Sign in to follow this  
dEZy

:)

Recommended Posts

Salutare, se pare ca a fost prea frumos ca sa fie adevarat.

Observ cum atminul dgl, care culmea, este si constantean, are o atitudine de zeul suprem plus un limbaj mai ceva ca in piata chiliei( un fel de ferentari al constantei), sau esti de prin palas ? 

Am inteles ca tu ai o ura IMENSA pe serverul cs, o vad si din atitudine si din postari si din orice, nu este frumos deloc.

Si ca sa tii minte mai "copilule" , cam aceeasi este diferenta intre mine si tine, la fel cum este intre tine si squishi, ca nu produci nimic bun pentru comunitate, decat ura si eventuale inflamari. Este a 2 oara cand iti atrag atentia si sper sa fie ultima oara, cu atitudinea asta nu ajuti deloc comunitatea, si daca nu-ti convine ca ti-am scris aici, sincer mi se rupe, stii ce zic ;) ( ca tot am vazut ca te bucuri la ruperile altora de ... )

Din cauza atminilor de mantuiala ca tine au aparut si or sa apare certuri intre servere, nimeni de pe TM, ma refer la cei din staff, nu a primit un SLAY la noi r, chiar daca au trecut pe langa X chiar daca n-au pus bomba sau chiar daca s-au abatut de la regulament, din contra, eu cred si sper ca au fost primiti cu bratele deschise.Griezman ma poti contrazice oricand, vad ca pentru un cacat de slay, dat unui coleg de comunitate , fost admin pe cs tu ceri TC, frumos asa, ce sa zic ;)

Aveam pretentii de la stafful vostru, culmea pe multi ii stiu ( de pe ts ), dar cu atitudinea asta de scarba n-o sa facem nici un CACAT.

Edited by dEZy
  • Upvote 5

Dezy am un respect fata de tine incat crede-ma ca si daca as avea cu ce sa te contrazic, nu as face-o.

Pe mine nu ma deranjat ca a venit si a facut reclamatie pentru un slay, pe mine ma deranjat faptul ca a venit si a deschis acolo niste discutii care logic ar trebui sa nu-i pese de ele.Pai serios vii sa faci reclamatia pentru slay, am inteles....dar de ce vii si mai deschizi niste subiecte din trecut ? Ma facut sa cred ca baiatul avea ceva pe suflet si nu stia cum sa intre in discutie si sa se descarce sufleteste.

Normal ca inchid topicul odata ce acolo se deviase de la subiect si se posta non-stop altceva si nu ceea ce trebuia.

• Upvote 3

Guest SoFT

Chiar mi se parea ca incepem sa ne intelegem. Ma refer aici strict la serverele CS si TM. Si dupa apare o chestie de genul. Pentru ce ? Care este perfect si nu stiu eu ? Daca el a considerat ca are timp sa puna bomba, tre' sa ne apucam sa-i "indreptam" noi stilul de joc ? Nu era suficienta o "mustrare" ? Sa-i atraga cineva atentie ?

Daca eu va vad pe CS ca nu indepliniti un obiectiv, oricare ar fi acela, ma apuc sa va dau slay, oare ?

De unde atata ura si discordie ? Avem ceva de impartit si eu nu stiu ?

Macar sa stim ce si cum.

Parerea mea, pe care am spus-o de nenumarate ori, vorbim strict de un JOC ! Un JOC de relaxare. Daca nici staff-ul nu e in stare sa se inteleaga unii cu ceilalti, ce pretentii mai avem de la playeri ?

Pe oricare server ar fi ei.

@dEZy a expus mai bine. Pentru injuraturi, nu ezitati :)

@dEZy nu ma cobor la nivelul tau, in concluzie ma abtin de la comentarii, pentru a nu redeschide din nou un subiect incheiat ! 

Sunt din Constanta da, B-dul Tomis nr 16 (centrul istoric) ! e un hotel, oricand ma gasesti aici daca vrei sa-mi povestesti mai multe ! 

