Jump to content
bellamy

[CS] Cerere admin bellamy [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum )  bellamy
# Steam : Nu
# STEAM ID: (daca ai steam ON) -
# Varsta  16
# Oras Sighisoara
# Experienta in amx? : Am avut si server d'ala gratis ,am ceva experienta,oricum o sa mai repet unele comenzi.
# Esti de acord cu regulamentul? :  Da
# Cu ce ne poti ajuta? :  cu tot ce pot
# Cum te impaci cu forumul? :  Foarte bine!
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=bellamy
# Cat timp pe zi jucati CS? :  4-5 ore ziua si noapte...pana dimineata daca am cu cine :)
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? :  pe net

Am sa iau si steam.

Edited by bellamy

activitate buna pe server de inceput , speram sa fi activ si pe discord :P ,bafta!!!

!Pro

Warfield Awards

Conditiile indeplinite , nu ai cauzat probleme  - pro.

Edited by old'

Warfield Awards

Pro! Cu toate ca orele pe server(o parte din ele) sunt facute pe spec... Hai mai mult la joaca😁succes! 

Nu mai da reply dupa posturile care nu iti sunt pe plac! 

Edited by ki|l4fun

PRO,esti activ si la locul tau

Contra!!!

Instabilitate emoțională, maturitate zero în ciuda vârstei, stresant, obositor., etc. Experienta în adminat zero barat. 

CONTRA!!! Aaaa... am mai zis asta. 

• Haha 1

imi spui ca sunt imatur,stresant si obositor dar eu nici nu am vorbit cu tine pe server,poate am schimbat o vorba/doua.... infine,e parerea ta!

Faptul ca vorbești mult nu ma deranjează din contra îmi place sa vad playerii comunicativi. Dar tu ai un limbaj foarte urît. Eu de obicei sunt mai indulgent cu gagul dar ție dacă ți-am dat gag înseamnă că mai supărat rău. 

!ContraMonentan. 

Eu doar glumesc cu lumea,nu am injurat pe nimeni sau sa ma cert cu cineva.... daca te deranjeaza am sa incerc sa fiu mai serios :))

• Like 1

...parerea mea e sa mai aduni niste ore si sa te obișnuiești cu sv-ul mai bine.

Se vede ca nu iti dai seama ce permitem si ce nu.

Contra-deocamdata

Contra! faptul ca raspunzi la fiiecare VOT al colegilor mei  nu imi lasa o impresie buna  

• Thanks 1

pro din partea mea , iti recomand sa ai mai multe rabdare in general vorbind :)  sa vedem cum te descurci daca colegii mei vor decide sa te accepte :) succes

edit : pe viitor incearca sa-ti achizitionezi o licenta steam :) repet nu e ceva tragic in acest moment 

Edited by Bogdan
  • Like 1

Pro. Sa vedem ce iese 

• Like 1

!Pro, meriți o șansă. Baftă! 

Warfield Awards

Parerile sunt impartite, dar ai timp sa demonstrezi ca iti doresti acest acces, pe parcurs. 

Restul le discutam pe WhatsApp unde o sa primesti toate informatiile de care ai nevoie pt o activitate placuta si usoara!

Succes si bine ai venit!

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...