Jump to content
Sign in to follow this  
6nastase6

[CS] cerere admin [R]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : 6nastase6
# Steam :  Nu
# STEAM ID: (daca ai steam ON)
# Varsta : destul
# Oras : Congo
# Experienta in amx? : da
# Esti de acord cu regulamentul? :  cat de cat
# Cu ce ne poti ajuta? : nimic
# Cum te impaci cu forumul? : excelent
# Link-ul cu orele jucate : nu merge
# Cat timp pe zi jucati CS? : prea mult
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? :danutza ma tot bate la cap sa aplic

• Like 1

hai ca esti baiat bun , activitatea pe server buna , te asteptam si pe discord si sa ne ajuti si tu cu ce poti :))) !! BAFTA

!Pro

Warfield Awards

!ContraMă mira și curajul tău. La comportamentul și limbajul pe care îl folosești pe server și cu atitudinea pe care o ai mai aplici și pentru admin. 

Conditiile indeplinite, nu ai provocat probleme sau divergente (in prezența mea), totusi interesul cu care ai completat cererea nu mi inspira prea multa implicare, contra momentan. 

Warfield Awards

Revi data viitoare tovarase...cand nu ne mai iei la misto....asta-i cerere completata? Daca nu ne poti ajuta cu nimic de ce ti as da PRO eu si ceilalti colegi?

Contra!Ca staf trebuie sa ai un comportament de dat expemplu celor din jur

Revii dupa ce inveti a te comporta

Warfield Awards

Contra! ai facut cererea de admin in bataie de joc 

@mexxy : daca o cerere de admin pe un server are nevoie de curaj, inteleg de ce ai reactionat ieri in felul respectiv. daca iti aduci aminte, eu nu am injurat si doar vorbeam cu verrynice cu care glumeam de jumatate de ora inainte sa intrii tu. tot ce ar fi putut fi interpretat ca fiind vulgar era faptul ca eu repetam piesa de la sfarsit, si scriam "bulangii din hiphop". inteleg ca esti tu mai hipersensibil si obisnuiesti sa tii furculita intre fese cand mananci, dar nu este asta norma. nici acum nu inteleg de ce mi-ai dat gag dar aia e.

@chirurg: comentezi cam mult si degeaba. daca nu stii sa citesti printre randuri, e problema ta. pot sa fiu de oriunde sau sa scriu ca sunt din orice oras fara ca tu sa stii asta, mai ales ca intrebarea asta n-are nici un rost. "daca sunt de acord cu regulamentul?" intrebare improprie cand de fapt ar trebui sa fie "daca ai citit regulamentul?". chiar si asa raspunsul meu nu este absurd, nu sunt in totalitate de acord cu regulamentul. sa faci demouri ca sa dai ban nu e in totalitate obiectiv fata de ssuri, parerea mea.

"cu ce pot sa ajut?" inseamna "poti sa dai bani la server?", raspuns: nu, sau "esti dispus sa te duci sa faci reclama la server?", iarasi "nu". care-i problema?

@vyper: nu te-am vazut niciodata pe server daca asta e nickul cu care joci asa ca nu stiu de ce comentezi.

@ JR: idem ca lui chirurg.

@alloftheabove: Bagati-va mintile in cap si luati-va mai putin in serios. E doar un joc, pe net, pe gratis.  Mai usor cu condescenta ca daca va intalnesc pe strada aveti spume la gura de balbaiala.

• Haha 1

Contra! Te aștept cu o nouă cerere sau un edit.

Contra! Ți-ai batut joc de cerere.Te astept cu una nouă.

Acum 2 ore, 6nastase6 a spus:

@mexxy : daca o cerere de admin pe un server are nevoie de curaj, inteleg de ce ai reactionat ieri in felul respectiv. daca iti aduci aminte, eu nu am injurat si doar vorbeam cu verrynice cu care glumeam de jumatate de ora inainte sa intrii tu. tot ce ar fi putut fi interpretat ca fiind vulgar era faptul ca eu repetam piesa de la sfarsit, si scriam "bulangii din hiphop". inteleg ca esti tu mai hipersensibil si obisnuiesti sa tii furculita intre fese cand mananci, dar nu este asta norma. nici acum nu inteleg de ce mi-ai dat gag dar aia e.

@chirurg: comentezi cam mult si degeaba. daca nu stii sa citesti printre randuri, e problema ta. pot sa fiu de oriunde sau sa scriu ca sunt din orice oras fara ca tu sa stii asta, mai ales ca intrebarea asta n-are nici un rost. "daca sunt de acord cu regulamentul?" intrebare improprie cand de fapt ar trebui sa fie "daca ai citit regulamentul?". chiar si asa raspunsul meu nu este absurd, nu sunt in totalitate de acord cu regulamentul. sa faci demouri ca sa dai ban nu e in totalitate obiectiv fata de ssuri, parerea mea.

"cu ce pot sa ajut?" inseamna "poti sa dai bani la server?", raspuns: nu, sau "esti dispus sa te duci sa faci reclama la server?", iarasi "nu". care-i problema?

@vyper: nu te-am vazut niciodata pe server daca asta e nickul cu care joci asa ca nu stiu de ce comentezi.

@ JR: idem ca lui chirurg.

@alloftheabove: Bagati-va mintile in cap si luati-va mai putin in serios. E doar un joc, pe net, pe gratis.  Mai usor cu condescenta ca daca va intalnesc pe strada aveti spume la gura de balbaiala.

Ca să aplici pentru cerere admin automat se deduce ca ai citit regulamentul, d-asta este pusă intrebarea in felul acela.....cat despre SS, e un plugin învechit care se păcălește cel mai usor. Noi suntem mai profesioniști, punem căștile pe urechi si demo e mai mult decat suficient.

Cu ce poți ajuta nicidecum nu se referă la bani, vrem să vedem interesele cat si capacitatea playerului in cauză....că ai interpretat tu cum ai vrut, e problema ta. Suntem printre singurele servere care NU vindem grade....documentează-te intai de toate, te rog frumos :)

Acest joc pt noi reprezintă o relaxare, faptul că tu ai completat cererea admin ca de cea mai jalnica speță e ceva normal sa primesti astfel de feedback-uri, iar balbaiti nu suntem, doar răraiti, cazul de față💪

Respins!

Tc!

ps. Nicidecum nu esti respins pt ultimul comentariu.

pps. Ai primit si un warn pe forum pentru provocări și limbaj neadecvat. Toate cele bune

Edited by Silviu
  • Like 3
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...