est AFK

2) Daca ai niste treburi punete frate SPEC sa nu te astepte 6 Playeri pentru 1 AFK

AM luat la cunostinta acest lucru !

Adminul in cauza va primi  un Avertisment !

Nu uitati ca rolul nostru principal este sa fim admini si apoi playeri! 

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...