Jump to content
Sign in to follow this  
666 DIE YOUNG

[CS]Reclamatie STAFF [REZOLVAT]

Recommended Posts

Numele jucatorului reclamant : 666 DIE YOUNG
Numele adminului reclamat : andr33a
Ora, data, harta pe care se joaca : 00:47, 12.08.2020, de_dust2
STEAM ID numeric reclamant : NO steam
Motivul reclamatiei : ban aiurea
Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : In timpul jocului, am intrebat "unde e parasuta", pentru ca jucatorii zburau cu animatia parasutei dar nu aparea nimic, iar admina m-a banat timp de 6 ore.Cer sa vad dovada adminei cum ca am meritat acel ban, multumesc.
Alte precizari : Cer ca adminul sa fie sanctionat pentru ban-ul acordat, prefer sa raman cu acel ban dar sa stiu ca "andr33a" primeste sanctiunea meritata.

• Downvote 2

Inainte sa ies ai avut o remarca (mascata) indecenta si care era pasibila de ban , te'am sanctionat doar cu gag si ti'am atras atentia ca la urmatoarea abatere vei sta pe tusa . 

Remarca ta cu "parasuta" sunt convins ca nu se referea la joc si chiar daca nu vad relevanta acestei intrebari " unde e parasuta" (la ce raspuns te asteptai ? ) .

Din pct'ul meu de vedere a actionat corect , totusi , o asteptam si pe Andreea cu explicatia ei . 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Warfield Awards

Bai Cocosel eu te înțeleg ca covidul te-a ținut în casa și nu ai mai văzut o femeie de ceva timp. Acum ca ai întrat la un cs și ai văzut un nume de fata te-ai descarcat de tot caracterul prin cuvinte foarte urît aduse andr33i. Eu înțeleg dacă acasă nu poți vorbi urît asta nu înseamnă că poți vorbi sau  sa jicnesti pe cineva aici pe server. Iar banul a fost dat la cererea mea. 

• Like 4
  • Thanks 1
  • Downvote 1

Ma amuza terbil cererea :)) 

Tu,  impreuna cu inca un individ(nu mi aduc aminte numele, prea nesimnificativ pt al retine) ati avut mereu un astfel de limbaj asupra mea. Dupa cum a spus si old mai sus....la  remarca aceea cu " unde-i parasuta" ti- a raspuns amicul tau" x " citez " este la noi in echipa pe primul loc".... deci era evidenta treba.

nu vreau sa ma intind prea mult la cererea asta mediocra dar, am fost prea cu bun simt sa-ti dau tie si amicului tau "x" ban doar 6 ore pt limbaj. 

Nu permit tie sau oricarui alt jucator sa aiba un asemenea limbaj asupra mea. 

cu bine!

• Like 4
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Warfield Awards

Eu nu cred ca ai primit ban aiurea 6 ore, odata ai fost atentionat cu gag si dupa ti sa spus ca o sa stai pe tusa. EU ZIC CA A ACTIONAT CORECT.

Edited by bellamy
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 1

Limbajul vostru (al tău și al prietenului tău) da dovada de lipsa de bun simt . Nu acceptam aceasta atitudine. 
!Respins

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1

20 hours ago, old' said:

Inainte sa ies ai avut o remarca (mascata) indecenta si care era pasibila de ban , te'am sanctionat doar cu gag si ti'am atras atentia ca la urmatoarea abatere vei sta pe tusa . 

Remarca ta cu "parasuta" sunt convins ca nu se referea la joc si chiar daca nu vad relevanta acestei intrebari " unde e parasuta" (la ce raspuns te asteptai ? ) .

Din pct'ul meu de vedere a actionat corect , totusi , o asteptam si pe Andreea cu explicatia ei . 

Haide sa ne bazam pe dovezi si pe lucruri fixe nu pe interpretari si sa respectam regulamentul si sa-l aplicam pe cel care este scris si postat pentru toata lumea, nu sa ne facem singuri regulament :)

19 hours ago, mexx''y said:

Bai Cocosel eu te înțeleg ca covidul te-a ținut în casa și nu ai mai văzut o femeie de ceva timp. Acum ca ai întrat la un cs și ai văzut un nume de fata te-ai descarcat de tot caracterul prin cuvinte foarte urît aduse andr33i. Eu înțeleg dacă acasă nu poți vorbi urît asta nu înseamnă că poți vorbi sau  sa jicnesti pe cineva aici pe server. Iar banul a fost dat la cererea mea. 

Nasol, nu exista nici o incadrare la acest tip de ban.

19 hours ago, andr33a11 said:

Ma amuza terbil cererea :)) 

Tu,  impreuna cu inca un individ(nu mi aduc aminte numele, prea nesimnificativ pt al retine) ati avut mereu un astfel de limbaj asupra mea. Dupa cum a spus si old mai sus....la  remarca aceea cu " unde-i parasuta" ti- a raspuns amicul tau" x " citez " este la noi in echipa pe primul loc".... deci era evidenta treba.

nu vreau sa ma intind prea mult la cererea asta mediocra dar, am fost prea cu bun simt sa-ti dau tie si amicului tau "x" ban doar 6 ore pt limbaj. 

Nu permit tie sau oricarui alt jucator sa aiba un asemenea limbaj asupra mea. 

cu bine!

Pentru acest tip de jucatori ai /mute si iti selectezi tu pe cine doresti, asta fiind 1 la mana. 

Tu fiind warfield senior, nu ai voie sa aplici comanda de ban atata timp cat exista un admin. 

19 hours ago, bellamy said:

Eu nu cred ca ai primit ban aiurea 6 ore, odata ai fost atentionat cu gag si dupa ti sa spus ca o sa stai pe tusa. EU ZIC CA A ACTIONAT CORECT.

Da-mi voie sa te contrazic.

19 hours ago, Chinez said:

Limbajul vostru (al tău și al prietenului tău) da dovada de lipsa de bun simt . Nu acceptam aceasta atitudine. 
!Respins

Ii dau dreptate ca limbajul si bunul tau simt sunt departe, dar aici vorbim de regulament.

Cu scuzele de rigoare , spor si enjoy

Tc!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...