O zi buna !

Edited by dgL

Eu personal va consider pe toti niste copii. Poate ca aveti voi nu stiu 25-30 de ani, dar va comportati ca niste copii. Omul poate a gresit, asta e, se mai intampla, a avut o zi proasta, tuturor ni se intampla, dar sa venim si sa facem scandal mi se pare o chestie urata. Am mult respect fata de dezy si soft, nu o luati cu rautate, nu iau partea absolut nimanui. Eu zic sa dam mana, sa lasam ironile si sa incercam sa comunicam mai mult pentru ca de asta suntem o comunitate. Divergente si concursuri mereu vor fi intre TM si CS sunt 2 servere mari, bazele acestei comunitati de foarte multi ani si e normal sa existe asemenea contre, dar daca am incerca uite spre exemplu ne intalnim toti odata pe Ts si vorbim, ca de asta e amaratul ala de server acolo, asa ne cunoastem, rezolvam probleme, aduceam idei noi si toate cele. Sper ca v-am facut sa intelegeti ca prin cearta si scandal nu rezolvam nimic.

Dupa cum am spus, amandoi au gresit si trebuiau sa rezolve problema in privat sau cu un administrator pentru a nu face tiganie pe forum. Mai mult de atat nu am ce sa zic si nici nu vreau.

Numai vreau scandaluri sau contre pe forum, ci imi doresc sa avem o armonie intre cele doua servere. Intodeauna vor exista "agitatori" in ambele tabere si vor trebui calmati.

• Upvote 3

Baieti, dracul nu este chiar atat de negru :)

A fost doar o problema minora intre cei 2, pe de o parte dGL a fost cam nervos(are ceva probleme in dragoste), iar pe de alta parte squish ca a mers pe alta ruta (semnalul GPS e slab in tunel). 

Acest conflict este nesemnificativ pentru intelegerea intre cele 2 servere, relatia dintre servere nu se rezuma la asa ceva si nu ar trebui sa detaliem atat. Ca o paranteza, pe vremuri erau oamenii mult mai hotarati pe cearta, era gasca CS vs gasca TM, care se ardeau de cate ori se prindeau ajungandu-se la PA-uri, ban-uri, erau cu furci si cu topoare la ei :)

Acum e diferita situatia, s-au udat baietii doar cu pistoalele cu apa, haideti sa ii lasam in pace ca le trece.

O singura rugaminte am, incercati sa nu va mai jigniti si folositi un limbaj corespunzator oamenilor care se presupune ca sunteti. Daca vreti sa va mai certati puteti sa o faceti in continuare, dar certati-va frumos. B|

Edited by Billy
  • Upvote 7

3 hours ago, dgL said:

@dEZy nu ma cobor la nivelul tau, in concluzie ma abtin de la comentarii, pentru a nu redeschide din nou un subiect incheiat ! 

Sunt din Constanta da, B-dul Tomis nr 16 (centrul istoric) ! e un hotel, oricand ma gasesti aici daca vrei sa-mi povestesti mai multe ! 

O zi buna !

Cred ca bine faci ca nu te cobori la nivelul meu, iti multumesc pentru asta.

Stiu ca esti din Constanta, am verificat cine ti-a dat warning-ul si am vazut adresa de e-mail, stiu si unde este hotelul, nu am ce sa-ti povestesc pentru ca nu sunt de nivelul tau, cu scuzele de rigoare pentru ceilalti care s-au simtit nevoiti sa dea un reply aici, nu era nevoie. Eu am reactionat mai mult la vorbele tale de pe offtopic, chiar daca esti in "curtea" ta, nu este nevoie de un astfel de vocabular la adresa unui coleg, ascuns dupa parola de la sectiune, ca nimeni nu poate sa citeasca. 

