Jump to content
Sign in to follow this  
Azrael

[CS] Cerere admin Azrael [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) : Azrael
# Steam :  🌊 xXSapXx 🌊
# STEAM ID: (daca ai steam ON) ; Nu am cs ul cumparat, dar urmeaza cat de curand :D
# Varsta : 17
# Oras : Iasi
# Experienta in amx? :  Da, acum cativa  ani am avut si server , dar a urmat o pauza de inactivitate in acest domeniu. Stiu majoritatea comenzilor. ( Recunosc ca am uitat unele comenzi ).
# Esti de acord cu regulamentul? :  Desigur. Perfect de acord.
# Cu ce ne poti ajuta? : Cu orice este nevoie. 
# Cum te impaci cu forumul? : Bine, chiar foarte bine. Intru in fiecare sa vad ce s a mai postat pe el + votez sv. 
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/Azrael/CS.WARFIELD.RO:27015/
# Cat timp pe zi jucati CS? : In momentul actual , ma joc chiar 5-6 ore, chiar mai mult ( pot sa confirme si unii cu care stau aproape toata ziua =]] ). Dar, tin sa precizez ca in perioada urmatoare voi incepe antrenamentele si nu o sa mai stau chiar asa multe ore. 
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : De pe grupurile de facebook legate de cs 1.6 , am vazut ca danutza promova server ul si am zis sa ma reapuc de cs =]] 

Mersi frumos de atentie ! 

• Like 3

Votul meu este : PRO! ( datorita faptului ca ai ore) 

Dar treaba cu am avut si server, se intelege ca te pasioneaza treaba asta, si nu ai steam... plus ca tu ai pus acolo un nume, unde modelul scrie : Da/Nu.( nu este foarte relevanta treaba asta, dar mi se pare putin ciudata..) Din ce vad eu ai facut  aprox. 27 de ore repejor

In alta ordine de idei, daca si colegi mei vor fi de parere ca poti aduce un plus, sper sa te ti si de treaba! :D Toate cele bune1

Edited by ki|l4fun
  • Like 2

Nu mi am luat cs 1.6 pe steam ca n am simtit nevoia, nu am bagat bani in steam deloc . E un detaliu care se poate rezolva oricand . Mersi de parere ! 

• Like 2

Pro!

• Like 2

Warfield Awards

Pro, te vad activ tot timpul pe server , succes

• Like 2

image.png.81453b7b8bbfcec5fa9c9798fc7f2529.pngSa Îți iei steam ca sa poți avansa :)

Edited by xnoxville.
  • Like 2
  • Confused 1

Warfield Awards

Desigur. 😋

Edited by Azrael
  • Like 2

Pro! Ai activitate buna de cand ai intrat pe sv, baftă. Ne mulțumești/ ne spui parerea pe sv sau  după raspunsul final sa nu facem spam 😉

Edited by DuMi.
  • Like 4

Eu te-am văzut, dar încearcă să-ți iei steam. 

PRO! 

• Like 3

Pro!In ultima vreme te vad mai tot timpul pe server, condițiile le îndeplinești mai puțin partea cu steam-ul, poate o rezolvi cât de curând, tine-o tot asa. 

Big up,! 

• Like 3

Warfield Awards

Activitate ok bună pe server, intră și pe discord dacă poți, forum, steam.

!Pro

• Like 4

Pro , conditiile indeplinite .

• Like 3

Warfield Awards

Pro!Succes

• Like 2

!ProAi activitate buna,incearca sa te concentrezi mai mult asupra jocului celui de langa tine

Succes1

• Like 2

!Pro,pana la urma fiecare merita o sansa...Bafta !

• Like 2

Warfield Awards

PRO ! 

• Like 2

pro 

• Like 2

PRO ! Te asteptam pe discord si forum

• Like 1

Pro!

• Like 1

Warfield Awards

Pro! bafta!

Warfield Awards

Pro!Succes

Bine ai venit si success!

Acceptat!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...