Toate cele bune

P.S. Scuzele mele pentru jignirile gratuite, aici am cam sarit putin calu'. 

3 hours ago, B0GD4N said:

Eu personal va consider pe toti niste copii. Poate ca aveti voi nu stiu 25-30 de ani, dar va comportati ca niste copii. Omul poate a gresit, asta e, se mai intampla, a avut o zi proasta, tuturor ni se intampla, dar sa venim si sa facem scandal mi se pare o chestie urata. Am mult respect fata de dezy si soft, nu o luati cu rautate, nu iau partea absolut nimanui. Eu zic sa dam mana, sa lasam ironile si sa incercam sa comunicam mai mult pentru ca de asta suntem o comunitate. Divergente si concursuri mereu vor fi intre TM si CS sunt 2 servere mari, bazele acestei comunitati de foarte multi ani si e normal sa existe asemenea contre, dar daca am incerca uite spre exemplu ne intalnim toti odata pe Ts si vorbim, ca de asta e amaratul ala de server acolo, asa ne cunoastem, rezolvam probleme, aduceam idei noi si toate cele. Sper ca v-am facut sa intelegeti ca prin cearta si scandal nu rezolvam nimic.

Eu am atras atentia ca pe viitor sa evitam astfel de zile proaste, in cazul in care le avem mai bine ne lipsim de cs/forum sau altele pentru a nu degenera. Nu este deloc scandal, asta am incercat si eu sa subliniez cu comunicarea. 

Divergente si concursuri intre cs/tm sau tm/cs n-am mai vazut deloc de la ultima "cearta", ba chiar am fost ca o mare comunitate, si inca cred ca suntem.

2 hours ago, Viper_S said:

Dupa cum am spus, amandoi au gresit si trebuiau sa rezolve problema in privat sau cu un administrator pentru a nu face tiganie pe forum. Mai mult de atat nu am ce sa zic si nici nu vreau.

Numai vreau scandaluri sau contre pe forum, ci imi doresc sa avem o armonie intre cele doua servere. Intodeauna vor exista "agitatori" in ambele tabere si vor trebui calmati.

Te sustin 101%. Asta am incercat si eu, sa calmez....numai ca am gresit ca am facut-o in acelasi fel in care a facut-o dgl( la cald ) si-am incitat spiritele, din nou scuze :)

2 hours ago, Billy said:

Baieti, dracul nu este chiar atat de negru :)

A fost doar o problema minora intre cei 2, pe de o parte dGL a fost cam nervos(are ceva probleme in dragoste), iar pe de alta parte squish ca a mers pe alta ruta (semnalul GPS e slab in tunel). 

Acest conflict este nesemnificativ pentru intelegerea intre cele 2 servere, relatia dintre servere nu se rezuma la asa ceva si nu ar trebui sa detaliem atat. Ca o paranteza, pe vremuri erau oamenii mult mai hotarati pe cearta, era gasca CS vs gasca TM, care se ardeau de cate ori se prindeau ajungandu-se la PA-uri, ban-uri, erau cu furci si cu topoare la ei :)

Acum e diferita situatia, s-au udat baietii doar cu pistoalele cu apa, haideti sa ii lasam in pace ca le trece.

O singura rugaminte am, incercati sa nu va mai jigniti si folositi un limbaj corespinzator oamenilor care se presupune ca sunteti. Daca vreti sa va mai certati puteti sa o faceti in continuare, dar certati-va frumos. B|

Problemele in dragoste sunt cele mai nasoale, timpul le rezolva in general pe toate....cat despre squishi ... nici nu cred ca are/avea radar on. :)

Pe vremuri era o ura artificiala intretinuta si de catre administratori vechi...eu cu soft si ceilalti administratori de pe cs, la fel s cui cei de pe tm, incercam o alta abordare, o comunitate mai puternica si mai unita.

• Upvote 4

Dati careva t.c ca devine un roman de dragoste aici si ma apuc de o carte ??

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this